Вікіпедія:Кнайпа (допомога)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку


Скорочення
ВП:КДП

У розділі допомоги кнайпи Української Вікіпедії Ви можете попросити Ваших колег по допомогу в питаннях, що виникають у Вас у процесі роботи над статтями.

Будь ласка, підписуйте свої коментарі (для цього наберіть ~~~~ або натисніть кнопку  OOjs UI icon signature-ltr.svg  над віконцем редагування).

Авторське право +
Адміністрування +
Допомога +
Мовна консультація +
Патрулювання +
Політики +
Пропозиції +
Різне +
Технічні питання +

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4 Архів 5 Архів 6
Архів 7 Архів 8 Архів 9
Архів 10 Архів 11 Архів 12
Архів 13 Архів 14 Архів 15
Архів 16 Архів 17 Архів 18
Архів 19 Архів 20


не можу опублікувати сторінку в загальний простір[ред. код]

Потрібна допомога с публікаціею статті а саме Список війн за участю США


Потрібна допомога з публікацією статті Користувач:Romkabaz/ProxyLogon через персональні обмеження — Це написав, але не підписав користувач Romkabaz (обговореннявнесок) 13:36, 6 квітня 2021.

Заснування Слов'янська[ред. код]

Доброго дня! Прохання не робити у міста три версії про заснування, а має бути одна - версія зі статті Петренка (є на Вікімедії), бо вона дуже переконлива — Це написав, але не підписав користувач Ffederal (обговореннявнесок) 20:15, 30 квітня 2021.

Оновлення україномовних сторінок Вікіпедії Лі Чжаньшу та Лі Цяньсінь[ред. код]

Привіт. Я хотів би попросити вас за це. Ця річ стосується та базується в українській Вікіпедії:

Не могли б Ви оновити дві сторінки, які я нещодавно створив в україномовній Вікіпедії, а саме Лі Чжаньшу (Li Zhanshu) та Лі Цяньсінь (Li Qianxin), яким Лі Цяньсінь - старша дочка Лі Чжаншу? Я намагаюся зв’язати сторінки з китайською мовою Вікіпедією. Дякую.— Це написав, але не підписав користувач Adamdaniel864 (обговореннявнесок) 13:11, 13 серпня 2021.

Оновлення нещодавно створеної україномовної сторінки Вікіпедії Уанг Лі[ред. код]

Привіт. Я хотів би попросити вас ще про одну справу, яку я нещодавно зробив у україномовній Вікіпедії:

Я нещодавно створив україномовну сторінку Вікіпедії, а саме Уанг Лі (кит. 王莉; англ. Wang Li), не могли б ви оновити сторінку та зв’язати сторінку з китайськими мережами, а також з Вікіпедією на китайській мові? Вона співачка та політик 1980 року народження, яка вона з міста Хефей (англ. Hefei). Дякую.— Це написав, але не підписав користувач Adamdaniel864 (обговореннявнесок) 16:21, 14 серпня 2021.

розблокувати мене в україномовній Вікіпедії, оскільки я більше місяця не редагую жодної сторінки в ній[ред. код]

Привіт. Я хотів би попросити вас розблокувати мій новий обліковий запис Вікіпедії та мене в цій україномовній Вікіпедії, оскільки я не редагував жодної сторінки цієї україномовної Вікіпедії. Незабаром я почну редагувати нові сторінки в ньому з "Хадіс Кудсі" (Hadith Qudsi), а потім "Нела Маленька Репортерка" (Nela the Little Reporter), і я навіть хотів би додати сторінки різними мовами, особливо про Нелу, маленьку репортерку з Польщі. Отже, не могли б ви розблокувати мене та мій обліковий запис у цій україномовній Вікіпедії? Я буду створювати сторінки на різні теми. Я навіть новенький вивчаю різні мови, особливо українську, китайську, хорватську, болгарську, слов’янську тощо, і мій український досвід триває більше двох років. Дякую. — Це написав, але не підписав користувач 548asiaslavia (обговореннявнесок).

Ніколи не блокуй мене в україномовній Вікіпедії, оскільки цього разу я дійсно більше відрізняюся від свого минулого[ред. код]

Привіт. Цього разу я прагну, щоб ви ніколи не блокували мене, оскільки цього разу я відрізняюся від створення таких сторінок, як "Хадис Кудсі" (Hadith Qudsi), "Нела, маленька репортерка" (Nela the Little Reporter), та сторінок, що стосуються більш різних речей з мого минулого. Я дуже відрізняюся від свого минулого. Тож не могли б ви заблокувати мене в україномовній Вікіпедії, тому що я більше відрізняюся від свого минулого?

Це більш про іслам або південноазіатського.— Це написав, але не підписав користувач 548asiaslavia (обговореннявнесок).

