Відмінності між версіями «Заготовка»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[неперевірена версія][перевірена версія]
м (оформлення)
Рядок 1: Рядок 1:
'''Заготовка''' в різних виробництвах [[напівпродукт]], який для изготовления готового виробу. Наприклад, у [[металургія|металургії]] — напівпродукт, яки отримується із виливки у наслідок його попередьої обробки прокаткой на [[блюмінг]]ах, [[слябінг]]ах та ін. заготовочних [[стан]]ах.
 
 
 
{{Disambig}}
 
{{Disambig}}
  +
'''Загото́вка''' у різних виробництвах [[напівпродукт]], предмет праці, який призначений для виготовлення готового виробу.
[[Заготовка (машинобудування)|Заготовка]] - заготовка в машинобудуванні;
 
  +
[[Заготовка (кулінарія)|Заготовка]] - заготовка в кулінарії.
 
  +
* ''[[Заготовка деталі]]''&nbsp;— предмет виробництва з якого при подальшій обробці шляхом зміни форми, розмірів, властивостей поверхні та (чи) матеріалу отримують виготовляють деталь<ref>ДСТУ 2391-94 Система технологічної документації. Терміни та визначення.</ref>.
  +
* ''Заготовка у [[металургія|металургії]]''&nbsp;— проміжний продукт металургійного виробництва, одержаний [[електроліз]]ом, [[лиття]]м або [[обробка тиском|пластичним деформуванням]] і призначений для подальшого металургійного перероблення в готовий виріб<ref>ДСТУ 3790-98 Металургія кольорових металів. Терміни та визначення основних понять.</ref>.
  +
* ''Заготовка з деревини''&nbsp;— пилопродукція, що за розмірами та якістю відповідає виготовленим з неї деталям та виробам з припусками на обробку та усушування<ref>ДСТУ 2148-93 Пилопродукція. Терміни та визначення.</ref>.
  +
* ''Заготовка для паяння''&nbsp;— деталь-форма, розміри та поверхня якої підготовлені до паяння<ref>ДСТУ 3761.4-98 Зварювання та споріднені процеси. Частина 4. Паяння та лудіння. Терміни та визначення.</ref>.
  +
  +
== Примітки ==
  +
{{reflist}}

Версія за 08:49, 28 січня 2014

Загото́вка у різних виробництвах напівпродукт, предмет праці, який призначений для виготовлення готового виробу.

  • Заготовка деталі — предмет виробництва з якого при подальшій обробці шляхом зміни форми, розмірів, властивостей поверхні та (чи) матеріалу отримують виготовляють деталь[1].
  • Заготовка у металургії — проміжний продукт металургійного виробництва, одержаний електролізом, литтям або пластичним деформуванням і призначений для подальшого металургійного перероблення в готовий виріб[2].
  • Заготовка з деревини — пилопродукція, що за розмірами та якістю відповідає виготовленим з неї деталям та виробам з припусками на обробку та усушування[3].
  • Заготовка для паяння — деталь-форма, розміри та поверхня якої підготовлені до паяння[4].

Примітки

  1. ДСТУ 2391-94 Система технологічної документації. Терміни та визначення.
  2. ДСТУ 3790-98 Металургія кольорових металів. Терміни та визначення основних понять.
  3. ДСТУ 2148-93 Пилопродукція. Терміни та визначення.
  4. ДСТУ 3761.4-98 Зварювання та споріднені процеси. Частина 4. Паяння та лудіння. Терміни та визначення.