Відмінності між версіями «Кров і ґрунт»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[перевірена версія][неперевірена версія]
(більше не розпізнається як ізольована)
м
(Не показані 4 проміжні версії цього користувача)
Рядок 1: Рядок 1:
'''«Кров і ґрунт»''', також '''«Кров і земля»''' ({{lang-de|Blut und Boden}}, скорочено Blubo) — ідеологія [[Третій Рейх|Третього Рейху]], що опирається на ідеї людської прихильності до землі, на якій вони живуть.
+
'''«Кров і ґрунт»''', також '''«Кров і земля»''' ({{lang-de|Blut und Boden}}, скорочено Blubo) — складова ідеології [[Третій Рейх|Третього Райху]] котра розглядає взаємозв'язок національного походження (''«крові»'') і рідної землі, що дає нації прожиток (''«грунту»''), як основоположну константу, стрижень націонал-соціалістичної расової політики та культурно-політичного виховання.
   
Згідно з цією ідеологією селянство є джерелом життя нордичної раси; на відміну від міського населення, селяни є основою суспільства, яка відродить націю і расу.
+
<!--Згідно з цією ідеологією селянство є джерелом життя нордичної раси; на відміну від міського населення, селяни є основою суспільства, яка відродить націю і расу.{{Fact}}-->
   
 
== Посилання ==
 
== Посилання ==
 
{{commonscat|Blut und Boden}}
 
{{commonscat|Blut und Boden}}
  +
* [http://www.europaeische-aktion.org/Artikel/ua/Pro-krow-grunt-ta-Gajdjeggjera_135.html Про кров, ґрунт та Гайдеґґера]
   
   

Версія за 17:24, 24 жовтня 2016

«Кров і ґрунт», також «Кров і земля» (нім. Blut und Boden, скорочено Blubo) — складова ідеології Третього Райху котра розглядає взаємозв'язок національного походження («крові») і рідної землі, що дає нації прожиток («грунту»), як основоположну константу, стрижень націонал-соціалістичної расової політики та культурно-політичного виховання.


Посилання