Кубок СРСР з футболу 1979

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Кубок СРСР 1979
Кубок СРСР.gif
Подробиці
Дата проведення 17 лютого — 11 серпня 1979
Кількість учасників 48
Призові місця
Gold medal blank.svg Чемпіон Динамо (Тбілісі) (2-й раз)
Silver medal blank.svg Віце-чемпіон Динамо (Москва)
Статистика
Зіграно матчів 127
Забито голів 263 (2.07 за матч)
1978
1980

Кубок СРСР з футболу 1979 — 38-й розіграш кубкового футбольного турніру в СРСР. Володарем Кубка вдруге став клуб «Динамо» (Тбілісі).

Зональний етап

1 зона

М Клуб І В Н П М О
1. Динамо (Тбілісі) 5 5 0 0 14 — 2 10
2. Торпедо (Кутаїсі) 5 4 0 1 7 — 5 8
3. СКА (Ростов-на-Дону) 5 3 0 2 9 — 8 6
4. Уралмаш (Свердловськ) 5 2 0 3 4 — 4 4
5. Динамо (Ленінград) 5 0 1 4 2 — 6 1
6. Зоря (Ворошиловград) 5 0 1 4 5 — 16 1
Результати
Дата Місто Стадіон Команда 1 Рахунок Команда 2
28 лютого Тбілісі Динамо Динамо (Тбілісі) 2:1 Динамо (Ленінград)
28 лютого Тбілісі Локомотив Торпедо 3:1 СКА (Ростов-на-Дону)
28 лютого Руставі Металург Уралмаш 3:0 Зоря
3 березня Тбілісі Динамо Динамо (Тбілісі) 5:0 Зоря
3 березня Руставі Металург СКА (Ростов-на-Дону) 1:0 Уралмаш
3 березня Тбілісі Локомотив Торпедо 1:0 Динамо (Ленінград)
6 березня Тбілісі Локомотив Динамо (Ленінград) 1:1 Зоря
6 березня Тбілісі Динамо Динамо (Тбілісі) 2:1 СКА (Ростов-на-Дону)
6 березня Руставі Металург Торпедо 1:0 Уралмаш
9 березня Тбілісі Динамо Динамо (Тбілісі) 3:0 Торпедо
9 березня Руставі Металург СКА (Ростов-на-Дону) 5:3 Зоря
9 березня Тбілісі Локомотив Уралмаш 1:0 Динамо (Ленінград)
12 березня Тбілісі Динамо Динамо (Тбілісі) 2:0 Уралмаш
12 березня Руставі Металург СКА (Ростов-на-Дону) 1:0 Динамо (Ленінград)
12 березня Тбілісі Локомотив Торпедо 2:1 Зоря

2 зона

М Клуб І В Н П М О
1. Динамо (Київ) 5 3 2 0 7 — 1 8
2. Іскра (Смоленськ) 5 3 0 2 5 — 4 6
3. Динамо (Мінськ) 5 2 1 2 6 — 3 5
4. Спартак (Орджонікідзе) 5 2 1 2 4 — 3 5
5. Зеніт (Ленінград) 5 2 1 2 2 — 5 5
6. Ністру (Кишинів) 5 0 1 4 0 — 8 1
Результати
Дата Місто Стадіон Команда 1 Рахунок Команда 2
28 лютого Леселідзе УСБ Спорт Динамо (Київ) 1:0 Іскра
28 лютого Ешера стадіон спортбази Динамо (Мінськ) 3:0 Ністру
28 лютого Леселідзе УСБ Спорт Зеніт 1:0 Спартак
3 березня Леселідзе УСБ Спорт Динамо (Київ) 4:0 Зеніт
3 березня Кудепста УТБ СКА Іскра 2:0 Ністру
3 березня Ешера стадіон спортбази Спартак 1:0 Динамо (Мінськ)
6 березня Леселідзе УСБ Спорт Динамо (Київ) 0:0 Динамо (Мінськ)
6 березня Леселідзе УСБ Спорт Іскра 1:0 Зеніт
6 березня Ешера стадіон спортбази Спартак 2:0 Ністру
9 березня Леселідзе УСБ Спорт Динамо (Київ) 1:0 Ністру
9 березня Леселідзе УСБ Спорт Зеніт 1:0 Динамо (Мінськ)
9 березня Ешера стадіон спортбази Іскра 1:0 Спартак
12 березня Леселідзе УСБ Спорт Динамо (Київ) 1:1 Спартак
12 березня Ешера стадіон спортбази Динамо (Мінськ) 3:1 Іскра
12 березня Леселідзе УСБ Спорт Зеніт 0:0 Ністру

