Відмінності між версіями «Вікіпедія:Заявки на позбавлення прав адміністратора»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Рядок 25: Рядок 25:
 
==== {{Утримуюсь}}/Neutral ====
 
==== {{Утримуюсь}}/Neutral ====
 
# За одне лише виправлення про перших леді? Просто користувач можливо не розуміється в даній тематиці і все. Потрібно йому наголосити на його проблемі. Оскільки не бачив більше фейків крім перших-леді, тому поки що мій ґолос тут. Пи.си. Є в нас й інші адміни з сумнівнішою репутацією--[[Користувач:ДмитроСавченко|Дмитро Савченко ]] ([[Обговорення користувача:ДмитроСавченко|обговорення]]) 09:41, 15 лютого 2020 (UTC)
 
# За одне лише виправлення про перших леді? Просто користувач можливо не розуміється в даній тематиці і все. Потрібно йому наголосити на його проблемі. Оскільки не бачив більше фейків крім перших-леді, тому поки що мій ґолос тут. Пи.си. Є в нас й інші адміни з сумнівнішою репутацією--[[Користувач:ДмитроСавченко|Дмитро Савченко ]] ([[Обговорення користувача:ДмитроСавченко|обговорення]]) 09:41, 15 лютого 2020 (UTC)
  +
  +
==== Коментар бюрократа ====
  +
Якщо розглядати формально, то звернення на сторінку обговорення користувача з наміром номінувати було, але з точки зору правил прописаних, зокрема, у [[Вікіпедія:Вирішення конфліктів|Вирішення конфліктів]], навіть мінімальних необхідних кроків для обговорення розбіжностей не було зроблено. Зокрема, сторінка обговорення шаблону порожня. Тому з одного боку, заявку можна було б достроково закрити, бо не було обговорення розбіжностей, але з іншого боку формальні вимоги виконано. Хотілось би почути думку інших бюрократів. {{ping|Aced|Lystopad|MaryankoD|YarikUkraine}} --[[Користувач:Yakudza|yakudza]] 10:23, 15 лютого 2020 (UTC)
   
 
==== Рішення/Decision ====
 
==== Рішення/Decision ====

Версія за 10:23, 15 лютого 2020

Скорочення
ВП:ЗППА

Архіви
Статистика
2020 ·  2019 ·  2018 ·  2017 ·  2016 ·  2015 ·  2014 ·  2013 ·  2012 ·  2011 ·  2010 ·  2009 ·  2008 ·  2007
Заявки на права
адміністратора

Будь ласка, додавайте нові заявки знизу.

Ця сторінка призначена для заявок на позбавлення прав адміністратора. Кожен користувач має право висунути адміністратора на позбавлення прав за наявності аргументованих зауважень щодо відповідності цілям і завданням проекту його/її діяльності. Рішення щодо позбавлення прав підбивається на основі голосування.

Перед подачею заявки на позбавлення прав адміністратора потрібно обговорити з ним/нею проблеми, які виникли, шляхом звернення на його/її сторінку обговорення. Користувач має чітко повідомити адміністратора про свій намір номінувати його/її на позбавлення прав. Якщо порозуміння досягти не вдалося або адміністратор не відповідає впродовж 3 днів, користувач має право виносити питання прямо на голосування. Якщо цієї спроби врегулювання конфлікту не було, заявка може бути достроково закрита бюрократами. Для реалізації підсумку, якщо вирішено позбавити адміністратора прав, слід подавати запит до стюардів на спеціальну сторінку.

Рішення про відкликання прав адміністратора повинна приймати спільнота Вікіпедії.

Для позбавлення прав адміністратор повинен(-на) набрати щонайменше 51% голосів «за» позбавлення (серед голосів «за» і «проти»). Голосування триває з моменту номінації, та завершується через 1 тиждень після загального оголошення. У голосуванні беруть участь зареєстровані користувачі, які на момент початку голосування мають стаж у Вікіпедії не менше 2 тижнів і понад 100 редагувань в основному просторі.
The sysop flag is removed if the nomination is supported by at least 51% of voters (support and oppose votes only). The voting lasts since the nomination was done and ends in one week after the public announcement.

