Відмінності між версіями «Вікіпедія:Запити на арбітраж/Адміністратори Української Вікіпедії»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Рядок 1: Рядок 1:
 
* '''Позивач''': [[Користувач:Ink|Ink]]
 
* '''Позивач''': [[Користувач:Ink|Ink]]
* '''Відповідачі''': [[ВП:А|Адміністратори української Вікіпедії]] <!-- (адміністраторів про це [ повідомлено] -->
+
* '''Відповідачі''': [[ВП:А|Адміністратори української Вікіпедії]] Всіх діючих на даний час адміністраторів про позов повідомлено на їх сторінках обговорень.--[[Користувач:Ink|Ink]] 12:35, 1 грудня 2009 (UTC)
   
 
== Позов ==
 
== Позов ==

Версія за 12:35, 1 грудня 2009

Позов

Відповідно до Обговорення Вікіпедії:Адміністратори/Архів2007#Тривалість обговорень до правил адміністрування рішенням спільноти встановлено тривалість обговорень/голосувань що до правил адміністрування/змін до правил 1 тиждень. Але це правило не виконується. Наведу 2 випадки його невиконання:

Позовні вимоги

В зв'язку з вищенаведеним вимагаю:

Коментар відповідності позову правилам Вікіпедії

Всі арбітри Української Вікіпедії є адміністраторами, тому всі вони є відповідачами у цьому позові. Зазначу, що це — безпрецендентний випадок не тільки у нашій, а у інших Вікіпедіях, де є Арбітражний комітет. Відповідно до Вікіпедія:Арбітражний комітет, офіційного правила Української Вікіпедії, якщо член Арбітражного комітету є позивачем чи відповідачем у справі, він не бере участі в будь-яких рішеннях чи обговоренні за справою всередині Арбітражного комітету (включаючи питання прийняття її до розгляду) інакше ніж у ролі сторони по справи. Проте, жоден з них не може бути відведений через те, що є відповідачем, адже у тому ж пункті сказано:

« Якщо кількість таких членів Арбітражного комітету перевищує два, то це правило не діє »

Johnny 12:35, 1 грудня 2009 (UTC)

Голосування арбітрів щодо прийняття позову до розгляду