Вікіпедія:Запити на арбітраж/Попередити користувача Flavius1

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
< Вікіпедія:Запити на арбітраж
Версія від 13:17, 14 грудня 2020, створена Kisnaak (обговорення | внесок)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Скорочення
ВП:ПЗВ140
 • Позивач: Юрко Градовський
 • Відповідач: Flavius1

Суть позову[ред. код]

Користувач Flavius1, при потуранні адміністраторів, забороняє мені подати запит на ВП:ПС, безпідставно відкидаючи мої правки, хоча жодних обмежень чи заборон на запит не існує в правилах чи настановах. Спроба доарбітражного врегулювання: Вікіпедія:Запити до адміністраторів#Дії користувача в статті Задолж'є, Обговорення користувача:Flavius1#Щодо відкидання моїх редагувань, але я отримав лише чергову порцію кпинів. Тут пояснення одного з адміністраторів Обговорення користувача:Юрко Градовський#Задовже (Задолж'є) або інші назви щодо відсутности обмежень для запитів на ВП:ПС.--Юрко (обговорення) 17:32, 9 жовтня 2020 (UTC)

Позовні вимоги[ред. код]

Попередити користувача про неприпустимість таких дій та заборонити йому видаляти мій запит на ВП:ПС.

Коментар відповідача[ред. код]

Доарбітражного врегулювання по суті не було. Користувач не був зацікавлений у залученні третьої сторони до вирішення проблеми. Була спроба імітації врегулювання, коли вже після звернення адміністратора до позивача, він "заднім числом" звернувся не робити дій, які я робив до того. І взагалі виглядає якось дивно, бо вся ця подія сталася кілька годин тому. Але якщо члени поточного АК вважають, що це найсерйозніша проблема української Вікіпедії, у якої були вичерпані інші шляхи улагодження конфліктів, і її слід прийняти до розгляду, то я не буду заперечувати. --Flavius (обговорення) 18:45, 9 жовтня 2020 (UTC)

Pictogram voting comment.svg Коментар Прошу це вважати спробою впливу на рішення арбітрів щодо ухвалення/не ухвалення справи до розгляду.--Юрко (обговорення) 18:54, 9 жовтня 2020 (UTC)

Голосування арбітрів щодо прийняття справи до розгляду[ред. код]

 • Відхилити без розгляду, оскільки проблема не належить до найсерйозніших в українській Вікіпедії. Для Юрко Градовський: я висловив цю думку раніше, ніж Flavius.--Dgho (обговорення) 11:55, 11 жовтня 2020 (UTC)
  Де саме? --Юрко (обговорення) 12:12, 11 жовтня 2020 (UTC)
  у внутрішньому обговоренні--Dgho (обговорення) 12:30, 11 жовтня 2020 (UTC)
  Але я не бачу в обговореннях цієї думки. --Юрко (обговорення) 12:34, 11 жовтня 2020 (UTC)
 • Не приймати до розгляду. Відверто кажучи, я так і не зрозумів чиїх саме дій/бездіяльності стосується позов, користувача Flavius1 чи адміністраторів. Позовні вимоги зрозумілі, але сам позов не в'яжеться з завданнями Арбкому, який має розв'язувати найсерйозніші проблеми, що виникають у Вікіпедії українською, а більше стосується адмін-функцій. Окрім того, на мою думку, позивачем не було вжито всіх можливих заходів щодо доарбітражного врегулювання конфлікту. --Mcoffsky (обговорення) 08:36, 13 жовтня 2020 (UTC)
  Яким чином я мав би відстояти право на запит? --Юрко (обговорення) 09:23, 13 жовтня 2020 (UTC)
 • Не приймати, оскільки вважаю, що не вичерпано механізми доарбітражного врегулювання. --塩基Base 09:00, 13 жовтня 2020 (UTC)
  Просив би пояснити, які ще методи я міг би вжити?--Юрко (обговорення) 09:23, 13 жовтня 2020 (UTC)

Підсумок: Позов не прийнято до розгляду. --Kisnaak Обг.Внесок 09:01, 13 жовтня 2020 (UTC)