За заслуги перед містом (Кривий Ріг)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Нагрудний знак «За заслуги перед містом» (Кривий Ріг)
Order of Merit (Kryvyi Rih) 1st.jpg
Order of Merit (Kryvyi Rih) BAR.svg
Країна Україна
Тип муніципальна нагорода
Вручається: жителі міста, громадяни інших держав і міст України
Вручає: Криворізька міська рада
Статус вручається
Нагородження
Засновано: 2005
Останнє: 2022
Нагороджено: 209 повних кавалерів
Нагороджені:
Категорія:Кавалери відзнаки «За заслуги перед містом» (Кривий Ріг) (28)
Черговість

CMNS: За заслуги перед містом у Вікісховищі

Знак «За заслуги перед містом» — нагорода Криворізької міської ради громадянам на знак визнання їхніх видатних заслуг перед Кривим Рогом та заохочення їхньої діяльності. Вручається з 2005 року.

Історія[ред. | ред. код]

Нагорода заснована в період керівництва Криворізькою міською радою Юрія Любоненка. У 2005 році нагороду затверджено в сучасному вигляді. Цим рішенням анульовано рішення від 2000 року і всі нагороди, видані в період з березня 2000 по лютий 2005 року, прирівняні до нагороди «За заслуги перед містом» III ступеня.

Знаки[ред. | ред. код]

I ступінь II ступінь III ступінь
Order of Merit (Kryvyi Rih) BAR.svg
Order of Merit (Kryvyi Rih) BAR.svg
Order of Merit (Kryvyi Rih) BAR.svg
Order of Merit (Kryvyi Rih) 1st.jpg
Order of Merit (Kryvyi Rih) 2nd.jpg
Order of Merit (Kryvyi Rih) 3rd.jpg

Статут[ред. | ред. код]

Знак «За заслуги перед містом» — друга за значущістю. муніципальна нагорода Кривого Рогу після почесного звання «Почесний громадянин Кривого Рогу». Молодші нагороди за рівнем зменшення — почесна грамота і грамота Криворізької міської ради.

Номінантами на вручення почесного знака можуть бути як жителі міста, так і громадяни інших держав і міст України.

Обґрунтуванням до вручення нагрудного знака «За заслуги перед містом» є: значний особистий внесок в економічну, науково-технічну, соціально-культурну, військову, громадську та інші сфери діяльності та заслуги перед жителями, сприяння становленню та розвитку Кривого Рогу; багаторічну сумлінну працю, активну громадську та благодійну діяльність; самовідданість в екстремальних ситуаціях при захисті майна територіальної громади та об'єктів життєзабезпечення міста; досягнення видатних успіхів у навчанні та вихованні молодого покоління. Так само нагорода вручається з нагоди професійних свят, ювілейних, пам'ятних та інших знаменних дат і подій.

Вручення нагрудного знака проводиться главою Кривого Рогу або одним із членів виконкому Криворізької міської ради за його дорученням в урочистих умовах з публічним висвітленням події.

Нагорода має три ступені, найвищим з яких є перший. Нагородження відбувається послідовно — знаками III, II, I ступеня і, як правило, здійснюється не раніше, ніж через три роки після останнього нагородження. Нагороджені знаком I ступеня є кавалерами нагороди виконкому Криворізької міської ради — нагрудного знака «За заслуги перед містом». Станом на березень 2015 було 209 повних кавалерів цієї нагороди.

Посилання[ред. | ред. код]