Вімблдонський турнір 2002, жінки, одиночний розряд

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Вімблдонський турнір 2002
Чемпіон   США Серена Вільямс
Фіналіст   США Вінус Вільямс
Рахунок фіналу   7–6(7–4), 6–3
Дисципліни
Одиночний розряд   чоловіки   жінки       хлопці   дівчата
Парний розряд   чоловіки   жінки   мікст   хлопці   дівчата
Інші
Легенди      
ІВ одиночки      
ІВ пари      

Вінус Вільямс була дворазовою чинною чемпіонкою, але не змогла захистити свій титул, оскільки у фіналі її здолала молодша сестра Серена з рахунком 7–6(7–4), 6–3. Після перемоги на цьому турнірі Серена вперше стала 1-ю ракеткою світу, а загалом це був її третій титул на різних турнірах Великого шолома.[1]

Сіяні гравці[ред. | ред. код]

  1. США Вінус Вільямс (фінал)
  2. США Серена Вільямс (переможець)
  3. США Дженніфер Капріаті (чвертьфінал)
  4. США Моніка Селеш (чвертьфінал)
  5. Бельгія Кім Клейстерс (2-ге коло)
  6. Бельгія Жустін Енен (півфінал)
  7. FR Yugoslavia Єлена Докич (4-те коло)
  8. Франція Сандрін Тестю (2-ге коло)
  9. Франція Амелі Моресмо (півфінал)
  10. Італія Сільвія Фаріна-Елія (3-тє коло)
  11. Словаччина Даніела Гантухова (чвертьфінал)
  12. Росія Олена Дементьєва (4-те коло)
  13. США Меган Шонессі (2-ге коло)
  14. Узбекистан Ірода Туляганова (2-ге коло)
  15. Ізраїль Анна Смашнова (1-ше коло)
  16. США Ліза Реймонд (4-те коло)
  17. Швейцарія Патті Шнідер (2-ге коло)
  18. Росія Анастасія Мискіна (3-тє коло)
  19. Болгарія Магдалена Малеєва (4-те коло)
  20. Таїланд Тамарін Танасугарн (4-те коло)
  21. Росія Тетяна Панова (3-тє коло)
  22. Люксембург Анна Кремер (2-ге коло)
  23. Хорватія Іва Майолі (3-тє коло)
  24. США Александра Стівенсон (1-ше коло)
  25. Франція Наталі Деші (3-тє коло)
  26. Чехія Дая Беданова (3-тє коло)
  27. Японія Суґіяма Ай (3-тє коло)
  28. Аргентина Паола Суарес (1-ше коло)
  29. Австрія Барбара Шетт (2-ге коло)
  30. Аргентина Кларіса Фернандес (2-ге коло)
  31. Австралія Ніколь Пратт (1-ше коло)
  32. ПАР Аманда Кетцер (2-ге коло)

Сітка[ред. | ред. код]

Легенда[ред. | ред. код]

Легенда[ред. | ред. код]

  • Alt = Заміна
  • SE = Виняток
  • PR = Захищений рейтинг
  • w/o = Без гри
  • r = Зняття
  • d = Присуджена перемога


Фінальна частина[ред. | ред. код]

  Чвертьфінали Півфінали Фінал
                                       
  1  США Вінус Вільямс 6 6    
   Росія Олена Лиховцева 2 0    
  1  США Вінус Вільямс 6 6    
  6  Бельгія Жустін Енен 3 2    
4  США Моніка Селеш 5 64  
  6  Бельгія Жустін Енен 7 77    
    1  США Вінус Вільямс 64 3  
  2  США Серена Вільямс 77 6  
  9  Франція Амелі Моресмо 6 6    
3  США Дженніфер Капріаті 3 2    
  9  Франція Амелі Моресмо 2 1  
  2  США Серена Вільямс 6 6    
11  Словаччина Даніела Гантухова 3 2  
  2  США Серена Вільямс 6 6    