Ссылки для подтверждения статьи (список источников)[ред. код]

Добрый день.

Я представляю образовательно-консалтинговую компанию. Хочу поинтересоваться вопросом: есть ли какой-либо список для Украины, который содержит ссылки на экспертные издания?

Также, приложу список сервисов, которые могут подойти для подтверждения экспертности. Бізнес журнал https://www.business.ua/ The Village Україна https://www.the-village.com.ua/ MMR UA https://mmr.ua/ delo.ua http://delo.ua/ WoMo https://womo.ua/ Forbes Украина https://forbes.ua/ Известия https://eizvestia.com/ НВ Бизнес https://biz.nv.ua/ Сегодня https://economics.segodnya.ua/economics/business.html mind ua https://mind.ua/ru biz360 https://biz360.ru/ Деловой Мир https://delovoymir.biz/ Экономическая правда https://www.epravda.com.ua/rus/ AIN.UA http://ain.ua/ InVenture https://inventure.com.ua/about Vector https://vctr.media/about/ Marketer.ua http://marketer.ua/ KadrEX https://kadrex.com.ua/#rec247108880 УКРІНФОРМ https://www.ukrinform.ua/info/about_agency.html The Page https://thepage.ua/about Minfin.com.ua http://minfin.com.ua Можете подсказать, какие из данных изданий могут подойти?

С уважением, руководитель отдела Аналитики, Коротий Диана. — Це написав, але не підписав користувач Diana Korotii (обговореннявнесок).

Деколонізація назв[ред. код]

Пам'ятаючи аналогічну статтю в роки "Декомунізації", створив відповідну на тему "Деколонізації": Список топонімів України, що підлягають перейменуванню у рамках деколонізації. Прошу допомогти щодо наповнення інших топонімів по областях, які ви знаєте --193.32.71.114 15:41, 18 липня 2022 (UTC)Reply[відповісти]

На мою думку, цей список на разі порушує правило ВП:ОД. Як він наповнюється? --Brunei (обговорення) 15:48, 18 липня 2022 (UTC)Reply[відповісти]

Сапеляк Степан Євстахійович[ред. код]

Прохання докорінно переписати статтю про ту людину, бо той дисидент був брехуном і фантазером, що постійно вигадував про себе неймовірні факти біографії, яких повно в статті.

Ось цікава викривальна публікація: Історична правда.

Також нейтральну та вивірену біографію Сапеляка можна взяти в цій енциклопедії: Міжнародний біоґрафічний словник дисидентів країн Центральної та Східної Європи й колишнього СРСР. Т. 1. Україна. - Харків: Харківська правозахисна група; "Права людини". - Частина ІІ. - 2006. - С. 650-653.— Це написав, але не підписав користувач 193.32.71.114 (обговореннявнесок).

Ви можете це зробити без допомоги інших користувачів.--Юрко (обговорення) 17:42, 24 липня 2022 (UTC)Reply[відповісти]

World Community Grid[ред. код]

Номіную в добрі. Якщо бажаєте пишіть. Другий хрущ (обговорення) 06:07, 7 серпня 2022 (UTC)Reply[відповісти]

Вітаю! А так можливо - 22 незатверджені зміни у статті яка номінується на добру?) З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 14:40, 9 серпня 2022 (UTC)Reply[відповісти]

Помилка[ред. код]

Я створив статтю "Герб УНР" але випадково вона створилась як переклад статті "Герб України" іншими мовами, я нажаль не знаю як це виправити, бажано щоб люди які більш кваліфіковані ніж я зробили "Герб УНР" окремою статтею незалежною від "Гербу України" та щоб оригінальна версія вела на переклади Герб України іншими мовами, дякую. --OwoxL (обговорення) 08:50, 11 серпня 2022 (UTC)Reply[відповісти]

Але вона зараз є окремою статтею. Ця стаття не може вести на іншомовні версії статей " Герб України", а лише на иншомовні версії статей "Герб УНР", якщо такі існують. --Юрко (обговорення) 09:31, 11 серпня 2022 (UTC)Reply[відповісти]

Дати заснування сіл Сумщини[ред. код]

Є цікава книга:

Материалы для истории колонизации и быта степной окраины Московского государства (Харьковской и отчасти Курской и Воронежской губ.) в ХVI–XVIII столетии / Собранные и редактированные Д. И. Багалеем. – Т. 1. – Харьков, 1886.

На 200-х сторінках там наведено дати заснування поселень Сумського та Охтирського полків. Прошу того, хто з Сумщини, повносити інформацію звідти до статей про села Сумської області. Подібне я зробив для сіл Харківщини, а Сумщину я не знаю.

Бо в майже всіх статтях про сумські села наведено "фейкові дані" про роки заснування - нічим не обґрунтовані дати з сайту Верховної ради