Вікіпедія:Telegram

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Версія від 19:26, 9 травня 2020, створена Base (обговорення | внесок) (→‎Україномовні боти)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Telegram — є одним з популярним месенджерів. Він має нативні додатки для найпоширеніших стаціонарних та мобільних операційних систем, а також веб-клієнт. Оскільки ним користуються вікіпедисти в ньому є ряд чатів пов'язаних зі спільнотою Вікімедіа.

Україномовні канали[ред. код]

  • WikiUa — неофіційний канал української Вікіпедії. Щоденний топ статей українською та англійською мовами, фото дня, новини української Вікіпедії.

Україномовні чати[ред. код]

 ВікіФлудоЧат в тг[ред. код]

Приєднатись

Чат є своєрідним продовженням відповідного чату у Скайпі. Слугує для неформального спілкування про Вікіпедію, рух Вікімедіа загалом, технічні аспекти дотичні до MediaWiki та просто будь-чого, про що цікаво поговорити присутнім вікіпедистам. У чаті немає формальних правил та обмежень.

Україномовні боти[ред. код]

  • @ukwikibot — бот, який вміє відповідати на питання «Що таке …?», «Хто такий …?», «Хто така …?» та «Хто такі …?» задані кимось з учасників чату, до якого його додано, посиланнями на релевантні статті в україномовні Вікіпедії. Також бот вміє видавати посилання на випадкову статтю україномовної Вікіпедії. Бот контролюється користувачем RLuts.

Неукраїномовні чати та канали[ред. код]

Telegram активно використовується кількома спільнотами руху Вікімедіа, у деяких з чатів присутня двостороння трансляція повідомлень між чатом в Telegram та IRC. Також Telegram став стандартним місцем для комунікації учасників міжнародних конференцій Вікімедіа, зокрема Хакатону Вікімедіа, Саміту Вікімедіа та Вікіманії.

Повний перелік публічно-відомих каналів та чатів присутній Мета-вікі.

Див. також[ред. код]