Вікіпедія:Вікімарафон 2022/Патрулювання

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Протягом Вікімарафону до Вікіпедії долучається багато новачків, і їхні перші статті можуть потребувати допрацювання з боку досвідчених користувачів, а самі новачки — допомоги й поради. Тому патрулювання новостворених статей є важливим для успішного Вікімарафону.

Найважливіше для патрулювання статей Вікімарафону — покращувати новостворені статті відповідно до правил Вікіпедії (покращувати оформлення, додавати шаблони і категорії, виправляти помилки) і пояснювати новачкам правила на сторінках обговорення у разі потреби. Також бажано перевіряти статтю відповідно до вимог патрулювання і ставити позначку «перевірена» (утім, це не є обов'язково, і учасникам цього проєкту не обов'язково бути патрульними української Вікіпедії). Головною умовою є доброзичливе ставлення до новачків і бажання допомогти.

Якщо ви будете патрулювати статті новачків під час Вікімарафону, запишіться у розділі нижче і патрулюйте статті за списками на сторінці Вікіпедія:Вікімарафон 2022/Патрулювання/Список статей починаючи з 27 січня. Усі учасники проєкту отримають набір сувенірів від «Вікімедіа Україна», а п'ять найактивніших — особливі сувеніри.

Проєкт триватиме протягом Вікімарафону і трьох тижнів по його завершенню (тобто до 21 лютого включно), потім організатори підіб'ють підсумки і визначать найактивніших учасників. Хоча, чим швидше статті будуть перевірятися, тим краще для Вікіпедії і корисніше для їхніх авторів )

Посилання

Учасники проєкту

Ставте свій підпис тут

  1. --Acedtalk 21:52, 16 січня 2022 (UTC)Відповісти[відповісти]