Белла Огурцова

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Белла Огурцова
Володимир Мотрич
Основна інформація
Дата народження 3 грудня 1976(1976-12-03) (43 роки)
Місце народження Єнакієво
Роки активності 2006-сьогодення
Громадянство Україна Україна
Професія журналіст, співак, травесті-артист
Освіта Черкаський університет, психолог
Жанр Поп
Псевдоніми Белла Огурцова
Офіційний сайт

Мотрич Володимир Петрович (сценічні імена Белла Огурцова, Діва Беллінда), (нар. 3 грудня 1976 року, Єнакієво) — відомий радіоведучий та телеведучий, шоумен, співак та травесті-артист.

Біографія[ред. | ред. код]

Народився 3 грудня 1976 року. За одними даними — народився в місті Черкаси. За його ж власними словами — народився в м. Єнакієво, закінчив там школу. Як сказала у 2010 р. Белла: «Я родилась и закончила школу в том же городе, в котором родился и вырос Янукович. Ну понятно, что в городе, в регионе должна быть одна звезда — либо я, либо президент. Поскольку он уже президент, то я буду вторая»[1]

Здобув вищу освіту, працював викладачем Черкаського медичного училища. Влаштувався у 2001 р. ді-джеєм в нічний клуб «Голівуд». У той час в цьому клубі зі своїм шоу виступав травесті-артист Діва Монро. Побачивши одне з таких шоу, Володимир вирішує спробувати свої сили в цьому жанрі. Тоді ж вперше виступив, як травесті-діва Белла Огурцова.

Також уславився, не лише як шоумен, але й як травесті-співак, музикант та композитор. Відома українська зірка вечірок та світських раутів.

У 2009 р. зважився на камінг-аут.

Творча діяльність[ред. | ред. код]

З грудня 2001 р., коли клуб «Голивуд» закрився на ремонт, Белла виступав у гей-клубах «Клітка» (на Печерську), «М-клуб», «Кібер» (в двох останніх клубах його адміністратором був продюсер Ігор Кириленко, бiльш відомий серед ЛГБТ як травесті-артист Тьотя Ірен). Першим наставником та вчителем Белли був травесті-артист Мадам Лейла (помер у 2003 р.). У 2002—2003 рр. та у 2005—2007 рр. — Белла виступала у клубi «Андрогін» на Шулявці (арт-директори — Олександр Кармазин та Олена Ниживлюк); 3 2006 р. — резидент гей-клубу «Помада». Арт-директором цього клубу на той час був Гнатенко Костянтин Володимирович, який деякий час займався продюсуванням Белли.

Крім виступів у клубах, Белла також захопилася музикою та на початку 2006 року записала свій перший сольний альбом «Однажды». Починаючи з 16 вересня 2006 року, Белла затруднений ведучим ранкового шоу «Зарядка» на радіо Люкс-ФМ. Його арт-директором став генеральний продюсер продакшн-телестудії «Діалог» (зареєстрованої як ТзОВ Центр культури "Діалог") Армен Мартиросян.

У 2008 р. видав 4 сингла у збірнику «Хіти радіо Люкс».

Також у 2009—2010 рр. був ведучим телепрограми «Ночные искушения» на першому жіночому телеканалі «Маxxi-TV».

У листопаді 2009 року презентував другий альбом «Ты самый красивый».

Про свою творчiсть Белла заявив проекту «Дуся» наступне: «Я, Фрида, Монро, Дана — мы работаем в разных сферах. Все, кроме меня, просто эксплуатируют женский образ на сцене, это люди, у которых нет своего творчества. Они открывают рот под чужие фонограммы, изображая из себя каких-то артистов. Я не могу сказать, что это двойники, но это где-то из этой области. У меня немного другая сфера, другая специфика. Я пою! Я делаю совершенно другие вещи, потому сказать, что эти (люди) моя конкуренция, нельзя». [2]

20 вересня 2011 року Белла Огурцова був прийнятий, як ведучий, на роботу на «Російське радіо», та з того часу веде вечірню програму «Ё-шоу».[3]

При цьому деякий час паралельно працював також з «ЛюксФМ», ведучи у 2011—2012 рр. хт-парад «Чумачечая десятка».

