Створення Енеоліт в Україні

Перейти до навігації Перейти до пошуку

Попередження: Ви намагаєтеся створити сторінку, яка раніше вже була вилучена.

Перевірте, чи Вам справді потрібно створювати цю сторінку. Нижче, для зручності, наведений журнал вилучень і перейменувань:

  • 13:19, 28 листопада 2010 Erud (обговорення | внесок) вилучив сторінку Енеоліт в Україні (не стаття: зміст: «{{db|Є Енеоліт}} Енеоліт (IV-IIIтис.до н.е.) Енеоліт - це мідно-кам’яний вік. У цей період відбувається перехід від кам’яного)
  • 13:08, 5 жовтня 2009 Erud (обговорення | внесок) вилучив сторінку Енеоліт в Україні (порушення авторських прав: зміст: «{{copyvio|url=http://studentu5.com/index.php?work=878}} Енеоліт (IV—III тис. до н. є.) Мідний, або мідно-кам´яний, вік (енеоліт) був пер�)

Увага! Ви не авторизувалися на сайті. Ваша IP-адреса буде публічно видима, якщо Ви будете вносити будь-які редагування. Якщо Ви увійдете або створите обліковий запис, редагування будуть натомість пов'язані з Вашим іменем користувача, а ще у Вас з'являться інші переваги.

Шпаргалка з форматування текстуДопомога у створенні нової статтіВимоги до стилю

Зберігаючи свої зміни, Ви погоджуєтеся з Умовами використання, а також даєте невідкличну згоду на публікацію на умовах ліцензій CC BY-SA 3.0 та GFDL. Ви погоджуєтеся, що гіперпосилання або URL є достатнім зазначенням авторства згідно з ліцензією Creative Commons. Якщо Ви не бажаєте, щоб написане Вами безжалісно редагувалось і поширювалося за бажанням будь-кого, — не пишіть тут.

Ви також гарантуєте, що написане Вами або належить Вам, або взято з джерела, яке є суспільним надбанням чи подібним вільним джерелом.
НЕ ПУБЛІКУЙТЕ ТУТ БЕЗ ДОЗВОЛУ ТВОРИ, ЩО Є ОБ'ЄКТОМ АВТОРСЬКОГО ПРАВА, Й ЛІЦЕНЗІЯ ЯКИХ НЕ ДОЗВОЛЯЄ ПОДІБНОЇ ПУБЛІКАЦІЇ!

Скасувати Довідка про редагування (відкривається в новому вікні)