Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Чемпіон»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
The printable version is no longer supported and may have rendering errors. Please update your browser bookmarks and please use the default browser print function instead.

КДЮСШ "Чемпіон" - (Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Чемпіон» ) - є позашкільним навчально-виховним закладом, заснованим на комунальній власності територіальної громади м. Києва та підпорядкованим Головному управлінню по фізичній культурі та спорту виконавчого органу Київської міської ради.

Історія

   Історія розвитку дитячо-юнацької спортивної школи сягає у 90-ті роки. У 1990 році була відома як СДЮШОР-19.

   Приблизно з середини 90-х років починається активний розвиток школи, її інфраструктури, кадрового складу та чисельності її учнів. Спортивна школа мала період закриття і була відкрита 01 жовтня 2003 року у відповідності з Розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 05.09.2003 року № 1664 під назвою Комплексна спеціалізована дитячо-юнацька школа Олімпійського резерву. В 2012 році під керівництвом директора Стрельніка А.Ф. була перейменована КДЮСШ "Чемпіон".

   На сьогоднішній день КДЮСШ "Чемпіон" є відомою у всій країні та за її межами футбольною школою, команди якої є багатократними переможцями та призерами міських, загальнодержавних і міжнародних змагань. У музеї школи можна побачити величезну кількість різних кубків та нагород за здобуті перемоги. Тренери школи є висококласними фахівцями, що постійно вдосконалюють свій фаховий рівень, в тому числі при обміні досвідом з зарубіжними колегами. Спортивні споруди школи дають змогу повноцінного розвитку і становлення майбутніх футболістів та сильної, здорової молоді.

Директора

  • 2003  — по 2012  — Стрельніков А.Ф.
  • 2012  — по 2013  — Коноплястий В.О.
  • 2013  — досі — Панченко Вадим Васильович  (р. 1984), з дитячого віку займався футболом та грав у професіональній лізі до травми.

Вихованці

Спортивна база

Спорт школа має власні спортивні споруди для проведення тренувань та ігор.

Розташовані за адресою м. Київ, вул. Вербицького 23

Біля парку Воїнів-інтернаціоналістів 

- футбольне поле велике зі штучним покріттям.
- 5 футбольних полів малих розмірів з штучним покриттям.
- універсальну площадку.

Посилання