Габріела Конеська-Трайковська

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Габріела Конеська-Трайковська
Народилася 29 травня 1971(1971-05-29)
Скоп'є, Соціалістична Республіка Македонія, СФРЮ
Померла 10 лютого 2010(2010-02-10)[1] (38 років)
Скоп'є, Північна Македонія
Країна Flag of North Macedonia.svg Північна Македонія
Діяльність політична діячка, журналістка, міністр, адвокатка
Alma mater Університет св. Кирила і Мефодія

Габріела Конеська-Трайковська (мак. Габриела Конеска-Трајковска; 29 травня 1971, Скоп'є10 лютого 2010, Скоп'є[2]) — македонський юрист і віце-прем'єр-міністр Республіки Македонія з питань європейської інтеграції з 2006 по 2008 рік.

Біографія[ред. | ред. код]

Габріела Конеська-Трайковська народилася 29 травня 1971 року в Скоп'є. Закінчила юридичний факультет у Скоп'є в Університеті Св. Кирило-Мефодіївського університету за спееціальністю правознавство, де вона також закінчила аспірантуру. Вона також спеціалізувалась на праві Європейського Союзу, а також міжнародному праві ООН.

Була президентом антикорупційної громадської організації "Прозорість Македонії".

Працювала особистим політичним радником спеціального координатора Пакту стабільності та координатора ініціативи SECI Ерхарда Бусека. Викладала у Нью-Йоркському університеті в Скоп'є в галузі права Європейського Союзу, а також очолювала міжнародну місію в Бухаресті при Пакті стабільності - Секретаріаті боротьби з організованою злочинністю та була директором Регіонального центру боротьби з організованою злочинністю у Бухаресті за ініціативи SECI.

Габріела Конеська-Трайковська отримала кілька нагород від Державного департаменту США за особливі зусилля у створенні Регіонального центру боротьби з організованою злочинністю в Бухаресті, в рамках ініціативи SECI, Секретної служба США за придушення фінансових злочинів, а також Інтерполу за імплементацію міжнародно-правових норм при обміні даними та інформацією щодо боротьби з організованою злочинністю. Поліція Румунії нагородила її почесним дипломом. Вона була одружена і мала одну дитину.

Конеська-Трайковська вільно володіла англійською, французькою та румунською мовами, а також володіла німецькою та грецькою мовами.

Джерела[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

  1. https://web.archive.org/web/20100327191730/http://www.balkaninsight.com:80/en/main/news/25744
  2. Нешкова, Катерина (10 февруари 2010). Почина Габриела Конеска Трајковска. Форум. Процитовано 10 февруари 2010.