Відмінності між версіями «Вікіпедія:Кандидати у вибрані списки»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Мітка: редагування коду 2017
Мітка: редагування коду 2017
Рядок 26: Рядок 26:
 
#:: Ви тоді після слів на кшталт «Таксономічний коміт каже...» поставте виноски з посиланнями на те, де він, власне, це каже. —[[Користувач:NachtReisender|NachtReisender]] ([[Обговорення користувача:NachtReisender|обговорення]]) 18:50, 26 червня 2020 (UTC)
 
#:: Ви тоді після слів на кшталт «Таксономічний коміт каже...» поставте виноски з посиланнями на те, де він, власне, це каже. —[[Користувач:NachtReisender|NachtReisender]] ([[Обговорення користувача:NachtReisender|обговорення]]) 18:50, 26 червня 2020 (UTC)
 
#::: Саме так вони і стоять. Погляньте ще раз.--<font color="#0000FF" face="Segoe Script">З повагою</font>, [[Користувач:TnoXX|<font color="#EEB422" face="Segoe Script"><big>TnoXX</big></font>]] <sup>[[Обговорення користувача:TnoXX|<font color="#0000FF" face="Segoe Script">parle!</font>]]</sup> 18:57, 26 червня 2020 (UTC)
 
#::: Саме так вони і стоять. Погляньте ще раз.--<font color="#0000FF" face="Segoe Script">З повагою</font>, [[Користувач:TnoXX|<font color="#EEB422" face="Segoe Script"><big>TnoXX</big></font>]] <sup>[[Обговорення користувача:TnoXX|<font color="#0000FF" face="Segoe Script">parle!</font>]]</sup> 18:57, 26 червня 2020 (UTC)
  +
#:::: Я таки наполягаю на тому, щоб кожен абзац був закритий виноскою, хай навіть вона буде повторюватися. Поточний стан значно ускладнює перевірність: «Незважаючи на досить добру вивченість герпетофауни Європи, її видове розмаїття щоразу збільшується» Де читачеві шукати інформацію про це? Як йому здогадатися, що це описано в одному з раніше згаданих джерел? Я не думаю, що кількість виносок є принциповим питанням, тому закликаю вас покращити статтю. —[[Користувач:NachtReisender|NachtReisender]] ([[Обговорення користувача:NachtReisender|обговорення]]) 10:16, 28 червня 2020 (UTC)
   
 
=== [[Костянтин Скритуцький]] 1—2—1 ===
 
=== [[Костянтин Скритуцький]] 1—2—1 ===

Версія за 10:16, 28 червня 2020

Вибрані зображення · Вибрані портали · Вибрані списки · Вибрані статті · Добрі статті

Скорочення
ВП:ВСП
Feat lists.png
Ви можете розмістити на цій сторінці вашу пропозицію: список із Вікіпедії, який, на ваш погляд, виділяється високим рівнем викладу матеріалу, є особливо актуальним і т. д. Перегляньте також, будь ласка, списки, висунуті іншими користувачами Вікіпедії, та, якщо ви згодні з пропозицією, віддайте свій голос за неї. Ми сподіваємось, що практика вибору списку тижня сприятиме підвищенню загальної якості нових статей, слугуватиме зразком хорошого стилю для новачків та допоможе розвитку спільноти Вікіпедії. Дивіться також споріднені проекти «Добрі статті», «Вибрані статті».

Необрані списки залишаються в списку як кандидати на наступні тижні, якщо тільки автор пропозиції не вирішить її вилучити зі списку, або кількість голосів «проти» не перевищить кількість голосів «за». Якщо список не набрав 2/3 голосів «за», і протягом 2 тижнів або більше відсутня активність в обговоренні номінації, при цьому обговорення триває не менше двох місяців, користувач, який підбиває підсумок, має право зняти його з голосування для подальшого опрацювання.

Правила вибору: Тривалість голосування за конкретний список — не менше тижня з дня висунення. Голоси анонімів не враховуються, можна лише залишати побажання в «Особлива думка». Мінімальна кількість редагувань для голосу — 50 в основному просторі статей. Голоси, віддані «проти» без пояснення, не враховуються. Для прийняття рішення потрібна кваліфікована більшість (не менш ніж дві третини за пропозицію).

