Відмінності між версіями «Кромберг енд Шуберт»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[неперевірена версія][перевірена версія]
 
Рядок 2: Рядок 2:
   
 
== Завод в Луцьку ==
 
== Завод в Луцьку ==
Завод у Луцьку було засновано 2005 року, на підприємстві працює понад 3000 працівників. Завод у Луцьку виготовляє електричні кабельні мережі для вантажних та пасажирських мікроавтобусів, автомобілів, мережі для панелі приладів, дверей, даху, мотору, сидінь, а також мережі для мотоциклів. Найбільшими клієнтами заводу є виробники автомобілів [[BMW]], [[Фольксваген]] та [[Мерседес-Бенц]].
+
Завод у Луцьку було засновано 2005 року, на підприємстві працює понад 8000 працівників. Завод у Луцьку виготовляє електричні кабельні мережі для вантажних та пасажирських мікроавтобусів, автомобілів, мережі для панелі приладів, дверей, даху, мотору, сидінь, а також мережі для мотоциклів. Найбільшими клієнтами заводу є виробники автомобілів [[BMW]], [[Фольксваген]] та [[Мерседес-Бенц]].
   
 
== Сертифікати якості ==
 
== Сертифікати якості ==

Поточна версія на 11:21, 8 березня 2018

Кромберг енд Шуберт — це підприємства групи Kromberg s Schubert. В Україні знаходиться два підприємства: в Луцьку та Житомирі.

Завод в Луцьку[ред. | ред. код]

Завод у Луцьку було засновано 2005 року, на підприємстві працює понад 8000 працівників. Завод у Луцьку виготовляє електричні кабельні мережі для вантажних та пасажирських мікроавтобусів, автомобілів, мережі для панелі приладів, дверей, даху, мотору, сидінь, а також мережі для мотоциклів. Найбільшими клієнтами заводу є виробники автомобілів BMW, Фольксваген та Мерседес-Бенц.

Сертифікати якості[ред. | ред. код]

  • ISO 9001 — загальний сертифікат, що засвідчує, що продукція виготовляється згідно стандарту
  • ISO ITS16949 — технічний
  • ISO 14001 — екологічний сертифікат, який засвідчує про охорону природи, сортування сміття та захист працівників спеціальним одягом