Відмінності між версіями «Вікіпедія:Заявки на права патрульного»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Рядок 132: Рядок 132:
 
* {{За}} [[Користувач:DENAMAX|Максим Стоялов]] ([[Обговорення користувача:DENAMAX|обговорення]]) 20:31, 21 вересня 2018 (UTC)
 
* {{За}} [[Користувач:DENAMAX|Максим Стоялов]] ([[Обговорення користувача:DENAMAX|обговорення]]) 20:31, 21 вересня 2018 (UTC)
 
* Звичайно {{за}}. -[[Користувач:BiNA|BiNA]] ([[Обговорення користувача:BiNA|обговорення]]) 20:48, 23 вересня 2018 (UTC)
 
* Звичайно {{за}}. -[[Користувач:BiNA|BiNA]] ([[Обговорення користувача:BiNA|обговорення]]) 20:48, 23 вересня 2018 (UTC)
  +
* {{за}}. --[[Користувач:Jeromjerom|Jeromjerom]] ([[Обговорення користувача:Jeromjerom|обговорення]]) 06:15, 26 вересня 2018 (UTC)
   
 
==== {{Проти}} (WithUinH) ====
 
==== {{Проти}} (WithUinH) ====

Версія за 06:15, 26 вересня 2018

Заявки на права патрульного
Скорочення
ВП:ЗПП

Архіви

Користувачі, що бажають набути права патрульного, можуть подавати заявки на цій сторінці, інші користувачі можуть у обговоренні їх підтримувати чи виступати проти. Використовуючи сторінку прав користувачів, адміністратори підбивають підсумки, надають і позбавляють прав патрульного. Зазвичай автоматично у разі успішної заявки надаються і права відкочувача (окремо на них можна подати заявку на сторінці Вікіпедія:Заявки на права відкочувача).

Заявки від користувачів на позбавлення прав патрульного приймаються на сторінці Вікіпедія:Заявки на позбавлення прав патрульного.

Завершені обговорення переносяться до архіву заявок на отримання прав патрульного (поточний архів).

Вимоги до кандидатів

Патрульними можуть стати користувачі, які мають:

 • щонайменше 60 днів досвіду редагувань;
 • щонайменше 200 редагувань в основному просторі;
 • як виняток (зміна облікового запису патрульним, наявність статусу патрульного в інших Вікіпедіях) допускається надання статусу патрульного при недотриманні цих вимог за наявності консенсусу в обговоренні;
 • відсутність блокувань за порушення правил Вікіпедії (вандалізм, війна редагувань, ляльковий театр), інакше заявку потрібно, щоб пройшло 45 днів від дня закінчення терміну останнього такого блокування;
 • позбавлені прав патрульного, мають право подавати повторну заявку на отримання прав патрульного не раніше, ніж за 45 днів після позбавлення цих прав.

Правила обговорення

При обговоренні повинні братися до уваги тільки аргументи про невідповідність кандидата формальним критеріям (стаж роботи у Вікіпедії і кількість редагувань) та щодо наявності в кандидата випадків порушень правил Вікіпедії.

Підсумок обговорення підводить один з адміністраторів проекту.

 • у разі позитивного рішення, користувачу надаються права патрульного та відкочувача.
 • у разі негативного рішення, підсумок повинен містити чіткі роз'яснення причин відмови.

Заявки на отримання статусу

Body-Head

Добридень, шановні! Прошу Вас надати мені права на патрульного та відкочувача. Дякую за увагу!--Body-Head 15:44, 1 вересня 2018 (UTC)

Symbol support vote.svg За (Body-Head)

 • Внесок непоганий. Глянув кілька статей, середньої таі вище якості. Хотілося б, звичайно, краще. Але в цілому цілком відповідає ВП:ПАТ. Успіхів. --GC 007 (обговорення) 15:50, 1 вересня 2018 (UTC)
 • Як вище, але все таки прохання більше уваги приділяти джерелам.--Jack Bulitlo (обговорення) 20:15, 8 вересня 2018 (UTC)
 • Symbol support vote.svg За Максим Стоялов (обговорення) 20:30, 21 вересня 2018 (UTC)

Symbol oppose vote.svg Проти (Body-Head)

Symbol neutral vote.svg Утримуюсь (Body-Head)

Коментарі (Body-Head)

 • Body-Head, дуже бажано, щоб ви поглянули на ВП:ПІДПИС та зробили його з гіперпосиланням. Якщо синій колір не подобається, підпис можна чорним зробити, але посилання там потрібне. <a href="..."><span style="color:#000">Підпис</span></a> Вам так буде не зручно щось писати. — Alex Khimich 11:44, 18 вересня 2018 (UTC)

Запитання (Body-Head)

