Коледж Святого Петра

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Версія від 11:55, 19 червня 2018, створена Viktor Legend (обговорення | внесок)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Будівля коледжу

Коледж Святого Петра - католицький коледж для хлопчиків від 7 до 13 років, розташований в центральній частині Окленда, Нова Зеландія.

Коледж заснований в 1841 році під назвою Школа Святого Петра. По деяких відомостях, спочатку заняття проводилися в будинку першого вчителя коледжу. Згодом діяльність коледжу припинилася і була відновлена лише в 1939 році.

В даний час коледж є найбільшим католицьким навчальним закладом Нової Зеландії. Починаючи з 2008 року школа укомплектована звичайним викладацьким складом. Максимальна кількість учнів (що належать до різних етнічних груп) — 1 200 чоловік. За станом на 26 серпня 2009 року в коледжі навчалось 1 127 чоловік, в тому числі 52 студенти з інших країн. Студенти європейського походження (Пакеха) становлять приблизно 48% від загальної кількості студентів. Інші учні в основному азіатського походження, у тому числі 11% — китайці, 7% — самоанці, приблизно по 6% — індійці, корейці і маорі. Штат коледжу, включаючи обслуговуючий персонал, становив 127 чоловік.

Серед видатних випускників коледжу — Сер Майкл Фей (бізнесмен і яхтсмен) і Сем Хант (поет).

Посилання[ред. | ред. код]