Відмінності між версіями «Вітальня»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[неперевірена версія][неперевірена версія]
м (оформлення)
(Стаття, які слід категоризувати за допомогою AWB)
Рядок 1: Рядок 1:
'''ВІТАЛЬНЯ''', -і, ж. Спеціально умебльована кімната для приймання гостей<ref>http://slovnyk.net/</ref>.'''Вітальня''' (''[[лаунж]], зал/ зала, салотто'') це [[кімната]] для прийому гостей, читання, перегляду ТБ та ін. В типовій вітальні присутні: диван і зручні крісла (м'яка частина)та невеличкий «кавовий / журнальний» столик, стіл зі стільцями (обідня зона), книжкові шафи, телевізор, стереосистема та інше обладнання для розваг (пр. [[домашній кінотеатр]]), лампи, килими, інші меблі та предмети декору.
{{stub}}
'''ВІТАЛЬНЯ''', -і, ж. Спеціально умебльована кімната для приймання гостей<ref>http://slovnyk.net/</ref>.'''Вітальня''' (''[[лаунж]], зал/ зала, салотто'') це [[кімната]] для прийому гостей, читання, перегляду ТБ та ін. В типовій вітальні присутні: диван і зручні крісла (м'яка частина)та невеличкий «кавовий / журнальний» столик, стіл зі стільцями (обідня зона), книжкові шафи, телевізор, стереосистема та інше обладнання для розваг (пр. [[домашній кінотеатр]]), лампи, килими, інші меблі та предмети декору.<br />


== Українська вітальня ==
== Українська вітальня ==

== Вітальня в Англії ==
== Вітальня в Англії ==
В англійській вітальні (з англ. ''sitting room'', ''lounge room'', [http://en.wikipedia.org/wiki/Living_room ''living room'']) обов'язковим елементом є [[камін]].
В англійській вітальні (з англ. ''sitting room'', ''lounge room'', [http://en.wikipedia.org/wiki/Living_room ''living room'']) обов'язковим елементом є [[камін]].
Рядок 16: Рядок 14:
{{reflist}}
{{reflist}}[[en:Living_room]]
{{stub}}

[[en:Living room]]
{{Без категорій}}

Версія за 08:43, 28 березня 2011

ВІТАЛЬНЯ, -і, ж. Спеціально умебльована кімната для приймання гостей[1].Вітальня (лаунж, зал/ зала, салотто) це кімната для прийому гостей, читання, перегляду ТБ та ін. В типовій вітальні присутні: диван і зручні крісла (м'яка частина)та невеличкий «кавовий / журнальний» столик, стіл зі стільцями (обідня зона), книжкові шафи, телевізор, стереосистема та інше обладнання для розваг (пр. домашній кінотеатр), лампи, килими, інші меблі та предмети декору.

Українська вітальня

Вітальня в Англії

В англійській вітальні (з англ. sitting room, lounge room, living room) обов'язковим елементом є камін.

Вітальня в США

Американці в основному мають дві вітальні (living room) — одна для прийому гостей, для формального спілкування та відпочинку, інша ж — сімейна чи ігрова кімната(family room, recreation room) — використовується для щоденного спілкування та спільного проведення часу членами сім'ї. Останнім часом популярним стає також термін «велика кімната» — це сімейна кімната з «відкритою» кухнею (кухонним куточком) та іноді з склепінчастою стелею.

Вітальня в Японії

В традиційній вітальні японці сидять на татамі замість крісел.

Примітки