Гарвардський журнал міжнародного права

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Гарварський журнал міжнародного права — рецензований академічний журнал з міжнародного права, що виходить два рази на рік.[1] Він випускається і редагується студентами Гарвардської школи права. Був заснований в 1959 році як Бюлетень , пізніше названий як Журнал Гарварського клубу міжнародного права, нинішню назву отримав в 1966 році.

Журнал охоплює міжнародне, порівняльне правознавство, зарубіжне право, роль міжнародного права в судах Сполучених Штатів, і міжнародні наслідки американського внутрішнього законодавства. Він також публікує студентські роботи про останні події в галузі міжнародного права та огляди нових книг в цій області.

Статті з журналу цитувалися в своїх рішеннях Верховний суд Сполучених Штатів, Європейський суд, Міжнародний Суд, і Світова організація торгівлі в панелі дискусій.

Сайт журналу включає в себе Harvard International Law Journal Online, який публікує короткі статті виключно в онлайн, ILJ Digest, безперервно оновлюваний блог про розвиток в галузі міжнародного права.

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]