Створення Афіна з Пірею

Перейти до навігації Перейти до пошуку

Попередження: Ви намагаєтеся створити сторінку, яка раніше вже була вилучена.

Перевірте, чи Вам справді потрібно створювати цю сторінку. Нижче, для зручності, наведений журнал вилучень і перейменувань:

  • 13:30, 16 вересня 2016 Fessor (обговорення | внесок) вилучив сторінку Афіна з Пірею (ідентична копія раніше вилученої сторінки: зміст був: «Ста­туя была обна­ру­же­на в чис­ле дру­гих...», єдиний автор: [[Special:Contributions/СТАЛКЕР...)
  • 12:59, 16 вересня 2016 Visem (обговорення | внесок) вилучив сторінку Афіна з Пірею (неукраїномовна / машинний переклад: зміст був: «Ста­туя была обна­ру­же­на в чис­ле дру­гих в 1959 г. в П...», єдиний автор: [[Special:Contributions/46.211.7.2...)

Увага! Ви не авторизувалися на сайті. Ваша IP-адреса буде публічно видима, якщо Ви будете вносити будь-які редагування. Якщо Ви увійдете або створите обліковий запис, редагування будуть натомість пов'язані з Вашим іменем користувача, а ще у Вас з'являться інші переваги.

Шпаргалка з форматування текстуДопомога у створенні нової статтіВимоги до стилю

Будь ласка, зверніть увагу, що будь-які додавання й зміни у Вікіпедїї розглядаються як здійснені на умовах GNU Free Documentation License без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike. Якщо Ви не бажаєте, щоб написане Вами безжалісно редагувалось і розповсюджувалося за бажанням будь-кого, — не пишіть тут.

Ви також гарантуєте, що написане Вами належить Вам чи взято з джерела, яке є суспільною власністю чи подібним вільним джерелом.
НЕ ПУБЛІКУЙТЕ ТУТ БЕЗ ДОЗВОЛУ ТВОРИ, ЩО Є ОБ'ЄКТОМ АВТОРСЬКОГО ПРАВА, Й ЛІЦЕНЗІЯ ЯКИХ НЕ ДОЗВОЛЯЄ ПОДІБНОЇ ПУБЛІКАЦІЇ!

Скасувати Довідка про редагування (відкривається в новому вікні)