Відмінності між версіями «Кайтсерфінг»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[очікує на перевірку][очікує на перевірку]
м (ну бо цеж кайтсерфінг)
Рядок 2: Рядок 2:
 
'''Кайтбординг, Кайтсерфінг''' (від {{lang-en|kite}} — [[повітряний змій]] і ''board — дошка, boarding'' ''—'' катання на дошці) або ''кайтинг'' — вид спорту, основою якого є рух під дією сили тяги, що розвивається утримуваним і керованим спортсменом повітряним змієм ([[кайт]]ом).
 
'''Кайтбординг, Кайтсерфінг''' (від {{lang-en|kite}} — [[повітряний змій]] і ''board — дошка, boarding'' ''—'' катання на дошці) або ''кайтинг'' — вид спорту, основою якого є рух під дією сили тяги, що розвивається утримуваним і керованим спортсменом повітряним змієм ([[кайт]]ом).
   
Спорт стає популярнішим від року до року. В [[2012]] р. число кайтерів у світі оцінювалося [[Міжнародна федерація вітрильного спорту | МФВС]] і [[Міжнародна асоціація кайтсерфінгу |МАК]] в 1,5 мільйона чоловік.
+
Спорт стає популярнішим від року до року. В [[2012]] р. число кайтерів у світі оцінювалося [[Міжнародна федерація вітрильного спорту|МФВС]] і [[Міжнародна асоціація кайтсерфінгу |МАК]] у 1,5 мільйона чоловік.
   
За рахунок нововведень в конструкції повітряних зміїв, поліпшення систем управління та розвитку [https://www.aeros-school.com/ кайт шкіл], інструкторів з кайтсерфінгу - значно підвищилася безпека спорту. Райдерам допомогає багато факторів, один з них - система відстрілу(quick release system), сучасна система відстрілу має два ступені, з'явилось відносно нещодавно, також з'явилось багато [https://gagarinkite.com/ кайт шкіл], які мають IKO сертефікат, багато рятувальних постів та новітніх девайсів.
+
За рахунок нововведень в конструкції повітряних зміїв, поліпшення систем управління та розвитку [https://www.aeros-school.com/ кайт шкіл], інструкторів з кайтсерфінгу - значно підвищилася безпека спорту. Райдерам допомагає багато факторів, один з них - система відстрілу(quick release system), сучасна система відстрілу має два ступені, з'явилось відносно нещодавно, також з'явилось багато [https://gagarinkite.com/ кайт шкіл], які мають IKO сертифікат, багато рятувальних постів та новітніх девайсів.
   
 
== Галерея ==
 
== Галерея ==

Версія за 23:08, 7 грудня 2018

Кайтсерфінг

Кайтбординг, Кайтсерфінг (від англ. kite — повітряний змій і board — дошка, boarding катання на дошці) або кайтинг — вид спорту, основою якого є рух під дією сили тяги, що розвивається утримуваним і керованим спортсменом повітряним змієм (кайтом).

Спорт стає популярнішим від року до року. В 2012 р. число кайтерів у світі оцінювалося МФВС і МАК у 1,5 мільйона чоловік.

За рахунок нововведень в конструкції повітряних зміїв, поліпшення систем управління та розвитку кайт шкіл, інструкторів з кайтсерфінгу - значно підвищилася безпека спорту. Райдерам допомагає багато факторів, один з них - система відстрілу(quick release system), сучасна система відстрілу має два ступені, з'явилось відносно нещодавно, також з'явилось багато кайт шкіл, які мають IKO сертифікат, багато рятувальних постів та новітніх девайсів.

Галерея

Джерела