Періодичність розміщення нового вибраного списку — 1-2 тижні. Що два або щотижня (за наявності кандидатів), у неділю запропонований список із найбільшою підтримкою буде розміщений у списку вибраних та вилучений зі списку голосування.

Коли ви віддаєте свій голос за певний список, будь ласка, не забувайте поновлювати біля неї «рахунок» відданих голосів.

Wikipedia-logo-v2.svg
Вікіпроекти
 
Категорія КатегоріяКаталог

Кандидати

Список плазунів Європи 1—0—0

Пропонує: Мабуть, мій найкращий список. Написаний на основі свіженького списку від Європейської герпетологічної спільноти, що побачив світ буквально 2 місяці назад, якщо не менше. Усі назви подані у відповідності з ним. Деякі плазуни не мають фотки, бо вільних фоток ніде немає. Надавав перевагу науковій назві, бо не всі рептилії мають українську назву. Там, де є українська назва, вона знайдена в словниках, роботах чи книгах українських авторів (постараюся додати на СО сторінки де і що я знайшов). Радий почути конструктивну критику. Якщо вам мало чи забагато вікіфікації — будьте сміливі, правте статтю. У кожного свої погляди на те, скільки синього чи червоного має бути на 1 см2 екрану. Нумо ставитися один до одного з повагою, вбачаючи добрі наміри--З повагою, TnoXX parle! 15:39, 26 червня 2020 (UTC)

За кого/що Кількість голосів «За» Кількість голосів «Проти» Кількість голосів «Утримуюсь» %за Початок Тривалість Статус Закінчення
Список плазунів Європи 1 0 0 100% 26 червня 2020 триває
 • Symbol support vote.svg За:
 1. --З повагою, TnoXX parle! 15:39, 26 червня 2020 (UTC)
 • Symbol oppose vote.svg Проти:
 • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:
 • Зауваження:
 1. Список просто приголомшливий! Конче за нього проголосую, але якщо його підправлять. Розділи «Географічні межі», «Особливості біорозмаїття» і «Таксономічні зміни» практично не мають виносок, це непорядок. Також хотілося б побачити українськомовні джерела, але це необов'язково. Власне список вражає! Дякую авторові за працю. —NachtReisender (обговорення) 15:53, 26 червня 2020 (UTC)
  Декілька українських джерел, де це можливо, я використав. Загалом нічого такого по-українськи немає, ба більше, немає навіть назв українською для всіх плазунів. Щодо верифікації, то географічні межі та таксономічні зміни ґрунтуються на основній для цього списку статті від SEH, яка наведена першою у розділі «Джерела» (Таксономічний комітет у своєму списку надає інформацію про кордони Європи, якими вони керувалися, створюючи перелік регіональних плазунів. Варто зазначити, що ці межі не повністю відповідають ані географічній традиції, ані політичному устрою та Для поверхневої оцінки того, наскільки динамічною є ситуація у європейській герпетології, нижче наведено деякі зміни, пов'язані з описом нових видів чи інших таксонів, а також з таксономічними уточненнями з приміткою в кінці речення. Аналогічно з біорозмаїттям: є загальне речення з приміткою (Загалом для європейських рептилій характерні низка типів поширення, тобто регіонів у яких вони переважно трапляються чи є ендеміками та примітка №8), а далі наведений список відноситься до неї.--З повагою, TnoXX parle! 16:10, 26 червня 2020 (UTC)
  Ви тоді після слів на кшталт «Таксономічний коміт каже...» поставте виноски з посиланнями на те, де він, власне, це каже. —NachtReisender (обговорення) 18:50, 26 червня 2020 (UTC)
  Саме так вони і стоять. Погляньте ще раз.--З повагою, TnoXX parle! 18:57, 26 червня 2020 (UTC)
  Я таки наполягаю на тому, щоб кожен абзац був закритий виноскою, хай навіть вона буде повторюватися. Поточний стан значно ускладнює перевірність: «Незважаючи на досить добру вивченість герпетофауни Європи, її видове розмаїття щоразу збільшується» Де читачеві шукати інформацію про це? Як йому здогадатися, що це описано в одному з раніше згаданих джерел? Я не думаю, що кількість виносок є принциповим питанням, тому закликаю вас покращити статтю. —NachtReisender (обговорення) 10:16, 28 червня 2020 (UTC)

