Вікіпедія:Кандидати у добрі статті

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Вибрані зображення · Вибрані портали · Вибрані списки · Вибрані статті · Добрі статті

Скорочення
ВП:ДС
Dobra kandydat.png
На цій сторінці відбувається вибір статей на статус доброї. Дивіться також споріднені проекти Вибрані статті і Вибрані списки.

Перед номінацією статті упевніться, що вона відповідає критеріям до добрих статей. Висувайте, будь ласка, статтю на добру лише у випадку, якщо ви є її основним автором або готові доробити її, якщо в ході обговорення виникнуть зауваження. Поставте на сторінку шаблон, який вказуватиме іншим користувачам, що стаття є кандидатом на отримання статусу доброї.

Добрі статті пізніше можуть стати вибраними, тоді вони перейдуть у цю категорію. Але частина добрих статей обраними, імовірно, не стануть через специфічність теми: вузька спеціалізація, відсутність зображень тощо.

Нові добрі статті обираються щотижня у п'ятницю. Стаття отримує статус, якщо в розділі «За» висловляться хоча б три користувачі, пропорція голосів «За» і «Проти» є не меншою, аніж 2:1, і при цьому немає заперечень або зауважень про необхідне доопрацювання. Новообрані статті позначаються шаблоном {{Добра стаття}}, який включає до відповідної категорії та позначає їх блакитним значком «плюс» — Dobra5.png у правому верхньому кутку, вилучаються зі списку голосування та заносяться до архіву.

Необрані статті залишаються в списку як кандидати на наступний тиждень, якщо тільки автор пропозиції чи основний автор не вирішать зняти її з номінації, або якщо кількість голосів «проти» не перевищить кількість голосів «за». Якщо стаття не набирає відповідної кількості голосів «за» чи «проти», то стаття знімається з голосування через два тижні з моменту виставлення.

Коли Ви віддасте свій голос за чи проти певної статті, будь ласка, не забудьте поновити біля неї «рахунок» відданих голосів.

Підсумки щодо надання статусу підбиваються щоп'ятниці.

Номінувати нову статтю
Wikipedia-logo-v2.svg
Вікіпроекти
 
Категорія КатегоріяКаталог

Кандидати[ред. код]

Григорович-Барський Іван Григорович 4—0—0[ред. код]

Пропонує: суттєво переписав статтю про одного з найвідоміших архітекторів українського бароко, написану в основному користувачем @Olexa Yur:. --MiskoGe (обговорення) 14:20, 19 травня 2019 (UTC)

За кого/що Кількість голосів «За» Кількість голосів «Проти» Кількість голосів «Утримуюсь» %за Початок Тривалість Статус Закінчення
Григорович-Барський Іван Григорович 4 0 0 100% 19 травня 2019 триває
 • Symbol support vote.svg За:
 1. на правах номінатора. --MiskoGe (обговорення) 14:20, 19 травня 2019 (UTC)
 2. зауваження виправлені, стаття заслуговує статусу "доброї"--NV (обговорення) 18:17, 20 травня 2019 (UTC)
 3. Цікаво було читати, гарна стаття. --Brunei (обговорення) 20:19, 20 травня 2019 (UTC)
 4. Estabiano (обговорення) 20:48, 20 травня 2019 (UTC)
 • Symbol oppose vote.svg Проти:
 • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:
 • Зауваження:
 1. В цілому стаття непогана, але речення типу Добра слава про Івана Григоровича-Барського лунала по всій Україні, тож доводилось йому час від часу працювати за межами Києва, і теж надзвичайно плідно., які є неенциклопедичними, та ще й копівіо звідси, варто було б забрати.--NV (обговорення) 17:37, 19 травня 2019 (UTC)
  переписав, там раніше повний текст був копівіом, я навіть знаю, хто, коли і звідки додав те копівіо. --MiskoGe (обговорення) 18:41, 19 травня 2019 (UTC)
 2. Немає сумніву, що на зодчого справив певне враження славетний Растреллі, за чиїм проектом зводилася Андріївська церква - копівіо, НТЗ.
  переписав.--MiskoGe (обговорення) 18:41, 19 травня 2019 (UTC)
 3. Варто було б перемістити чи взагалі прибрати примітку у назві розділу.--NV (обговорення) 17:43, 19 травня 2019 (UTC)
  прибрав.--MiskoGe (обговорення) 18:41, 19 травня 2019 (UTC)
 4. Чи можна сказати замість багатьох у вступі автор щонайменще або понад н-кількість споруд? Все ж таки у статті, по-ідеї, про це є вичерпна інформація, яку преамбула мала б узагальнити точніше. Але це радше побажання ніж зауваження. і, можливо, розділ творчість перейменувати на архітектурна спадщина (інших жанрів у нього нема)? --Anntinomyобг 15:34, 21 травня 2019 (UTC)
  хіба щонайменше кількох десятків, але мені все ж здається, що ліпше залишити, як було, бо точна кількість його споруд нині невідома і навряд чи стане відомою (спираючися на АД) в найближчому майбутньому, та й у середньостроковій перспективі теж. розділ творчість перейменувати на архітектурна спадщина - можливо перейменувати розділ Творча спадщина? бо Архітектурна спадщина виглядає не дуже, до того ж надмірне уточнення. --MiskoGe (обговорення) 16:57, 21 травня 2019 (UTC)
 5. зайве слово Щоправда. привертає особливу увагу - може виділяється або є особливо оригінальною.--Anntinomyобг 15:34, 21 травня 2019 (UTC)
  зробив. --MiskoGe (обговорення) 16:57, 21 травня 2019 (UTC)
 6. там тепер військова частина замінити на з Nроку чи століття це військова частина--Anntinomyобг 15:34, 21 травня 2019 (UTC)
  зробив. --MiskoGe (обговорення) 16:57, 21 травня 2019 (UTC)