Спочатку, з 2009 р. Белла заявляв про свою гомосексуальність, що не було сенсаційним, з огляду на його часту роботу в гей-клубах. Але 23 серпня 2013 р. в програмі «Зіркове життя» (СТБ) Мотрич заявив, що одружений та зібрався стати батьком.[4] Щоправда, критики стали сумніватися в правдивості цього визнання (фактично — антикамінг-ауту), враховуючи той факт, що в РФ, де з 2011 р. прожива Мотрич, саме 1 липня 2013 р. було введено в дію закон про заборону пропаганди гомосексуалізму, тому Мотрич уже в серпні 2013 р. мусив зректися свого гейства.

Записав дуети та спільні шоу-програми з такими виконавцями, як Слава Дьомін, Заза Наполі, гурт «Балаган Лимитед». Підготував до випуску новий, уже третій альбом.

У 2015 р. звільнився з радіостанції "Русское радио", та перейшов працювати з групою незадоволених на новий медіа-проект, радіостанцію "Новое радио" у Москві.

У 2018 р. повернувся до Києва, у 2018-2020 рр. працював на радіо "Люкс-fm" [5]

У червні 2020 року перейшов працювати на радіостанцію "Максимум", став ведучим шоу «Ранок на МАКСИМУМ».

Цікаві факти[ред. | ред. код]

Продюсером Белли Огурцової був керівник телестудії та продюсерського центру "Діалог" Армен Мартиросян, а керівниками центру "Діалог" були Вячеслав Домбровський (до 2011 р.) та Анна Найда (з 2011 р.) - дружина Мартиросяна. У 2014 р. Мартиросян відмовився від громадянська України та переїхав до Москви, де став автором антиукраїнського сайту "Украина.РУ", помер у 2020 р.

16 лютого 2015 р. на Беллу у Москві напали два незнайомця, що погрожували. У Белли, незважаючи на працевлаштування у Москві, залишилось українське громадянство, а на машині залишилися українські номери, що й могло спровокувати конфлікт[6]

З Беллою активно товаришують українські травесті-артисти, що не приховують своєї гомосексуальної орієнтації, та виступають з яскравими шоу-програмами у столичних гей-клубах: як Фріда Бакс (Брох Ростислав Львович з м. Теплик, резидент клубу «Совок», з 2006 р. — клубу «Помада»), Діва Монро (Андрій Шимко з м. Феодосія, клуб «Клітка», 1998—1999 рр., клуб «Андрогін», тепер клуб «Арена»), Дана Національ (Богдан Корнієнко), Андрелла (Андрій Корнієвський), Урсула (Артем Семенов), Айседора Вулкан (Бакликов Сергій Михайлович, киянин, у 2005—2007 рр. арт-директор клубу «Андрогін», згодом перейшов як арт-менеджер у «Помаду»), Жанна Симеїз (Юрій Чудовський), Норма Посполита (журналіст Тарлецький Едуард Зіновійович, до 2011 р. користувався псевдонімом Мадам Жу-Жу), Єва Желанная (дизайнер Сергій Мангасарян з с. Ковшаровка поблизу Харкова, клуб «Арена»), Артеміда Стар (Артем Романовський), Майдана Вогняна (Костянтин Харламов з Донецька), Аврора Заря (Артем Темпалов), Маліка (Антон Агафонов), Діна Лав (Дмитро Черников), Діта Каприз (Михайло Павлюк), Тьотя Шер (Микита Черняєв), Шанті (Юрій Коваленко), Селена (Олексій Громов), Марлен Шкандаль (Олександр Данілін з Харкова), Діва Кристал (Сергій Мельник з Харкова), Лола Феррарі (Олександр Демидов з м. Березань), Тьотя Ірен (Ігор Кириленко, арт-директор гей-клубу «М-Клуб» та гей-клубу «Кібер»), Прісцілла Готьє (Вячеслав Величаєв), Роксі Карамель (Роман Шевченко, у 2000—2005 рр. — резидент гей-клубу «Совок», з 2005 р. — клубу «Андрогін»), Номі Мелоун або Номі Чечетов (Володимир Горецький, резидент клубу «Клітка», з 2003 р. — арт-директор клубу «Андрогін»), Гуппі Стар, Крістіна Гранд, Моніка Данс, Соня Мармеладова, Лара Кошерна, Маряша Персик, Дебора Найт, Ліза Кокс, Рафаелка Солодка, Габріела Версаль, Нана Річі.

Також з Беллою товаришують російські травесті-артисти Заза Наполі (Вадим Казанцев), Стелла Фокс (Денис Савченко).

Дискографія[ред. | ред. код]

  • Однажды (2006)
  • Ты самый красивый (2009)


Примітки[ред. | ред. код]

Див. також[ред. | ред. код]