Відмінності між версіями «Валові витрати»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[перевірена версія][очікує на перевірку]
м (залишено)
 
Рядок 16: Рядок 16:
 
: Q — кількість виробленої продукції.
 
: Q — кількість виробленої продукції.
   
  +
== Джерела ==
{{Без джерел|дата=січень 2014}}
 
  +
* Farris, Paul W.; Neil T. Bendle; Phillip E. Pfeifer; David J. Reibstein (2010). ''Marketing Metrics: The Definitive Guide to Measuring Marketing Performance.'' Upper Saddle River, New Jersey: Pearson Education, Inc. {{ISBN|0-13-705829-2}}.
   
 
{{Економіка-доробити}}
 
{{Економіка-доробити}}

Поточна версія на 15:36, 26 листопада 2019

Загальним витратам відповідає крива TC.

Валові витрати виробництва та обігу це сума будь-яких витрат платника податку на придбання товарів (робіт, послуг) для їх подальшого використання у власній господарській діяльності.

В економічній теорії розділення загальних витрат на постійні та змінні залежить від ситуації і тимчасового інтервалу. Так, відрахування в пенсійні та страхові фонди, здійснювані підприємством згідно з колективним договором, можуть ставитися до постійних витрат, оскільки ці платежі здійснюються навіть у тому випадку, якщо підприємство не випускає продукцію. У довгостроковому періоді для збільшення обсягу випуску потрібна заміна обладнання та постійні витрати приймають форму змінних.

Іншими словами,

або

, де

V — середньозважені завдані змінні витрати на одиницю продукції;
Q — кількість виробленої продукції.

Джерела[ред. | ред. код]

  • Farris, Paul W.; Neil T. Bendle; Phillip E. Pfeifer; David J. Reibstein (2010). Marketing Metrics: The Definitive Guide to Measuring Marketing Performance. Upper Saddle River, New Jersey: Pearson Education, Inc. ISBN 0-13-705829-2.