Ендрю Браун Каннінгам 1—0—0[ред. код]

Пропонує: стаття про одного з найвідоміших флотоводців Другої світової війни, адмірала флоту Великої Британії. --Oleh68 06:20, 18 травня 2019 (UTC)

За кого/що Кількість голосів «За» Кількість голосів «Проти» Кількість голосів «Утримуюсь» %за Початок Тривалість Статус Закінчення
Ендрю Браун Каннінгам 0 18 травня 2019
 • Symbol support vote.svg За:
 1. --Oleh68 06:20, 18 травня 2019 (UTC)
 • Symbol oppose vote.svg Проти:
 • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:
 • Зауваження:
 1. якщо можливо, додайте також українські джерела про нього. --MiskoGe (обговорення) 10:09, 18 травня 2019 (UTC)
 2. Тут Е.Каннінгама застав початок Другої війни з бурами, в якій молодий офіцер британського флоту встиг узяти участь.
  Після завершення воєнних дій Першої світової на Середземному морі, з 1919 року командер Е.Каннінгам на чолі есмінця «Сіфайр» типу «S», взяв активну участь у бойових діях на Балтиці--NV (обговорення) 08:49, 19 травня 2019 (UTC)
 3. Передові крейсерські загони сторін зав'язали артилерійський бій, британські торпедоносці «Альбакор» з авіаносця «Формідабл» та літаки наземного базування неодноразово атакувала італійські бойові кораблі.
 4. Це підтвердило думку Е. Каннінгама, що ворожі судна необхідно знищувати в море.
  З цими реченнями щось не так з граматикою. Перепишіть, бвдь ласка, відповіднодо того, що ви мали на увазі.
 5. Однак найбільше зауваження стосується того, що кількість приміток для такої статті замала, деякі розділи взагалі не мають жодних приміток. Потрібно дати джерела хоча би на всі цитати, які присутні у тексті. Якщо всі зауваження будуть виправлені, з радістю проголосую за.--NV (обговорення) 09:02, 19 травня 2019 (UTC)
 6. не буду йти далеко, але преамбула не є ідеальною. Лише зрівняти цю статтю і Омелян Пріцак. Приєднуюсь до кількості приміток, цитування повинні обов'язково мати їх. І також перегляньте структуру статі ВП:ССС, особливо кінцеві розділи. --『 』 Обг. 09:49, 19 травня 2019 (UTC)
 7. «Hyndhope» вимовляється як «Гайндгоуп». --Estabiano (обговорення) 20:20, 20 травня 2019 (UTC)
  1. Дякую всім за слушні зауваження. Більшість виправив, продовжуватиму далі. Буду вдячний якщо хтось допоможе зробити статтю краще. До речі, на превеликий жаль, українських джерел про Канінгама (як і про переважну більшість іноземних полководців і флотоводців) практично немає. На жаль.--Oleh68 03:43, 21 травня 2019 (UTC)

Завершені голосування[ред. код]

Архів добрих статей