Вікіпедія:Вікі любить пам'ятки/Квіти України

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Головна Пам'ятки Номінації Правила ЧаПи English

Спецномінація «Квіти України»

Спецномінація «Квіти України» фотоконкурсу «Вікі любить пам'ятки» охоплює об'єкти нерухомої культурної спадщини України, що перебувають на межі руйнації. Можна також подавати світлини будівель, які ще не захищаються державою, але мають історичну чи архітектурну цінність. Будуть прийматися також фото знесених об'єктів, адже документування таких пам'яток — важлива частина роботи і для нашого проєкту, і для ГО «Мапа Реновації». У фокусі будуть архітектурні об'єкти у населених пунктах, а не руїни замків чи фортець, якщо тільки вони не перебувають у межах населених пунктів і є потенційно цікаві забудовникам.

WLM2021UA-kvity.png


Як взяти участь

Circle-ye-1.svg Створіть чи увійдіть у свій акаунт у Вікіпедії, натисніть «Запам'ятати мене».

Circle-ye-2.svg Знайдіть сфотографовану (або потрібну) пам'ятку у конкурсних списках спеціальної номінації.

Circle-ye-3.svg Натисніть [Завантажити фото] чи «Завантажити ще» у колонці справа. Дотримуйтеся інструкцій завантажувача. Оновіть сторінку, якщо не бачите його.

Відеоінструкція «Як взяти участь»

Нагородження

Переможцями стануть автори найкращих фото за оцінками спеціального журі.

Партнери

Спецномінація пройде за підтримки ініціативної групи «Зберегти Квіти України» та громадської організації «Мапа Реновації»].

Журі

Журі спеціальної номінації перебуває на стадії формування. До нього ввійдуть експерти та волонтери від «Мапа Реновації».

Головна Пам'ятки Номінації Правила ЧаПи English