Відмінності між версіями «Користувач:Kusluj/Відсутність консенсусу»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
(Створена сторінка: Іноді буває, що в результаті обговорення немає консенсусу. Наступні дії залежать від ко...)
(Немає відмінностей)

Версія за 13:02, 16 квітня 2013

Іноді буває, що в результаті обговорення немає консенсусу. Наступні дії залежать від контексту:

  • В обговореннях на видалення відсутність консенсусу щодо статті зображення чи файлу здебільшого означає, що їх слід залишити.
  • В обговореннях статей коли вирішується – додати, змінити чи видалити матеріал із статті, відсутність консенсусу переважно означає, що слід залишити версію статті до пропозиції чи рішучого редагування. Проте, для суперечливих матеріалів про живих людей, у випадку відсутності згоди слід видаляти такі матеріали незалежно від того пропонували їх додати, змінити чи видалити.
  • Коли заперечують правомірність дій адміністратора, а в обговоренні не досягли консенсусу на підтримку чи відкочування його дій, такі дії переважно слід скасувати.
  • В обговореннях стосовно назви статті, за відсутності консенсусу використовують два типові рішення: якщо стаття була стабільна протягом довгого періоду часу, тоді залишають стабільну назву. Якщо стаття ніколи не була стабільна або назва міняється вже тривалий час, тоді повертають назву статті, що була у вжитку за першого значного дописувача, коли стаття перестала бути заготовкою.
  • В суперечках щодо зовнішніх посилань, спірні посилання видаляють до тих пір поки не буде консенсусу їх додати.