Верхня половина[ред. | ред. код]

Секція 1[ред. | ред. код]

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Четверте коло
1  США В Вільямс 6 6    
WC  Велика Британія Дж О'Доног'ю 1 1       1  США В Вільямс 6 6    
 Німеччина А Реш 2 4      Іспанія В Руано Паскуаль 3 1    
 Іспанія В Руано Паскуаль 6 6         1  США В Вільямс 5 6 6  
 Канада М Дрейк 6 6          Канада М Дрейк 7 2 1  
 Швейцарія М-Г Мікаелян 3 3        Канада М Дрейк 6 6  
 США Дж Крейбас 6 5 7    США Дж Крейбас 2 2    
28  Аргентина П Суарес 4 7 5       1  США В Вільямс 6 6  
17  Швейцарія П Шнідер 3 77 7       16  США Л Реймонд 1 2  
Q  Україна Т Перебийніс 6 63 5     17  Швейцарія П Шнідер 1 3    
 Франція С Бейгбедер 1 0      Іспанія К Мартінес 6 6    
 Іспанія К Мартінес 6 6          Іспанія К Мартінес 6 3 2
 Індонезія В Пракуся 6 6         16  США Л Реймонд 2 6 6  
 Канада Я Неєдли 0 2        Індонезія В Пракуся 6 2 4
 Словенія К Среботнік 4 2     16  США Л Реймонд 1 6 6  
16  США Л Реймонд 6 6    

Секція 2[ред. | ред. код]

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Четверте коло
10  Італія С Фаріна-Елія 7 4 6  
 США Е Фрейзер 5 6 4     10  Італія С Фаріна-Елія 6 6    
 США Дж Гопкінс 0 7 3    Німеччина Б Ріттнер 3 2    
 Німеччина Б Ріттнер 6 5 6       10  Італія С Фаріна-Елія 62 4    
WC  Велика Британія Г Коллін 1 77 2       19  Болгарія М Малеєва 77 6    
 Швейцарія Е Гальярді 6 61 6      Швейцарія Е Гальярді 4 3  
WC  Велика Британія Р Вайоллет 1 0     19  Болгарія М Малеєва 6 6    
19  Болгарія М Малеєва 6 6         19  Болгарія М Малеєва 3 4  
32  ПАР А Кетцер 6 6          Росія О Лиховцева 6 6  
 Угорщина Ж Губачі 3 2       32  ПАР А Кетцер 7 4 2  
Q  Венесуела М Венто-Кабчі 4 4     WC  Велика Британія О Балтача 5 6 6  
WC  Велика Британія О Балтача 6 6         WC  Велика Британія О Балтача 4 62  
Q  Італія Р Вінчі 3 2          Росія О Лиховцева 6 77    
 Росія О Лиховцева 6 6        Росія О Лиховцева 77 6  
 США С Рівз 2 65     5  Бельгія К Клейстерс 65 2    
5  Бельгія К Клейстерс 6 77    

Секція 3[ред. | ред. код]

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Четверте коло
4  США М Селеш 6 6    
 Іспанія Е Бес 0 0       4  США М Селеш 6 6    
 Чехія А Герші 3 5      Парагвай Р де лос Ріос 4 0    
 Парагвай Р де лос Ріос 6 7         4  США М Селеш 4 6 6  
 Франція В Раззано 6 77         27  Японія А Суґіяма 6 1 4  
WC  Велика Британія Е Кеотавонг 3 65        Франція В Раззано 2 1  
Q  Чехія З Ондрашкова 1 2     27  Японія А Суґіяма 6 6    
27  Японія А Суґіяма 6 6         4  США М Селеш 6 6  
20  Таїланд Т Танасугарн 5 6 6       20  Таїланд Т Танасугарн 2 2  
Q  Іспанія М Санчес Лоренсо 7 4 4     20  Таїланд Т Танасугарн 6 6    
 Італія Т Гарбін 64 3      Німеччина Я Кандарр 3 4    
 Німеччина Я Кандарр 77 6         20  Таїланд Т Танасугарн 2 6 6
 США М Ірвін 60 2          США М Ту 6 3 0  
 США М Ту 77 6        США М Ту 77 7  
 Індонезія А Віджайя 6 6      Індонезія А Віджайя 62 5    
15  Ізраїль А Смашнова 3 2    

