Відмінності між версіями «Благодійна організація "Благодійний фонд імені Сергія Горового"»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[перевірена версія][перевірена версія]
(Номінація статті на швидке вилучення ({{db-repost}}) за допомогою гаджету швидкої номінації)
(Скасування редагування № 24784040 користувача Dimon2711 Не ідентична копія)
Мітка: Скасування
Рядок 1: Рядок 1:
<noinclude>{{db-repost}}</noinclude>
 
 
{{Картка організації
 
{{Картка організації
 
|назва_укр =
 
|назва_укр =

Версія за 17:57, 2 квітня 2019

Благодійна організація "Благодійний фонд імені Сергія Горового"
Тип Благодійна організація
Мета формування інклюзивного суспільства
Розташування Київ, Україна
Веб-сайт sg-charity.com

Благодійна організація "Благодійний фонд імені Сергія Горового"

Благодійна організація "Благодійний фонд імені Сергія Горового" - це соціальне та некомерційне об’єднання громадян, які надають матеріальну, фінансову, організаційну та інші види благодійної допомоги киянам. Мета фонду – сприяння формуванню інклюзивного суспільства, та залучення до його життя всіх соціальних верств.

Фонд названо на честь Сергія Горового – інноваційного менеджера, який брав участь у розвитку міського благоустрою, підвищенні соціального рівня життя містян та поширенні ідеї про зміцнення здоров’я населення в умовах стресового існування в місті. Починаючи з 2011 року ним засновано та розвинуто низку благодійних ініціатив: адресна допомога людям пенсійного віку, підтримка шкіл-інтернатів та притулків для тварин, організація програм з оздоровлення людей із невиліковними хворобами. За сприяння Сергія Горового у Печерському районі створено парк «Панди» – дитячий простір для безпечного дозвілля та проведення занять для дітей дошкільного віку та початкових класів.

Вектори діяльності

У фонді функціонують три основних благодійних напрями:

Соціальна підтримка - сприяння комфортним умовам життя населення (допомога малозабезпеченим верствам, освітня діяльність у сфері оздоровлення);

Допомога дітям - заходи для дітей з особливостями розвитку та їхня інтеграція у міське середовище;

Захист тварин - адаптація міського простору для гармонійного співіснування людей та тварин.

Проекти, що реалізовуються

Напрям Соціальна підтримка

«Юні» - створення можливостей для корисного дозвілля та саморозвитку людей «третього віку».

«Оздоровчі практики» - курс лекцій зі спеціалістами у сфері здоров’я, фітнесу та технологій. Мета – навчити якомога більше громадян розсудливо ставитися до власного здоров’я.

«Самі вдома» – відвідування та матеріальна допомога самотнім киянам літнього віку.

«Добрі страви» – забезпечення обідами представників найбільш уразливих соціальних груп.


Напрям Допомога дітям

Інклюзивний парк «Панди» - створення місця відпочинку та розвитку для дітей з особливостями розвитку – інклюзивного парку з адаптованими тренажерами, гойдалками та каруселями. Актуальність створення такого парку пов’язана із фактичною відсутністю подібних місць для відпочинку та розвитку дітей у Києві. Парк має стати острівцем, що руйнуватиме непорозуміння між дітьми і дорослими, а також долатиме складнощі, викликані фізичним різноманіттям.

«Світ всередині» - інформування суспільства про аутизм та сприяння соціалізації дітей з аутизмом.

«Книжки на дотик» – збільшення кількості книжок зі шрифтом Брайля шляхом їхнього придбання та передачі у відповідні міські центри, які спрямовані на взаємодію з дітьми із вадами зору.

«Інклюзивне плавання» – допомога дітям з особливостями у розвитку в адаптації до водного середовища та зміцненні свого здоров`я шляхом організації регулярних відвідувань занять у басейні у супроводі тренера.

«Безпечна школа» – у партнерстві з екологічною лабораторією Public Lab провдення хімічного аналізу якості повітря та води у 10 школах, що розташовані у Києві та Київський області із подальшим інформуванням освітнього закладу щодо результатів дослідження та, у разі необхідності, створенням індивідуальних рекомендацій з поліпшення незадовільних показників.

«Творча майстерня» – проведення для учнів київських шкіл-інтернатів № 5, 8, 9, 11 низки сезонних та святкових майстер-класів різної спрямованості.

«Мандрівка містом» – проведення інклюзивних екскурсій у межах Києва, за допомогою яких особливі діти матимуть змогу навчатися, піддаватися соціалізації, розширювати свій кругозір, а також формувати вподобання щодо майбутньої професійної орієнтації.


Напрям Захист тварин

«Котохата»[1][2][3][4][5] – створення та встановлення будиночків для чотирилапих улюбленців по всьому Києву. Проект спрямований на зміну ставлення до бездомних тварин та їхній захист.

Посилання

  1. У Києві встановлять будиночки для безпритульних котів: один вміщуватиме до 10 тварин. hromadske.ua (uk). Процитовано 2019-04-01. 
  2. У Києві встановлюють будиночки для бездомних котів. БЖ (uk-UA). 2019-03-15. Процитовано 2019-04-01. 
  3. У Києві облаштують будиночки для вуличних котів: як подати заявку. The Village Україна. 2019-03-14. Процитовано 2019-04-01. 
  4. Пушистик будет доволен: на киевских улицах для беспризорных котов устанавливают домики. kiev.vgorode.ua. Процитовано 2019-04-01. 
  5. В Киеве устанавливают «Котохаты» для бездомных котов: как помочь животным в своем районе. kiev.informator.ua (ru-RU). Процитовано 2019-04-01.