Відмінності між версіями «Вікіпедія:Заявки на позбавлення прав адміністратора»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
(→‎Tohaomg: коментар)
Рядок 47: Рядок 47:
 
==== {{Проти}}/Oppose ====
 
==== {{Проти}}/Oppose ====
 
# Не зрозуміла номінація. Який стосунок мають пост у Фейсбуці і дії на сайті ВМУА до адмінства в українській Вікіпедії?--'''[[Користувач:Ahonc|<tt style="color:purple">Анатолій</tt>]]''' ([[Обговорення користувача:Ahonc|обг.]]) 18:42, 17 листопада 2018 (UTC)
 
# Не зрозуміла номінація. Який стосунок мають пост у Фейсбуці і дії на сайті ВМУА до адмінства в українській Вікіпедії?--'''[[Користувач:Ahonc|<tt style="color:purple">Анатолій</tt>]]''' ([[Обговорення користувача:Ahonc|обг.]]) 18:42, 17 листопада 2018 (UTC)
  +
#: [http://prntscr.com/ljlwrj Оце що]? Він діяв, як адміністратор, зловживаючи своїми правами, де б він не застосував свої права. Видно? Стрілочками на скріншоті вказала. У нас є окремі адміністратори сайту ВМУА? Наче не чула такого.... Про ФБ написала, бо згідно правил номінації, номінатор повинен комунікувати з номінованим напередодні номінації. Я це робити не можу. На ОС він мені не відповів. У ФБ заблкував. Можу комунікувати через тебе: передай цю новину)--[[User: Валентина Кодола|'''<font face="chiller" color="#CD1076" style="text-shadow:grey 0.2em 0.2em 0.2em; font-size:115%">В.К.</font>''']] <sup>[[User talk: Валентина Кодола|<font size="1" style="text-shadow:grey 0.2em 0.2em 0.1em;">Обг</font>]]</sup> 19:09, 17 листопада 2018 (UTC)
   
 
==== {{Утримуюсь}}/Neutral ====
 
==== {{Утримуюсь}}/Neutral ====

Версія за 19:10, 17 листопада 2018

Скорочення
ВП:ЗППА

Архіви
Статистика
2018 · 2017 · 2016 · 2015 · 2014 ·  2013 ·  2012 ·  2011 ·  2010 ·  2009 ·  2008 ·  2007
Заявки на права
адміністратора

Будь ласка, додавайте нові заявки знизу.

Ця сторінка призначена для заявок на позбавлення прав адміністратора. Кожен користувач має право висунути адміністратора на позбавлення прав за наявності аргументованих зауважень щодо відповідності цілям і завданням проекту його/її діяльності. Рішення щодо позбавлення прав підбивається на основі голосування.

Перед подачею заявки на позбавлення прав адміністратора потрібно обговорити з ним/нею проблеми, які виникли, шляхом звернення на його/її сторінку обговорення. Користувач має чітко повідомити адміністратора про свій намір номінувати його/її на позбавлення прав. Якщо порозуміння досягти не вдалося або адміністратор не відповідає впродовж 3 днів, користувач має право виносити питання прямо на голосування. Якщо цієї спроби врегулювання конфлікту не було, заявка може бути достроково закрита бюрократами. Для реалізації підсумку, якщо вирішено позбавити адміністратора прав, слід подавати запит до стюардів на спеціальну сторінку.

Рішення про відкликання прав адміністратора повинна приймати спільнота Вікіпедії.

Для позбавлення прав адміністратор повинен(-на) набрати щонайменше 51% голосів «за» позбавлення (серед голосів «за» і «проти»). Голосування триває з моменту номінації, та завершується через 1 тиждень після загального оголошення. У голосуванні беруть участь зареєстровані користувачі, які на момент початку голосування мають стаж у Вікіпедії не менше 2 тижнів і понад 100 редагувань в основному просторі.
The sysop flag is removed if the nomination is supported by at least 51% of voters. The voting lasts since the nomination was done and ends in one week after a public announcement.

Зняття з адміністратора прав за власним бажанням відбувається без обговорення та голосування після запиту до стюардів.

Подати заявку на позбавлення прав адміністратора

Поточні голосування

Tohaomg

Див. також