Відмінності між версіями «Кромберг енд Шуберт»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[неперевірена версія][неперевірена версія]
м (Білецький В.С. перейменував сторінку з Кромберг енд шуберт на Кромберг енд Шуберт)
Рядок 1: Рядок 1:
'''Кромберг енд Шуберт''' –це підприємства групи Kromberg s Schubert. В Україні знаходиться 2 підприємства, одне з яких розташоване в м.Луцьк, Волинська область, інше в м.Житомир, Житомирська область.
+
'''Кромберг енд Шуберт''' — це підприємства групи Kromberg s Schubert. В Україні знаходиться два підприємства: в [[Луцьк]]у та [[Житомирський трамвай|Житомирі]].
  +
== Завод в м.Луцьк ==
+
== Завод в Луцьку ==
Завод у Луцьку був заснований в 2005 році, на підприємстві працює більше 3000 працівників. Завод у Луцьку виготовляє електричні кабельні мережі для вантажних та пасажирських мікроавтобусів, автомобілів, мережі для приборної панелі, дверей, даху, мотору, сидінь, а також мережі для мотоциклів. Найбільшими клієнтами заводу є автомобілі BMW, фольсваген та Мерседес.
+
Завод у Луцьку було засновано 2005 року, на підприємстві працює понад 3000 працівників. Завод у Луцьку виготовляє електричні кабельні мережі для вантажних та пасажирських мікроавтобусів, автомобілів, мережі для панелі приладів, дверей, даху, мотору, сидінь, а також мережі для мотоциклів. Найбільшими клієнтами заводу є виробники автомобілів [[BMW]], [[Фольксваген]] та [[Мерседес-Бенц]].
== Сертифікати якості ==
 
  +
ISO9001 - загальний сертифікат, що засвідчує, що продукція виготовляється згідно стандарту<br>
 
 
== Сертифікати якості ==
ISOITS16949-технічний<br>
 
 
* [[ISO 9001:2000|ISO 9001]]&nbsp;— загальний сертифікат, що засвідчує, що продукція виготовляється згідно стандарту
ISO14001-екологічний сертифікат, який засвідчує про охорону природи, сортування сміття та захист працвників спеціальним одягом.
 
  +
* ISO ITS16949&nbsp;— технічний
 
* ISO 14001&nbsp;— екологічний сертифікат, який засвідчує про охорону природи, сортування сміття та захист працівників спеціальним одягом
  +
  +
[[Категорія:Виробники автокомплектуючих]]
  +
[[Категорія:Підприємства Німеччини]]

Версія за 19:11, 6 вересня 2017

Кромберг енд Шуберт — це підприємства групи Kromberg s Schubert. В Україні знаходиться два підприємства: в Луцьку та Житомирі.

Завод в Луцьку

Завод у Луцьку було засновано 2005 року, на підприємстві працює понад 3000 працівників. Завод у Луцьку виготовляє електричні кабельні мережі для вантажних та пасажирських мікроавтобусів, автомобілів, мережі для панелі приладів, дверей, даху, мотору, сидінь, а також мережі для мотоциклів. Найбільшими клієнтами заводу є виробники автомобілів BMW, Фольксваген та Мерседес-Бенц.

Сертифікати якості

  • ISO 9001 — загальний сертифікат, що засвідчує, що продукція виготовляється згідно стандарту
  • ISO ITS16949 — технічний
  • ISO 14001 — екологічний сертифікат, який засвідчує про охорону природи, сортування сміття та захист працівників спеціальним одягом