Відмінності між версіями «Верстка»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[неперевірена версія][неперевірена версія]
м (перекатегорізація)
м (інтервікі)
Рядок 1: Рядок 1:
'''Верстка''' — процес формування сторінок та [[полоса|полос]] (в видавничій справі та [[поліграфія|поліграфії]]). Суть процесу — розміщення текстового та ілюстративного матеріалу на сторінках чи полосах друкованого або електронного видання, що відповідає певним технічним та естетичним вимогам та критеріям. Починаючи з 1990-х років верстка здійснюється переважно за допомогою комп`ютерів.
+
'''Верстка''' — процес формування сторінок та [[полоса|полос]] (в [[Видавнича справа|видавничій справі]] та [[поліграфія|поліграфії]]). Суть процесу — розміщення [[текст]]ового та ілюстративного матеріалу на сторінках чи полосах друкованого або електронного видання, що відповідає певним технічним та естетичним вимогам та критеріям. Починаючи з 1990-х років верстка здійснюється переважно за допомогою [[комп'ютер]]ів.
   
==Дивись також==
+
== Дивись також ==
*[[Набір]]
+
* [[Набір]]
*[[Комп'ютерна верстка]]
+
* [[Комп'ютерна верстка]]
   
 
[[Категорія:Типографія]]
 
[[Категорія:Типографія]]
  +
  +
[[de:Satz (Druck)]]
  +
[[en:Typesetting]]
  +
[[eo:Kompostado]]
  +
[[he:סדר (מקצוע)]]
  +
[[it:composizione tipografica]]
  +
[[nl:Zetten (druktechniek)]]
  +
[[ja:組版]]
  +
[[pl:Skład tekstu]]
  +
[[ru:Вёрстка]]
  +
[[zh:排版]]

Версія за 05:08, 1 грудня 2008

Верстка — процес формування сторінок та полосвидавничій справі та поліграфії). Суть процесу — розміщення текстового та ілюстративного матеріалу на сторінках чи полосах друкованого або електронного видання, що відповідає певним технічним та естетичним вимогам та критеріям. Починаючи з 1990-х років верстка здійснюється переважно за допомогою комп'ютерів.

Дивись також