Бібліотека імені Володимира Винниченка (Київ)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Бібліотека імені В. Винниченка (Київ)
Країна Flag of Ukraine.svg Україна
Адреса Київ, Вулиця Кудрявська,2 (Київ, Шевченківський район)
Засновано 1952
Зібрання
Обсяг фондів ~ 19.000 видань
Доступ і користування
Кількість читачів ~ 2.300 читачів

Бібліотека імені В. Винниченка Шевченківського району м.Києва.

Адреса

01025, м.Київ, Кудрявська, 2, тел. 272-53-06

Характеристика

Площа приміщення бібліотеки - 238 м², книжковий фонд - 19,0 тис. примірників. Щорічно обслуговує 2,3 тис. користувачів, кількість відвідувань за рік - 11,0 тис., книговидач - 40,0 тис. примірників.

Історія бібліотеки

Заснована у 1952 році як дитяча бібліотека Сталінського району столиці. У 1963 році реорганізована у першу в місті Києві спеціалізовану бібліотеку імені Лізи Чайкіної для юнацтва. Тут працювало найперше в місті любительське об'єднання шанувальників фантастики, серед почесних гостей якого були письменники-фантасти: О.Казанцев, В.Кашин, А.Дмитрук, О.Тесленко. З 1994 року бібліотека носить ім'я видатного українського письменника Володимира Винниченка. Знаходячись у самому центрі столиці, поряд з національними театрами й музеями міста, співпрацюючи з ними, бібліотека визначила свою роль як центр естетичного виховання, центр допомоги розвитку талановитої молоді.

Бібліотека співпрацює з Національною спілкою фотохудожників України, фотоклубом "9Х12" (кер. А.Чекановський) та АРТ-студією "ТРУФАНОВ ОСТРІВ" (кер Інна Труфанова). Тут проходять презентації вітчизняних та зарубіжних фотовиставок, творчі зустрічі з київськими митцями, музично-поетичні вечори.

Посилання