3 зона

М Клуб І В Н П М О
1. Памір (Душанбе) 5 5 0 0 10 — 2 10
2. Дніпро (Дніпропетровськ) 5 3 1 1 10 — 4 7
3. Пахтакор (Ташкент) 5 2 2 1 4 — 2 6
4. Шахтар (Донецьк) 5 2 1 2 5 — 5 5
5. Алга (Фрунзе) 5 0 1 4 0 — 7 1
6. Трактор (Павлодар) 5 0 1 4 1 — 10 1
Результати
Дата Місто Стадіон Команда 1 Рахунок Команда 2
28 лютого Душанбе Динамо Памір 3:2 Дніпро
28 лютого Нурек Енергія Пахтакор 1:0 Алга
28 лютого Курган-Тюбе Пахтакор Шахтар 2:1 Трактор
03 березня Курган-Тюбе Пахтакор Дніпро 1:0 Алга
03 березня Душанбе Динамо Памір 1:0 Трактор
03 березня Душанбе Республіканський ім. Фрунзе Шахтар 1:1 Пахтакор
06 березня Душанбе Динамо Дніпро 2:1 Шахтар
06 березня Нурек Енергія Памір 4:0 Алга
06 березня Курган-Тюбе Пахтакор Пахтакор 2:0 Трактор
09 березня Нурек Енергія Алга 0:0 Трактор
09 березня Душанбе Республіканський ім. Фрунзе Памір 1:0 Шахтар
09 березня Курган-Тюбе Пахтакор Пахтакор 0:0 Дніпро
12 березня Курган-Тюбе Пахтакор Дніпро 5:0 Трактор
12 березня Душанбе Республіканський ім. Фрунзе Памір 1:0 Пахтакор
12 березня Нурек Енергія Шахтар 1:0 Алга

4 зона

М Клуб І В Н П М О
1. Динамо (Москва) 5 5 0 0 11 — 0 10
2. Кайрат (Алма-Ата) 5 3 0 2 11 — 5 6
3. Шинник (Ярославль) 5 3 0 2 8 — 7 6
4. Металіст (Харків) 5 1 1 3 3 — 4 3
5. Автомобілчі (Термез) 5 1 1 3 3 — 12 3
6. Колхозчі (Ашхабад) 5 0 2 3 1 — 9 2
Результати
Дата Місто Стадіон Команда 1 Рахунок Команда 2
28 лютого Чимкент Трудові резерви Металіст 2:0 Кайрат
28 лютого Чимкент Металург Шинник 2:0 Колхозчі
3 березня Чимкент ЦС ім. 50 років Жовтня Динамо 2:0 Кайрат
3 березня Чимкент Локомотив Колхозчі 0:0 Автомобілчі
3 березня Чимкент Трудові резерви Шинник 2:1 Металіст
6 березня Чимкент ЦС ім. 50 років Жовтня Динамо 1:0 Шинник
6 березня Чимкент ЦС ім. 50 років Жовтня Кайрат 5:0 Автомобілчі
6 березня Чимкент Трудові резерви Металіст 0:0 Колхозчі
9 березня Чимкент Локомотив Автомобілчі 1:0 Металіст
9 березня Чимкент ЦС ім. 50 років Жовтня Динамо 4:0 Колхозчі
9 березня Чимкент ЦС ім. 50 років Жовтня Кайрат 3:0 Шинник
12 березня Чимкент ЦС ім. 50 років Жовтня Динамо 1:0 Металіст
12 березня Чимкент ЦС ім. 50 років Жовтня Кайрат 3:1 Колхозчі
12 березня Чимкент Трудові резерви Шинник 4:2 Автомобілчі
14 березня Чимкент ЦС ім. 50 років Жовтня Динамо 3:0 Автомобілчі