Зняття з адміністратора прав за власним бажанням відбувається без обговорення та голосування після запиту до стюардів.

Подати заявку на позбавлення прав адміністратора

Поточні голосування

Kholodovsky

Kholodovsky (обговореннявнесокблокуваннязахиствилученняперейменуванняCentralAuth)

За кого/що Кількість голосів «За» Кількість голосів «Проти» Кількість голосів «Утримуюсь» %за Початок Тривалість Статус Закінчення
Kholodovsky 1 1 тиждень триває

Причина:

  • Поширює фейки (дезінформацію і фальсифікацію) через вікіпедію, завдаючи проекту репутаційних втрат: повигадував «перших леді України» від Х ст. (список, шаблон; див. історію редагувань). Набрав до тих «леді» і київських княгинь, і запорозьких гетьманш; хоча звання «першої леді» — це американізм ХІХ ст., а українська держава як «Україна» — взагалі явище ХХ ст. Моє зауваження не зрозумів, засвідчивши непорозуміння історичної тематики ред.№ 27210516; повернув до шаблону жінок доновітньої доби ред.№ 27218352, знову проявивши нульове розуміння теми, вірячи, що робить «добру справу».
  • Я особисто не знаю користувача Kholodovsky і конфліктів з ним не мав. Може він прекрасна людина. Просто вражає, що чоловік, який не має компетенції, поширює через вікі нісенітниці, і при цьому має повноваження адміністратора. Я вважаю, що це велика помилка. Не можна тримати на адміністративних посадах проекту (чи то енциклопедичного, чи то державного) людей, які перетворюють проект на посміховисько. --Шюлжич (обговорення) 08:27, 15 лютого 2020 (UTC)

Symbol support vote.svg За/Support

  1. --Шюлжич (обговорення) 08:27, 15 лютого 2020 (UTC)

Symbol oppose vote.svg Проти/Oppose

  1. Навіть не впевнений що ця номінація взагалі має розглядатись. Спроб обговорити ситуацію по суті не було - дві репліки на СО виглядає, як чиста формальність, а не спроба порозумітись, чи знайти консенсус. Щодо шаблону, то там все нормально - назва "Перші леді України" буде присутня тільки в коді, в самих статтях буде "Великі княгині Київські та дружини очільників України". Щодо статті - можливо її варто перейменувати, як і шаблон. Кожен пункт статті має право на існування.--Ollleksa (обговорення) 10:01, 15 лютого 2020 (UTC)

Symbol neutral vote.svg Утримуюсь/Neutral

  1. За одне лише виправлення про перших леді? Просто користувач можливо не розуміється в даній тематиці і все. Потрібно йому наголосити на його проблемі. Оскільки не бачив більше фейків крім перших-леді, тому поки що мій ґолос тут. Пи.си. Є в нас й інші адміни з сумнівнішою репутацією--Дмитро Савченко (обговорення) 09:41, 15 лютого 2020 (UTC)

Коментар бюрократа

Якщо розглядати формально, то звернення на сторінку обговорення користувача з наміром номінувати було, але з точки зору правил прописаних, зокрема, у Вирішення конфліктів, навіть мінімальних необхідних кроків для обговорення розбіжностей не було зроблено. Зокрема, сторінка обговорення шаблону порожня. Тому з одного боку, заявку можна було б достроково закрити, бо не було обговорення розбіжностей, але з іншого боку формальні вимоги виконано. Хотілось би почути думку інших бюрократів. @Aced, Lystopad, MaryankoD та YarikUkraine: --yakudza 10:23, 15 лютого 2020 (UTC)

Рішення/Decision

Submajstro

Див. також