Завантаження файлів

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Версія від 07:10, 16 грудня 2012, створена TeoBot (обговорення | внесок) (уточнення шаблону за допомогою AWB)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Звантаження файлів[джерело?] (завантаження, стягування; англ. download) — перенесення (отримання) файлів або інформації іншого вигляду з віддаленого комп'ютера (веб-сайту, ftp-сайту, серверу пошти тощо) на комп'ютер користувача.

Останнім часом, деякі веб-сайти, що надають потокову медіа-інформацію, наприклад, YouTube, і які обмежують право користувачів на збереження цих матеріалів на їх комп'ютерах, зазначають, що звантаження не є дозволеним.[1] В цьому контексті, «звантаження» означає «отримання і збереження», а не просто «отримання».

Загалом термін стягування здебільшого відноситься до зберігання інформації зі світової мережі Інтернет, оскільки зберігання зі знімних носіїв та з комп’ютерів в локальній мережі називається «копіювання». Завдяки процесу стягування користувач Інтернету може зберегти інформацію у себе на комп'ютері, перенести на інший та пізніше скористатися нею, а не витрачати час на пошуки цієї інформації знову. Також деякі файли не є доступними для перегляду браузером віддалено тому користувач мусить звантажити їх і відкрити в окремій програмі.

Див. також

Примітки

  1. Правила спільноти YouTube. YouTube, LLC. 2007. Процитовано 20010-10-25.