Відмінності між версіями «Вікіпедія:Вікі любить пам'ятки/Списки пам'яток»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
м
м (правопис)
Рядок 49: Рядок 49:
 
{{Image label end}}
 
{{Image label end}}
   
'''[https://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=Special:UserLogin&type=signup&returnto=Вікіпедія:Вікі_любить_пам'ятки Створіть] чи [https://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=Special:UserLogin&type=login&returnto=Вікіпедія:Вікі_любить_пам'ятки увійдіть]''' у свій акаунт у Вікіпедії (якщо ще не зробили цього). Оберіть область (клацніть мишею), яка Вас цікавить у переліку вище або скористайтесь картою, далі оберіть район або місто. Перед Вами відкриється список пам'яток цієї місцевості. Кожна пам'ятка має свій ідентифікатор ('''«ID»'''), адресу, географічні координати, а також стовпчик, в якому Ви можете перевірити, чи є фотографії цієї пам'ятки у Вікісховищі. '''Натисніть [Завантажити фото] чи «Завантажити ще»''' у колонці справа від потрібної пам'ятки. Дотримуйтеся інструкцій «Завантажувача». Оновіть сторінку, якщо не бачите його.
+
'''[https://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=Special:UserLogin&type=signup&returnto=Вікіпедія:Вікі_любить_пам'ятки Створіть] чи [https://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=Special:UserLogin&type=login&returnto=Вікіпедія:Вікі_любить_пам'ятки увійдіть]''' у свій акаунт у Вікіпедії (якщо ще не зробили цього). Оберіть область (клацніть мишею), яка Вас цікавить, у переліку вище або скористайтесь картою, далі оберіть район або місто. Перед Вами відкриється список пам'яток цієї місцевості. Кожна пам'ятка має свій ідентифікатор ('''«ID»'''), адресу, географічні координати, а також стовпчик, в якому Ви можете перевірити, чи є фотографії цієї пам'ятки у Вікісховищі. '''Натисніть [Завантажити фото] чи «Завантажити ще»''' у колонці справа від потрібної пам'ятки. Дотримуйтеся інструкцій «Завантажувача». Оновіть сторінку, якщо не бачите його.
   
 
{{Image label begin|image=WLM Ukraine 2020.png|link=|width={{{width|400}}}|float={{{float|none}}}}}
 
{{Image label begin|image=WLM Ukraine 2020.png|link=|width={{{width|400}}}|float={{{float|none}}}}}

Версія за 18:29, 2 серпня 2020

Головна Об'єкти Спецномінації Правила ЧаПи English

Створіть чи увійдіть у свій акаунт у Вікіпедії (якщо ще не зробили цього). Оберіть область (клацніть мишею), яка Вас цікавить, у переліку вище або скористайтесь картою, далі оберіть район або місто. Перед Вами відкриється список пам'яток цієї місцевості. Кожна пам'ятка має свій ідентифікатор («ID»), адресу, географічні координати, а також стовпчик, в якому Ви можете перевірити, чи є фотографії цієї пам'ятки у Вікісховищі. Натисніть [Завантажити фото] чи «Завантажити ще» у колонці справа від потрібної пам'ятки. Дотримуйтеся інструкцій «Завантажувача». Оновіть сторінку, якщо не бачите його.

'YesТак Тут'

Списки можуть бути неповними. Якщо Ви хочете додати фотографії пам'яток, яких немає в представлених списках, але Ви знаєте, що об'єкт є пам'яткою, просимо звертатися до оргкомітету на пошту wlmAt sign.svgwikimedia org.ua чи писати на сторінку обговорення.

Спеціальні номінації

Також у конкурсі є спеціальні номінації, списки наводяться тут: «Єврейська спадщина», «Млини». Для участі у спецномінації «Відео» потрібно просто завантажити відео із пам'ятками й завантажити звичайним способом. Детальніше про вимоги до відеофайлів на сайті конкурсу [тут].

Легенда до списків

Для типів пам'яток вживаються позначки, рядки, відповідно до типу, позначені кольором:

Тип Колір
А — архітектура світло-жовтий
І — історія світло-зелений
М — монументальне мистецтво світло-рожевий
Х — археологія світло-коричневий
НТ — наука і техніка захисний синій
СП — садово-паркове мистецтво аквамариновий
Л — ландшафт фіолетовий
МБ — містобудування білий

Категорії пам'яток:

  • нац — національного значення
  • місц — місцевого значення
  • щв — щойно виявлені ОКС

У таблиці тип поєднується з категорію через дефіс, наприклад, А-місц — пам'ятка архітектури місцевого значення, НТ-нац — пам'ятка науки і техніки національного значення, М-щв — щойно виявлений об'єкт монументального мистецтва.

Головна Об'єкти Спецномінації Правила ЧаПи English