5 зона

М Клуб І В Н П М О
1. Спартак (Москва) 5 4 1 0 8 — 2 9
2. Нефтчі (Баку) 5 4 0 1 7 — 3 8
3. Зірка (Перм) 5 2 0 3 6 — 6 4
4. СКА (Одеса) 5 2 0 3 3 — 5 4
5. Терек (Грозний) 5 1 1 3 4 — 7 3
6. Машук (П'ятигорськ) 5 1 0 4 2 — 7 2
Результати
Дата Місто Стадіон Команда 1 Рахунок Команда 2
28 лютого Сочі Центральний Нефтчі 2:1 Зірка
28 лютого Сочі Центральний Спартак 2:0 Машук
28 лютого Сочі Труд Терек 1:0 СКА
3 березня Сочі Центральний Зірка 2:1 Терек
3 березня Кудепста УТБ СКА СКА 2:0 Машук
3 березня Сочі Центральний Спартак 1:0 Нефтчі
6 березня Сочі Труд Нефтчі 1:0 Машук
6 березня Сочі Центральний СКА 1:0 Зірка
6 березня Сочі Центральний Спартак 1:1 Терек
9 березня Кудепста УТБ СКА Зірка 2:0 Машук
9 березня Сочі гареве поле Нефтчі 2:1 Терек
9 березня Сочі Центральний (зап. поле) Спартак 2:0 СКА
12 березня Кудепста УТБ СКА Машук 2:0 Терек
12 березня Сочі Центральний Нефтчі 2:0 СКА
12 березня Сочі Центральний Спартак 2:1 Зірка

6 зона

М Клуб І В Н П М О
1. ЦСКА (Москва) 5 4 1 0 9 — 0 9
2. Локомотив (Москва) 5 3 1 1 7 — 1 7
3. Кубань (Краснодар) 5 1 3 1 3 — 2 5
4. Гурія (Ланчхуті) 5 1 2 2 3 — 6 4
5. Металург (Запоріжжя) 5 1 1 3 2 — 6 3
6. Спартак (Нальчик) 5 0 2 3 2 — 11 2
Результати
Дата Місто Стадіон Команда 1 Рахунок Команда 2
28 лютого Сочі Труд Кубань 2:0 Металург
28 лютого Хоста Локомотив Локомотив 4:0 Спартак
28 лютого Кудепста УТБ СКА ЦСКА 2:0 Гурія
3 березня Леселідзе УСБ Спорт Металург 1:1 Гурія
3 березня Хоста Локомотив Спартак 1:1 Кубань
3 березня Сочі Труд ЦСКА 1:0 Локомотив
6 березня Хоста Локомотив Локомотив 2:0 Гурія
6 березня Кудепста УТБ СКА Металург 1:0 Спартак
6 березня Сочі Труд ЦСКА 0:0 Кубань
9 березня Сочі Труд Гурія 1:1 Спартак
9 березня Хоста Локомотив Локомотив 0:0 Кубань
9 березня Сочі Труд ЦСКА 2:0 Металург
12 березня Сочі Труд Гурія 1:0 Кубань
12 березня Хоста Локомотив Локомотив 1:0 Металург
12 березня Сочі Труд ЦСКА 4:0 Спартак