Костянтин Скритуцький 1—2—1

Пропонує: Вітаю! Номіную на вибраний список статтю про київського скульптора Костянтина Скритуцького. Спочатку для списку його робіт робив окрему статтю, але потім об'єднав її з статею про автора для зручності. Повний список робіт збирав власноруч, тому за його повноту та актуальність певен, в певні моменти зв'язувався і з самим Скритуцьким. Більшість фотографій теж доводилося виконувати власноруч, а деякі, як то з окупованого Криму, доводилось просити робити місцевих жителів. Зробити певні фото був ще той квест. Наприклад скульптуру королеви Анни довго розшукував по передмісттю Парижа, а виявилося, що вона знаходиться у приватному дворі. Останні його роботи, ще не фотографував, але тим не менш вважаю список доволі повноцінним та достатньо детально опрацьованим. Відчуваю відповідальність слідкувати за творчістю Скритуцького, тому стаття буде підтримуватися. Борошно (обговорення) 14:20, 9 червня 2020 (UTC)

За кого/що Кількість голосів «За» Кількість голосів «Проти» Кількість голосів «Утримуюсь» %за Початок Тривалість Статус Закінчення
Костянтин Скритуцький 1 2 1 33.33% 9 червня 2020 триває
 • Symbol support vote.svg За:
 1. На правах автора Борошно (обговорення) 14:20, 9 червня 2020 (UTC)
 • Symbol oppose vote.svg Проти:
 1. 1. Назва як у статті. Список треба й назвати відповідно «Список робіт Костянтина Скритуцького». 2. Треба краще проставити примітки в розділі «творчість». Де, наприклад, є інформація, що його творчість почалася зі скверу Чкалова? 3. Ще один мінус — недоступне посилання в розділі «посилання». --Sehrg (обговорення) 15:05, 9 червня 2020 (UTC)
  Олімпійські ігри теж не називаються списком, тим не менш вони отримували звання вибраного списку. Справа в тому, що список робіт та інформацію про самого Скритуцького розділяти немає сенсу, адже про самого скульптора не так багато інформації, але, тим не менш, стаття здебільшого про список робіт. До речі стаття зі списком робіт теж існує, але переправляє на статтю про митця. Щодо інших зауважень, то вони слушні, виправив. Борошно (обговорення) 16:58, 10 червня 2020 (UTC)
  Чому деякі назви робіт виділені чорним? Посилання варто робити до розділового знаку. Виправте „вніс внесок“. --Sehrg (обговорення) 19:01, 10 червня 2020 (UTC)
  Чорним виділені власні назви робіт, найчастіше вони були озвучені самим скульптором, колись мені здалося гарною ідеєю виділити це... З додатковою критикою знову згоден, виправив. Борошно (обговорення) 19:51, 11 червня 2020 (UTC)
  Це варто би пояснити перед списком. Те що ви написали про Олімпійські ігри — я такого не знайшов. --Sehrg (обговорення) 23:02, 11 червня 2020 (UTC)
 2. фактично змішана стаття і список. Це повинно бути окремо.--Gouseru Обг. 18:11, 10 червня 2020 (UTC)
  Через брак інформації про скульптора - не бачу сенсу розділяти статті, тим більш я з цього починав. Теж сумнівався чи номінувати її через це, але подивився деякі вибрані списки та переконався, що це не проблема. Але якщо ви вважаєте інакше, то це ваш право, звісно. Борошно (обговорення) 19:51, 11 червня 2020 (UTC)
 • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:
 1. Стаття чудова, але я підтримую думку, що її треба розділити на дві: власне, про митця (преамбула + творчість) і про перелік робіт. Тоді з превеликим задоволенням оддам свій голос Symbol support vote.svg За. —— Це написав, але не підписав користувач NachtReisender (обговореннявнесок) 19:10, 16 червня 2020.
 • Зауваження:

