Вікіпедія:Запити на арбітраж/Висунення і схвалення кандидатів у чек'юзери

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
< Вікіпедія:Запити на арбітраж
Версія від 07:47, 29 грудня 2014, створена Zlir'a (обговорення | внесок) (→‎Голосування арбітрів щодо прийняття проекту рішення: щоб усім було зрозуміло)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Скорочення
ВП:ПЗВ44

У відповідності із правилами Вікіпедія:Чек'юзери та meta:CheckUser_policy/uk#Доступ та згідно з рішенням Арбітражного комітету про допризначення чек'юзерів (справа 43) проводиться процедура призначення додаткового перевірника користувачів (CheckUser).

Висунення кандидатур[ред. код]

Кандидати можуть запропонувати свою кандидатуру або іншого користувача за обов'язкової умови надання ним письмової згоди на цій сторінці протягом терміну висунення. Тривалість висунення кандидатів — один тиждень від моменту загального оголошення.

Вимоги до кандидатів[ред. код]

  1. Кандидат у перевірники користувачів повинен мати стаж не менше 6 місяців з дня реєстрації та не менше 1000 редагувань на момент початку висунення кандидатів (визначається часом загального оголошення);
  2. Кандидат повинен бути повнолітнім у країні свого постійного проживання (для України — 18 років) та бути не молодшим 18 років;
  3. Кожен кандидат має підтвердити на цій сторінці, що він ознайомлений та згоден з положенням по CheckUser, політикою приватності та правилами Фонду щодо доступу до непублічних даних;
  4. У разі призначення кандидат повинен бути готовий надати свої персональні дані (наприклад, копію паспорта) до Фонду Вікімедіа.

Голосування арбітрів щодо прийняття позову до розгляду[ред. код]

Рішення про прийняття цього позову арбітражний комітет ухвалив у рамках розгляду позову №43.

Кандидати[ред. код]

Кандидати, які дали згоду: Ahonc, RLuts, NickK, Sergento, Base

Самовідвід від розгляду справи[ред. код]

У зв'язку з тим, що я, формально, виступаю позивачем, беру самовідвід від участі в обговоренні і голосуванні по суті справи згідно з п. 1 «Окремих положень» регламенту. --Pavlo1 (обговорення) 10:06, 2 грудня 2014 (UTC)

Проект рішення[ред. код]

  • Арбітражний комітет не вважає, що попередня історія взаємодій арбітра Yakudza і користувача користувача Base могла перешкодити першому прийняти неупереджене рішення стовно призначення нового чек'юзера, тому прохання щодо відводу Yakudza арбітражний комітет вирішив не задовольняти.
  • Арбітражний комітет призначає новим чек'юзером користувача NickK як досвідченого, активного, відповідального і надійного вікіпедиста.

Голосування арбітрів щодо прийняття проекту рішення[ред. код]

  1. Прийняти. --Zlir'a (обговорення) 08:20, 26 грудня 2014 (UTC)
  2. --Dghooo (обговорення) 09:17, 26 грудня 2014 (UTC)
  3. --OlegB (обговорення) 21:48, 26 грудня 2014 (UTC)
  4. --yakudza 18:07, 28 грудня 2014 (UTC)