Деловая столица

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Деловая столица

Dsnews logo.png


логотип газети
Країна Flag of Ukraine.svg Україна
Тип діловий тижневик
Мова російська
Видавець ПрАТ «Картель»
Формат таблоїд

Засновано 2001
Власник Вадим Денисенко
Редактор головний редактор сайту Dsnews Вікторія Пода
Головний редактор Олена Дьоміна
Головний офіс Київ, вул. Павлівська, 29
Наклад 67500
Передплатний індекс
(Укрпошта)
23104

dsnews.com.ua

«Делова́я столи́ца» (укр. «Ділова столиця») — український російськомовний діловий тижневик.

Видається з травня 2001 року в Києві.

Перша ділова газета України, котра почала використовувати повноколірний друк. За рахунок кольорового друку значною мірою обумовлений швидкий вихід видання на самоокупність.

Газета почала приносити прибуток через 6—9 місяців з моменту запуску проекту. На той момент рекламодавці потребували кольорових носіїв, які дозоляють здійснювати якісний друк. Концепцію проекту розробляв Гліб Корнілов (з кінця 2006 року — генеральний продюсер телеканалу НТН, працював на керівних посадах в газеті «Бізнес», телеканалі СТБ). Видання входить в трійку найкрупніших ділових видань України. Заявлений наклад понад 60 тис. примірників.

Видавничий дім «Картель»[ред. | ред. код]

Засновник і видавець — ПрАТ «Картель». ПрАТ «Картель» видає газету «Деловая столица», журнали «Власть денег», «Вокруг света» та інші видання[1]. До складу ПрАТ «Картель», крім видавничого дому, входять також «Всеукраїнське передплатне агентство» та мережа роздрібних продажів «Картель-преса».

Найбільший акціонер (бенефіціар) підприємства у 2013 році, 74,97% акцій — «International Ltd» (Беліз)[1]. Кінцевими власниками проекту були акціонери російської нафтової компанії «Лукойл»[2] Вагіт Алекперов і Леонід Федун. Решту 25,03% акцій у жовтні 2013 року ПрАТ «Картель» викупило за 2,06 млн грн. у Олексія Леонідовича Федуна[1], колишнього народного депутата України.

У березні 2014 видання Hubs повідомило з посиланням на власні джерела, що новим власником «Картеля» став власник агрохолдінгу «Авангард» Олег Бахматюк[3], однак прес-секретар Бахматюка цю інформацію спростувала[4].

Видавничий дім «Картель» було дружньо передано Вадиму Денисенку, головному редактору телеканалу «Еспресо.TV»; більша частина колективу звільнилися[2]. Голова наглядової ради видавничої групи «Картель» Оксана Клименко повідомила «Телекритиці», що мова йшла не про продаж ВД «Картель», а про «дружню передачу» компанії людині, яка знайшла кошти на її розвиток

« «Це не угода про купівлю-продаж. Ми просто передаємо компанію людині, яка знайшла фінансування. Угоду про передачу компанії має бути закрито наступного тижня. Ми планували закриватись, але до нас звернувся Вадим Денисенко, який також у нас працював, і повідомив, що знайшов гроші для розвитку проекту. «

У серпні 2014 року Вадим Денисенко повідомив, що він є шеф-редактором видань[5] та власником[4] видавничого дому «Картель».

Див. також[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]