Секція 4[ред. | ред. код]

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Четверте коло
12  Росія О Дементьєва 6 6    
 Німеччина Б Ламаде 4 3       12  Росія О Дементьєва 6 7    
 Китайський Тайбей Дж Лі 4 4      Франція Е Луа 1 5    
 Франція Е Луа 6 6         12  Росія О Дементьєва 7 6    
 Росія В Звонарьова 6 6         23  Хорватія І Майолі 5 2    
Q  Італія А Серра-Дзанетті 3 2        Росія В Звонарьова 65 2  
 Словенія Т Писник 3 4     23  Хорватія І Майолі 77 6    
23  Хорватія І Майолі 6 6         12  Росія О Дементьєва 64 65  
29  Австрія Б Шетт 6 6         6  Бельгія Ж Енен 77 77  
 Зімбабве К Блек 2 2       29  Австрія Б Шетт 3 6 3  
Q  Швейцарія М Казанова 7 6     Q  Швейцарія М Казанова 6 3 6  
 Словаччина Г Надьова 5 4         Q  Швейцарія М Казанова 4 4  
 Німеччина М Мюллер 3 5         6  Бельгія Ж Енен 6 6    
 Чехія Д Хладкова 6 7        Чехія Д Хладкова 2 5  
PR  США Б Ріппнер 2 77 1   6  Бельгія Ж Енен 6 7    
6  Бельгія Ж Енен 6 64 6  

Нижня половина[ред. | ред. код]

Секція 5[ред. | ред. код]

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Четверте коло
8  Франція С Тестю 63 6 6  
 Німеччина А Барна 77 4 1     8  Франція С Тестю 3 4    
 Австралія А Молік 4 6 6   PR  Франція М П'єрс 6 6    
PR  Франція М П'єрс 6 4 8       PR  Франція М П'єрс 6 4 1  
WC  Білорусь Н Звєрєва 6 3 2       Q  США Л Гренвілл 3 6 6  
 Німеччина М Вайнгартнер 4 6 6      Німеччина М Вайнгартнер 3 4  
Q  США Л Гренвілл 7 7     Q  США Л Гренвілл 6 6    
31  Австралія Н Пратт 5 5         Q  США Л Гренвілл 2 2  
18  Росія А Мискіна 2 6 7       9  Франція А Моресмо 6 6  
 Данія Е Дірберг 6 1 5     18  Росія А Мискіна 6 6    
 Німеччина Г Арн 6 6      Німеччина Г Арн 4 3    
 Казахстан І Селютіна 4 3         18  Росія А Мискіна 4 2  
 Іспанія М Серна 1 3         9  Франція А Моресмо 6 6    
 Італія Р Гранде 6 6        Італія Р Гранде 4 2  
Q  Чехія І Бенешова 1 77 2   9  Франція А Моресмо 6 6    
9  Франція А Моресмо 6 60 6  

Секція 6[ред. | ред. код]

