Військовий навігатор України

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Військовий навігатор України

«Військовий навігатор України» (англ.: Military navigator of Ukraine) – інформаційний дайджест мілітарної тематики.

Мережеве видання «Військовий навігатор України» по праву займає провідні місця в рейтингах військових інформаційних порталів України оскільки оперативно та об’єктивно висвітлює події, що відбуваються у військовій галузі, приділяє увагу розробкам у сфері озброєння, наповнює стрічку тільки якісною інформацією з надійних відкритих джерел з відповідним згадуванням автора та джерела.

Незалежний інформаційний дайджест «Військовий навігатор України» створено під час російсько-української війни, як відповідь на російську збройну агресію, в тому числі й інформаційну, як альтернативу сотням російськомовних мілітарних медіаресурсів й для збільшення кількості українських.

Незалежний інформаційний дайджест «Військовий навігатор України» не фінансується ні державою, ні закордонними грантами[1].

Цей проект створений відставним військовим, учасником бойових дій, на волонтерських засадах під "ніком" Major Horvat KFOR Al-Kut. Засновник і редактор Major Horvat KFOR Al-Kut - учасник бойових дій у складі багатонаціональних сил в Хорватії, Косово, Ірак. Майор у відставці, розпочинав військову службу рядовим строкової служби та сержантом служби за контрактом. Освіта - факультет іноземних мов, навчався у двох ВВНЗ США, в зонах бойових дій (1001 діб) виконував функції офіцера взаємодії багатонаціональних сил, онук січового стрільця, безпартійний.


мілітарний дайджест
Військовий навігатор України

Основна мета незалежного інформаційного дайджесту «Військовий навігатор України» – це донесення у рубриках НОВИНИ, ОЗБРОЄННЯ, ПОЛІТІНФО, АНАЛІТИКА, ІСТОРІЯ, ВИЖИВАННЯ, СОЦІАЛЬНА, МОТИВАТОРИ, об’єктивної та актуальної інформації про стан Збройних сил України, оборонно-промислового комплексу, оперативно подавати цікаві та різносторонні новини про озброєння та сучасні технології, огляд воєнних конфліктів та військово-політичних подій в Україні та світі, що впливають на безпеку України, подавати новини законодавства з соціального забезпечення військовослужбовців та членів їхніх сімей, а також історично-патріотичне виховання воїнів та підростаючого покоління України.

При потребі Ви можете зв’язатися з редактором електронну пошту: milnavigatorua@gmail.com


Присутність у соціальних мережах[ред. | ред. код]

Військовий навігатор України Твіттер