 • Чи ознайомлені Ви з вимогами патрулювання?
  Повністю ознайомлений.--Body-Head 15:44, 1 вересня 2018 (UTC)
 • У чому відрізняються вимоги до версій із позначками «перевірена» і «автоматично перевірена»?
  Різниця відсутня.--Body-Head 15:44, 1 вересня 2018 (UTC)
 • Разом зі статусом патрульного зазвичай надається і статус відкочувача. Чи ознайомлені ви з правилом про швидкий відкіт?
  Звичайно.--Body-Head 15:44, 1 вересня 2018 (UTC)
 • Чи ввімкнена у Вас функція для виділення посилань на неоднозначності та перенаправлення? Якщо ні, то можете увімкнути. У навігаційних шаблонах бажано уникати посилання на статтю-перенаправлення. Чи користуєтеся Ви вікіфікатором?
  В даний час так, ця функція увімкнена. Вікіфікатором почав користуватися не так давно.--Body-Head 15:44, 1 вересня 2018 (UTC)

Запитання (Seosergv)

 • Доброго ранку! Що вас спонукало до створення статті Список атак Сполучених Штатів на сирійський уряд під час громадянської війни в Сирії?— Це написав, але не підписав користувач Seosergv (обговореннявнесок).
  Мені була цікава ця тема, тим паче стаття вже існувала в англійській Вікіпедії, тому я вирішив її перекласти.--Body-Head 19:31, 3 вересня 2018 (UTC)
 • Чому ви наводите наперед упереджені джерела, в яких російська сторона конфлікту згадується у нейтральному, або нейтрально-позитивному світлі, або у якості жертви?— Це написав, але не підписав користувач Seosergv (обговореннявнесок).
  Чи маєте Ви на увазі статтю, яку вказали в першому питанні? Можливо, під час її створення я не приділив належної уваги перевірці джерел, зазначених в англійській версії. Зазвичай я ретельно перевіряю всі джерела.--Body-Head 19:31, 3 вересня 2018 (UTC)
 • Так, я мав на увазі саме ту статтю. Можете виправити такі джерела? --Seosergv (обговорення) 09:03, 4 вересня 2018 (UTC)
  Так, звичайно.--Body-Head 17:10, 4 вересня 2018 (UTC)
  Я бачу, що ви дещо виправили, але не все. Деякі твердження доволі сумнівні. Наприклад, "Також завдавалися смертельні атаки, які, за твердженням США, були випадковими, і в результаті яких було вбито 106 урядових солдатів". Я не знайшов нічого схожого у наведеному джерелі. Там є дані про кількість, але жодного слова про випадковість. Саме ця фраза значно змінює підтекст цього речення. Крім цього, інформація з цього джерела не відповідає тематиці статті. Я вас попрошу все-таки ще подивитись і перевірити і інші твердження. Загалом стаття мені нагадує елементи інформаційної гібридної війни, а ви, сподіваюся ненавмисно, переклали на українську мову з англомовної вікі, тим самим популяризуючи викривлені відомості про той конфлікт.--Seosergv (обговорення) 06:54, 5 вересня 2018 (UTC)
 • Ще одне питання. Ви зробили достатній внесок у російську вікіпедію. Чому перестали наповнювати матеріалами? --Seosergv (обговорення) 09:03, 4 вересня 2018 (UTC)
  Я помітив, що у російському сегменті Вікіпедії стає все більше необ'єктивної та однобічної інформації, тому з часом я припинив робити будь-який внесок.--Body-Head 17:10, 4 вересня 2018 (UTC)

Підсумок (Body-Head)

Bufo bovem constuprabat

Crazyalien

Привіт. Прошу розглянути мою кандидатуру на отримання статусу патрульного та відкочувача. Дякую. --Crazyalien (обговорення) 20:16, 15 вересня 2018 (UTC)

Symbol support vote.svg За (Crazyalien)

 • Користувач створив уже 29 статей і зробив більше 500 правок. Вікіпедія це спільна справа і кожен веде свій фронт робіт. Хтось створює заготовки статей, хтось їх розширює, хтось працює над звязність чи категоризацією. Гадаю, якщо користувач доопрацює свої слабкі статті, варто давати статус патрульного. Нам не завадить ще 1 багнет. Bodiadub (обговорення) 09:26, 16 вересня 2018 (UTC)
 • Symbol support vote.svg За Максим Стоялов (обговорення) 20:31, 21 вересня 2018 (UTC)

Symbol oppose vote.svg Проти (Crazyalien)