Список картин Юдит Лейстер 5—0—0

Пропонує: Вітаю! Пропоную до обрання список картин голландської художниці - Юдит Лейстер. Всі дати, назви та атрибуція згідно інформації з каталогу Інституту історії мистецтва Нідерландів, де авторитетні науковці, вчені та дослідники склали вичерпний список її робіт, що на даний момент доступні для вивчення. Станом на 2020 рік інформація максимально відповідає дійсності та останнім дослідженням. Мій вклад (незначний через певні обставини) до місяця мистецтва Північного Відродження. Artem Ponomarenko (обговорення) 09:00, 18 травня 2020 (UTC)

За кого/що Кількість голосів «За» Кількість голосів «Проти» Кількість голосів «Утримуюсь» %за Початок Тривалість Статус Закінчення
Список картин Юдит Лейстер 5 0 0 100% 18 травня 2020 триває
 • Symbol support vote.svg За:
 1. На правах автора Artem Ponomarenko (обговорення) 09:00, 18 травня 2020 (UTC)
 2. Все виваженно, акуратно, зрозуміло -- Endy it's J (обговорення) 21:46, 2 червня 2020 (UTC)
 3. --Gouseru Обг. 15:03, 14 червня 2020 (UTC)
 4. --Mcoffsky (обговорення) 17:44, 18 червня 2020 (UTC)
 5. Добре. --Sehrg (обговорення) 18:16, 19 червня 2020 (UTC)
 • Symbol oppose vote.svg Проти:
 • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:
 • Зауваження:
 1. Heraclitus → Ґераклітус? Cornelis Hofstede de Groot → Корнеліс Ґофстед де Грот? --Gouseru Обг. 15:03, 14 червня 2020 (UTC)
 2. Хлопчик, що грає на лютні → Хлопчик, що грає на флейті. --Sehrg (обговорення) 16:15, 14 червня 2020 (UTC)
  Вітаю! @AlexKozur:, @Sehrg: перепрошую за довгу відповідь, тільки повернувся з закордону. Виправив зауваження, дякую за пильність! Artem Ponomarenko (обговорення) 10:54, 19 червня 2020 (UTC)
 3. А що означає фраза: „З 1989 року її можливим автором вважається Юдит Лейстер. Йоганес Морельсе“ — чи не зайве друге прізвище? --Sehrg (обговорення) 16:33, 19 червня 2020 (UTC)
Дійсно, зайве! Виправив --Artem Ponomarenko (обговорення) 17:26, 19 червня 2020 (UTC)

Список плазунів Чехії 6—0—0

Пропонує: ще одне поповнення в сім'ї списків про плазунів. Радий конструктивній критиці і сидіть завтра вдома!--З повагою, TnoXX parle! 07:04, 18 квітня 2020 (UTC)

За кого/що Кількість голосів «За» Кількість голосів «Проти» Кількість голосів «Утримуюсь» %за Початок Тривалість Статус Закінчення
Список плазунів Чехії 6 0 0 100% 18 квітня 2020 триває
 • Symbol support vote.svg За:
 1. --З повагою, TnoXX parle! 07:04, 18 квітня 2020 (UTC)
 2. --KHMELNYTSKYIA (обговорення) 14:29, 21 квітня 2020 (UTC)
 3. --Sehrg (обговорення) 16:41, 21 квітня 2020 (UTC)
 4. Прекрасно -- Endy it's J (обговорення) 21:43, 2 червня 2020 (UTC)
 5. --Gouseru Обг. 18:14, 10 червня 2020 (UTC)
 6. --Mcoffsky (обговорення) 17:43, 18 червня 2020 (UTC)
 • Symbol oppose vote.svg Проти:
 • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:
 • Зауваження:

Завершені голосування

Інструкції

Архів вибраних списків