Вікіпедія:Вікімарафон 2019

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Версія від 22:01, 24 жовтня 2018, створена JTs (обговорення | внесок) (Створена сторінка: {{draft}} {{Вікіпедія:Вікімарафон 2019/Шапка}} <div style="float: right; text-align: right; width:45%; "> ''Ідею проведенн...)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Головна

Поради

Пропоновані теми

Заплановані та створені

Вікізустрічі

Часті запитання

Учасники вікізустрічей

Ідею проведення Вікіфлешмобів в Українській Вікіпедії підтримував Ігор Костенко, дописувач Вікіпедії з Небесної сотні

Привітай улюблену Вікіпедію
напиши в ній статтю!

Якби кожен читач Вікіпедії написав бодай одну корисну статтю, ми б мали понад 1 млн корисних статей вже сьогодні. З думкою про це ми закликаємо проявити солідарність і долучитись до днів спільного написання статей в Українську Вікіпедію.

Усі учасники акції отримають пам'ятні сувеніри. Охочі також зможуть прийти і поспілкуватися із досвідченими вікіпедистами в неформальній атмосфері у своєму місті, поставити запитання щодо Вікіпедії та написати разом статті.

Вікімарафон присвячено 15-річчю української Вікіпедії, 11-річчю кримськотатарської Вікіпедії і 18-річчю Вікіпедії англійською.

Соціальні мережі

Розкажіть про вашу участь у Вікімарафоні з додаванням до повідомлення хештегу #Вікімарафон, #ЯпишуВікіпедію щоб ваше повідомлення було легше знайти та поділитись на сторінках Вікіпедія та Вікімедіа Україна у Facebook та Twitter.

Бібліотека Вікіпедії

Якщо у Вас виникнуть складнощі з пошуком джерел на тему Вашої статті, залиште свій запит на спеціальній сторінці. Запит може стосуватися як конкретної книжки чи статті, так і теми статті загалом.

Сувеніри

Усі учасники «Вікімарафону» — тобто користувачі, які створять статтю упродовж марафону — можуть отримати пам'ятні сувеніри. Сувеніри можна отримати поштою або прийшовши на вікізустрічі, зазначені вище.

Щоб отримати сувенір поштою, просимо додати свій підпис на цю сторінку до 7 лютого (включно).

Шаблон учасника

Додавайте на свою сторінку користувача шаблон {{Учасники Вікімарафону 2019}}

Wikipedia by Giulia Forsythe.jpg Цей користувач — учасник
Вікімарафону 2019.

Див. також

Примітки

Посилання