7 зона

М Клуб І В Н П М О
1. Карпати (Львів) 5 4 1 0 8 — 3 9
2. Чорноморець (Одеса) 5 3 2 0 5 — 2 8
3. Арарат (Єреван) 5 3 0 2 6 — 2 6
4. Колос (Нікополь) 5 1 1 3 4 — 5 3
5. Спартак (Івано-Франківськ) 5 1 1 3 3 — 6 3
6. Жальгіріс (Вільнюс) 5 0 1 4 2 — 10 1
Результати
Дата Місто Стадіон Команда 1 Рахунок Команда 2
28 лютого Єреван Республіканський Арарат 2:0 Колос
28 лютого Арташат РайОНО Карпати 2:0 Жальгіріс
28 лютого Ечміадзин Міський Чорноморець 1:0 Спартак
3 березня Єреван Республіканський Арарат 2:0 Спартак
3 березня Ечміадзин Трудові резерви Карпати 2:1 Колос
3 березня Арташат РайОНО Чорноморець 0:0 Жальгіріс
6 березня Єреван Республіканський Арарат 2:0 Жальгіріс
6 березня Арташат РайОНО Колос 0:0 Спартак
6 березня Ечміадзин Трудові резерви Чорноморець 2:2 Карпати
9 березня Єреван Республіканський Арарат 0:1 Карпати
9 березня Ечміадзин Трудові резерви Спартак 3:2 Жальгіріс
9 березня Арташат Міський Чорноморець 1:0 Колос
12 березня Єреван Республіканський Арарат 0:1 Чорноморець
12 березня Арташат РайОНО Карпати 1:0 Спартак
12 березня Ечміадзин Трудові резерви Колос 3:0 Жальгіріс

8 зона

М Клуб І В Н П М О
1. Крила Рад (Куйбишев) 5 3 1 1 6 — 4 7
2. Таврія (Сімферополь) 5 3 1 1 7 — 4 7
3. Торпедо (Москва) 5 2 1 2 4 — 3 5
4. Факел (Воронеж) 5 2 0 3 6 — 6 4
5. Шахтар (Караганда) 5 2 0 3 5 — 9 4
6. Кузбас (Кемерово) 5 1 1 3 3 — 5 3
Результати
Дата Місто Стадіон Команда 1 Рахунок Команда 2
28 лютого Євпаторія Авангард Кузбасс 2:1 Факел
28 лютого Сімферополь Локомотив Таврія 1:2 Крила Рад
28 лютого Бахчисарай Цементник Торпедо 2:0 Шахтар
3 березня Поштове УТБ Таврія Таврія 2:0 Факел
3 березня Сімферополь Локомотив Торпедо 0:0 Крила Рад
3 березня Білогірськ Юність Шахтар 1:0 Кузбас
6 березня Сімферополь Локомотив Таврія 0:0 Кузбас
6 березня Поштове УТБ Таврія Факел 2:1 Торпедо
6 березня Білогірськ Юність Шахтар 2:1 Крила Рад
9 березня Поштове УТБ Таврія Крила Рад 1:0 Факел
9 березня Сімферополь Локомотив Таврія 3:2 Шахтар
9 березня Білогірськ Юність Торпедо 1:0 Кузбас
12 березня Білогірськ Юність Крила Рад 2:1 Кузбас
12 березня Сімферополь Локомотив Таврія 1:0 Торпедо
12 березня Євпаторія Авангард Факел 3:0 Шахтар

Фінальний етап

1/4 фіналу

Дата Місто Стадіон Команда 1 Рахунок Команда 2
20 березня Мукачеве Спартак Динамо (Київ) 0:1 ЦСКА (Москва)
20 березня Чимкент ЦС ім. 50 років Жовтня Динамо (Москва) 3:0 Спартак (Москва)
20 березня Тбілісі Динамо ім. Леніна Динамо (Тбілісі) 2:0 Крила Рад (Куйбишев)
20 березня Львів Дружба Карпати (Львів) 3:1 Памір (Душанбе)

Півфінали

Дата Команда 1 Рахунок Команда 2
09.06.1979 ЦСКА (Москва) 1:2 дч Динамо (Тбілісі)
10.06.1979 Динамо (Москва) 2:1 дч Карпати (Львів)

Фінал

    Пенальті  
Кіпіані Не забив (saved)
Гуцаєв Не забив (saved)
Чивадзе Забито
Дараселія Забито
Шенгелія Забито
М. Мачаїдзе Забито
Сулаквелідзе Забито
5 — 4 Не забив (saved) Маховиков
Забито Максименков
Не забив (saved) Петрушин
Забито Павленко
Забито Бубнов
Забито Толстих
Не забив (saved) Газзаєв
 

Посилання