Великі статеві губи: відмінності між версіями

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[неперевірена версія][неперевірена версія]
м (re-categorisation per CFD з допомогою AWB)
Немає опису редагування
Рядок 1: Рядок 1:
'''Великі статеві губи''' - виражені поздовжні складки шкіри, розташовані по боках від [[Статева щілина|статевої щілини]], під якими є підшкірна основа з фіброзними волокнами, де проходять судини і нерви і містяться [[бартолінові залози]]. Великі статеві губи спереду сходяться в передню спайку, яка розташована над [[клітор|клітором]] і прикриває його. Назад великі статеві губи звужуються і, підходячи одна до другої, переходять у задню спайку. Шкіра зовнішньої поверхні великих статевих губів вкрита волоссям, у ній розташовані потові і сальні залози. 3 внутрішнього боку великі статеві губи вкриті тонкою шкірою рожевого кольору, схожою на слизову оболонку. Статева щілина - це простір між великими статевими губами.
'''Великі статеві губи''' ({{lang-la|lábia majóra pudéndi}}) - виражені поздовжні складки шкіри, розташовані по боках від [[Статева щілина|статевої щілини]], під якими є підшкірна основа з фіброзними волокнами, де проходять судини і нерви і містяться [[бартолінові залози]]. Великі статеві губи спереду сходяться в передню спайку, яка розташована над [[клітор|клітором]] і прикриває його. Назад великі статеві губи звужуються і, підходячи одна до другої, переходять у задню спайку. Шкіра зовнішньої поверхні великих статевих губів вкрита волоссям, у ній розташовані потові і сальні залози. 3 внутрішнього боку великі статеві губи вкриті тонкою шкірою рожевого кольору, схожою на слизову оболонку. Статева щілина - це простір між великими статевими губами.


Викликання статевого збудження у жінки дією на її зовнішні статеві органи губами і язиком - [[Кунілінгус]].
Викликання статевого збудження у жінки дією на її зовнішні статеві органи губами і язиком - [[Кунілінгус]].

Версія за 12:07, 25 червня 2008

Великі статеві губи (лат. lábia majóra pudéndi) - виражені поздовжні складки шкіри, розташовані по боках від статевої щілини, під якими є підшкірна основа з фіброзними волокнами, де проходять судини і нерви і містяться бартолінові залози. Великі статеві губи спереду сходяться в передню спайку, яка розташована над клітором і прикриває його. Назад великі статеві губи звужуються і, підходячи одна до другої, переходять у задню спайку. Шкіра зовнішньої поверхні великих статевих губів вкрита волоссям, у ній розташовані потові і сальні залози. 3 внутрішнього боку великі статеві губи вкриті тонкою шкірою рожевого кольору, схожою на слизову оболонку. Статева щілина - це простір між великими статевими губами.

Викликання статевого збудження у жінки дією на її зовнішні статеві органи губами і язиком - Кунілінгус.