Відмінності між версіями «Вікіпедія:Заявки на позбавлення прав адміністратора»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
м (Відкинуто редагування 178.133.37.246 (обговорення) до зробленого Стефанко1982)
Мітки: Відкіт Замінено
Рядок 1: Рядок 1:
 
{{/Header}}
 
{{/Header}}
  +
Вітаю!
== Поточні голосування ==
 
  +
Мене звати Роман Реведжук. Декілька днів тому, мої підписники повідомили, що сторінка, яка була створена у Вікіпедії невідомими мені людьми, під назвою "Реведжук Роман Петрович - журналіст-розслідува", та до якої я недавно отримав доступ, щоб мати за нею контроль - була видалена. Видалив її користувач під нікнеймом Yakudza(прізвище його Луцик), який являється одним з адміністраторів українського сегменту Вікіпедії. Розцінюю такий вчинок виключно, як дискримінацію по відношенню до мене, як до публічного діяча. Також не відкидаю версію моїх підписників, які повідомили, що цей адміністратор є з міста Донецьк, враховуючи політичну ситуацію в Україні, він може мати упереджене ставлення до таких людей, як я з націоналістичними проукраїнськими поглядами. Прошу відреагувати на даний прецедент, та повідомити мене за електронною адресою: rrevedzhuk@gmail.com
  +
  +
Наперед вдячний, з повагою,
  +
Роман Реведжук
   
 
== Див. також ==
 
== Див. також ==

Версія за 13:22, 16 серпня 2019

Скорочення
ВП:ЗППА

Архіви
Статистика
2019 ·  2018 ·  2017 ·  2016 ·  2015 ·  2014 ·  2013 ·  2012 ·  2011 ·  2010 ·  2009 ·  2008 ·  2007
Заявки на права
адміністратора

Будь ласка, додавайте нові заявки знизу.

Ця сторінка призначена для заявок на позбавлення прав адміністратора. Кожен користувач має право висунути адміністратора на позбавлення прав за наявності аргументованих зауважень щодо відповідності цілям і завданням проекту його/її діяльності. Рішення щодо позбавлення прав підбивається на основі голосування.

Перед подачею заявки на позбавлення прав адміністратора потрібно обговорити з ним/нею проблеми, які виникли, шляхом звернення на його/її сторінку обговорення. Користувач має чітко повідомити адміністратора про свій намір номінувати його/її на позбавлення прав. Якщо порозуміння досягти не вдалося або адміністратор не відповідає впродовж 3 днів, користувач має право виносити питання прямо на голосування. Якщо цієї спроби врегулювання конфлікту не було, заявка може бути достроково закрита бюрократами. Для реалізації підсумку, якщо вирішено позбавити адміністратора прав, слід подавати запит до стюардів на спеціальну сторінку.

Рішення про відкликання прав адміністратора повинна приймати спільнота Вікіпедії.

Для позбавлення прав адміністратор повинен(-на) набрати щонайменше 51% голосів «за» позбавлення (серед голосів «за» і «проти»). Голосування триває з моменту номінації, та завершується через 1 тиждень після загального оголошення. У голосуванні беруть участь зареєстровані користувачі, які на момент початку голосування мають стаж у Вікіпедії не менше 2 тижнів і понад 100 редагувань в основному просторі.
The sysop flag is removed if the nomination is supported by at least 51% of voters. The voting lasts since the nomination was done and ends in one week after a public announcement.

Зняття з адміністратора прав за власним бажанням відбувається без обговорення та голосування після запиту до стюардів.

Подати заявку на позбавлення прав адміністратора

Вітаю! Мене звати Роман Реведжук. Декілька днів тому, мої підписники повідомили, що сторінка, яка була створена у Вікіпедії невідомими мені людьми, під назвою "Реведжук Роман Петрович - журналіст-розслідува", та до якої я недавно отримав доступ, щоб мати за нею контроль - була видалена. Видалив її користувач під нікнеймом Yakudza(прізвище його Луцик), який являється одним з адміністраторів українського сегменту Вікіпедії. Розцінюю такий вчинок виключно, як дискримінацію по відношенню до мене, як до публічного діяча. Також не відкидаю версію моїх підписників, які повідомили, що цей адміністратор є з міста Донецьк, враховуючи політичну ситуацію в Україні, він може мати упереджене ставлення до таких людей, як я з націоналістичними проукраїнськими поглядами. Прошу відреагувати на даний прецедент, та повідомити мене за електронною адресою: rrevedzhuk@gmail.com

Наперед вдячний, з повагою, Роман Реведжук

Див. також