Відмінності між версіями «Геолого-географічний факультет ОНУ імені І. І. Мечникова»

Перейти до навігації Перейти до пошуку
[перевірена версія][перевірена версія]
м (Вікіпосилання має ідентичний текст до пайпу і після)
На факультеті навчається понад 600 студентів. Підготовка студентів та наукова діяльність на факультеті проводиться спільно і в тісному співробітництві з [[Проблемною науково-дослідною лабораторією інженерної геології узбережжя моря, водосховищ та гірських схилів]] (ПНДЛ-1), [[Проблемною науково-дослідною лабораторією ґрунтознавства та географії ґрунтів]] (ПНДЛ-4), Галузевою науково-дослідною лабораторією морської геології і геохімії. Навчальний процес забезпечує Геолого-мінералогічний музей, заснований у 1865 році, Палеонтологічний музей (заснований у 1873 році), [[Одеські катакомби|Підземний палеонтологічний заповідник «Одеські катакомби»]].
 
Навчальна практика для студентів I курсу проводиться при вивченні неоген-четвертинних відкладень в околицях м. Одеси, а потім у різних регіонах України. Навчальна практика зі структурної геології та геологічного картування проводиться для студентів II курсу спеціальностей «[[Геологія|«Геологія»]]» та «[[Гідрогеологія|«Гідрогеологія»]]» з метою закріплення знань, отриманих у ході теоретичного навчання студентів, а також навчання прийомам польових геологічних досліджень, зокрема, методам проведення геологічної зйомки.
 
На факультеті видається збірник наукових праць «Вісник Одеського національного університету: серія Географія. Геологія».