 • На жаль, статті дуже низької якості, що не відповідає ВП:ПАТ. Після доробок Користувачами статті отримують адекватний вигляд, але авторські версії відпатрульовані бути не можуть. Поки що я тут. --GC 007 (обговорення) 20:31, 15 вересня 2018 (UTC)
  1) можете надати конкретні приклади "дуже низької якості статей" які створив і аргументувати? 2) я у вікіпедії 11 років, і не всі статті розлого і правильно писав одразу. Але можна простежити банальну еволюцію якості моїх доробків. Можете проштудіювати, якщо бажаєте довести свою думку учасникам вікіпедії.--Crazyalien (обговорення) 09:07, 16 вересня 2018 (UTC)
  @Crazyalien: Ви за 11 років написали 28 статей і зробили трохи більше 300 правок в основному просторі? Цікаво. Звичайно можу, але ми ж не в школі Вікіпедії, де буде робота над помилками. Ми в обговоренні Вашої заявки на права і свою суб'єктивну думку я висловив. Ну ось наприклад перша ж стаття, на яку я натиснув - Манфред Кетс де Вріс. Погане оформлення, порушення ВП:НТЗ місцями, погана категоризація. Не можна такий внесок патрулювати. В будь-якому випадку Ваш внесок доступний і кожен може з ним ознайомитися. З повагою, GC 007 (обговорення) 09:53, 16 вересня 2018 (UTC)
  я багато років робив правки анонімно - це видно по моїй історії, що там пробіл в пару років. зауваження приймаю і дякую за прискіпливість. вдосконалю і виправлю свій внесок, щоби він був зразковим. --Crazyalien (обговорення) 06:59, 17 вересня 2018 (UTC)
 • Як вище. Вікторія III (обговорення) 21:35, 15 вересня 2018 (UTC)
  можна деталізувати ваше небажання надати мені статус патрульного?--Crazyalien (обговорення) 09:07, 16 вересня 2018 (UTC)
 • Є невеликі порушення ВП:В (місцями без ВП:АД), як сказали вже про ВП:НТЗ, великі питання до ВП:НС. Прошу вибачення, але я не підтримаю. -BiNA (обговорення) 10:09, 16 вересня 2018 (UTC)
  стиль статей я підтягну. дякую за зауваження. писав їх давно. пройдуся по всіх і методично зроблю зразковими. --Crazyalien (обговорення) 06:59, 17 вересня 2018 (UTC)
  @Crazyalien: Прагнення дуже похвальне. Ось підтягнути стиль, пару місяців пописати в покращеному стилі і потім подавайте заявку знову. Успіхів. -BiNA (обговорення) 14:12, 17 вересня 2018 (UTC)
 • Аргументи абсолютно вагомі. На разі категорично проти.--Jack Bulitlo (обговорення) 08:42, 18 вересня 2018 (UTC)

Symbol neutral vote.svg Утримуюсь (Crazyalien)

Коментарі (Crazyalien)

Запитання (Crazyalien)

 • Чи ознайомлені Ви з вимогами патрулювання?
  так, ознайомився.
 • У чому відрізняються вимоги до версій із позначками «перевірена» і «автоматично перевірена»?
  нічим не відрізняються. обидві сторінки мають статус перевіреною, просто одна була створена простим користувачем і перевірена патрульним/адміністратором, а інша сторінка створена адміном, патрульним чи ботом і не потребувала перевірки.--Crazyalien (обговорення) 20:16, 15 вересня 2018 (UTC)
 • Разом зі статусом патрульного зазвичай надається і статус відкочувача. Чи ознайомлені ви з правилом про швидкий відкіт?
  так, ознайомлений.--Crazyalien (обговорення) 20:16, 15 вересня 2018 (UTC)
 • Чи ввімкнена у Вас функція для виділення посилань на неоднозначності та перенаправлення? Якщо ні, то можете увімкнути. У навігаційних шаблонах бажано уникати посилання на статтю-перенаправлення. Чи користуєтеся Ви вікіфікатором?
  функцію виділення посилань на неоднозначності увімкнув. Вікіфікатором користуюся.--Crazyalien (обговорення) 20:16, 15 вересня 2018 (UTC)

Підсумок (Crazyalien)

WithUinH

Прошу надати статус автопатрульованого користувача. --WithUinH (обговорення) 21:59, 17 вересня 2018 (UTC)

Symbol support vote.svg За (WithUinH)

Symbol oppose vote.svg Проти (WithUinH)

Symbol neutral vote.svg Утримуюсь (WithUinH)

Коментарі (WithUinH)

Запитання (WithUinH)

Так. --WithUinH (обговорення) 21:59, 17 вересня 2018 (UTC)
 • У чому відрізняються вимоги до версій із позначками «перевірена» і «автоматично перевірена»?
Немає окремих вимог. --WithUinH (обговорення) 21:59, 17 вересня 2018 (UTC)
 • Разом зі статусом патрульного зазвичай надається і статус відкочувача. Чи ознайомлені ви з правилом про швидкий відкіт?
Так. --WithUinH (обговорення) 21:59, 17 вересня 2018 (UTC)
 • Чи ввімкнена у Вас функція для виділення посилань на неоднозначності та перенаправлення? Якщо ні, то можете увімкнути. У навігаційних шаблонах бажано уникати посилання на статтю-перенаправлення. Чи користуєтеся Ви вікіфікатором?
Так, функція увімкнена. Вікіфікатором користуюся. --WithUinH (обговорення) 21:59, 17 вересня 2018 (UTC)

Підсумок (WithUinH)