Відмінності між версіями «Команда Андрія Балоги»

Перейти до навігації Перейти до пошуку
[неперевірена версія][неперевірена версія]
м
м (стильове правлення за допомогою AWB)
У [[2009]] році Єдиний Центр запропонував '''''План оновлення країни''''', який передбачає 5 чітких кроків для виходу з політичної кризи. Серед них: позачергові парламентські та президентські вибори, референдум щодо внесення змін до Конституції, відкриті списки на виборах. У цьому ж році Єдиний Центр представив у Верховній Раді '''''Виборчий кодекс''''', що регламентує і впорядковує весь виборчий процес в Україні – президентські, парламентські та місцеві вибори.
 
Партія активно розбудовується та приймаєбере участь у місцевих виборах. Найбільшою перемогою стали результати виборів у Тернополі. На виборах до Тернопільської облради партія отримала понад 14% підтримки виборців (другий результат). Загалом за підсумками місцевих виборів, що проходили у 2008-2010 роках, '''''Єдиний Центр здобув 90 перемог'''''. Це найбільша кількість перемог з-поміж інших політичних сил. Загалом кожен четвертий кандидат від Єдиного Центру очолив село, селище або місто.
 
[[14 серпня]] [[2010]] року на III З’їзд партії Єдиний Центр проголошує себе партією нового типу. '''''Вперше в Україні у політичній партії запроваджено модель колективного лідерства – Колегія лідерів'''''. На засіданнях Колегії всі лідери головують по черзі, а рішення приймаються консенсусом).