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Четверте коло
13  США М Шонессі 6 6    
WC  Велика Британія Л Ал 2 2       13  США М Шонессі 5 3    
 Нідерланди М Ореманс 6 6      Нідерланди М Ореманс 7 6    
Q  Франція А Фусаї 3 4          Нідерланди М Ореманс 65 4    
 Хорватія Є Костанич 2 3          Греція Е Даніліду 77 6    
 Греція Е Даніліду 6 6        Греція Е Даніліду 6 6  
 Японія С Обата 6 6      Японія С Обата 2 2    
24  США А Стівенсон 1 3          Греція Е Даніліду 1 6 1
26  Чехія Д Беданова 6 6         3  США Дж Капріаті 6 3 6
 Нідерланди С Норландер 1 2       26  Чехія Д Беданова 6 6    
 Туніс С Сфар 6 6      Туніс С Сфар 3 2    
 США К Бранді 3 3         26  Чехія Д Беданова 4 2  
 Росія А Жидкова 0 65         3  США Дж Капріаті 6 6    
 Іспанія М Марреро 6 77        Іспанія М Марреро 2 1  
 Словаччина Ж Гусарова 1 4     3  США Дж Капріаті 6 6    
3  США Дж Капріаті 6 6    

Секція 7[ред. | ред. код]

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Четверте коло
7  FR Yugoslavia Є Докич 77 6    
Q  Україна О Татаркова 64 4       7  FR Yugoslavia Є Докич 6 4 8  
 Чехія К Грдлічкова 3 6 6    Чехія К Грдлічкова 0 6 6  
 Франція С Форец 6 4 3       7  FR Yugoslavia Є Докич 7 6    
 Білорусь Т Пучек 6 6         25  Франція Н Деші 5 2    
 Іспанія А Монтоліо 4 3        Білорусь Т Пучек 3 2  
 Аргентина М Діас-Оліва 2 3     25  Франція Н Деші 6 6    
25  Франція Н Деші 6 6         7  FR Yugoslavia Є Докич 4 5  
22  Люксембург А Кремер 6 6         11  Словаччина Д Гантухова 6 7  
 Іспанія Г Леон Гарсія 4 4       22  Люксембург А Кремер 6 1 2  
 Словенія М Матевжич 64 6 6    Словенія М Матевжич 2 6 6  
WC  Велика Британія J Pullin 77 1 4        Словенія М Матевжич 4 4  
 Словаччина М Суха 6 6         11  Словаччина Д Гантухова 6 6    
 США Л Остерло 2 1        Словаччина М Суха 2 6 3
 Іспанія К Торренс-Валеро 3 2     11  Словаччина Д Гантухова 6 4 6  
11  Словаччина Д Гантухова 6 6    

Секція 8[ред. | ред. код]

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Четверте коло
14  Узбекистан І Туляганова 2 6 6  
 Хорватія С Талая 6 2 4     14  Узбекистан І Туляганова 3 1    
 Швеція О Свенссон 3 2      США Ч Рубін 6 6    
 США Ч Рубін 6 6          США Ч Рубін 6 6    
 Італія Ад Серра-Дзанетті 64 63         21  Росія Т Панова 4 1    
 Росія О Бовіна 77 77        Росія О Бовіна 77 3 2
 Росія А Курнікова 1 6 4   21  Росія Т Панова 62 6 6  
21  Росія Т Панова 6 4 6        США Ч Рубін 3 3  
30  Аргентина К Фернандес 6 6         2  США С Вільямс 6 6  
 Словаччина Л Черванова 3 3       30  Аргентина К Фернандес 6 3 4  
Q  Бельгія Е Калленс 3 6 6   Q  Бельгія Е Калленс 2 6 6  
 Австрія Б Швартц 6 4 2       Q  Бельгія Е Калленс 65 62  
 Угорщина П Мандула 4 3         2  США С Вільямс 77 77    
 Італія Ф Ск'явоне 6 6        Італія Ф Ск'явоне 3 3  
 Австралія Е Домінікович 1 1     2  США С Вільямс 6 6    
2  США С Вільямс 6 6    

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]


Попередник:
Відкритий чемпіонат Франції з тенісу 2002, жінки, одиночний розряд
Турніри Великого Шолома в одиночному розряді серед жінок Наступник:
Відкритий чемпіонат США з тенісу 2002, жінки, одиночний розряд