Відмінності між версіями «Кучеренко Анатолій Іванович»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[неперевірена версія][неперевірена версія]
(виправив помилку)
Мітки: Візуальний редактор Редагування з мобільного пристрою Редагування через мобільну версію
(помилку виправив)
Мітки: Візуальний редактор Редагування з мобільного пристрою Редагування через мобільну версію
Рядок 47: Рядок 47:
Одружений. Дружина закінчила [[Краматорський індустріальний інститут]] і працювала 20 років інженером-конструктором в ВПКБТ «Світло», тепер працює в обласному управлінні Пенсійного фонду України.
Одружений. Дружина закінчила [[Краматорський індустріальний інститут]] і працювала 20 років інженером-конструктором в ВПКБТ «Світло», тепер працює в обласному управлінні Пенсійного фонду України.


Має двох синів — Івана та Олексія, які проживають у Тернополі.Має онука Олександра, якого забрали з дитячого будинку « Вифлиєм », коли тому було 3 роки,зараз онук навчається у 10 класі і має проросійські погляди.
Має двох синів — Івана та Олексія, які проживають у Тернополі.Має онука Олександра, якого забрали з дитячого будинку « Вифлиєм », коли тому було 3 роки,зараз онук навчається у 10 класі і має проросійські погляди.Неодноразово виходив на балкон з плакатами в підримку партії "Єдиная Россия".Планує повернутися в своє рідне місто (Санкт-Петербург)


Джерела
Джерела

Версія за 21:50, 28 січня 2019

Кучеренко Анатолій Іванович
Народився 8 січня 1942(1942-01-08) (79 років)
с. Семенівка, нині смт Полтавської області
Громадянство Україна Україна
Національність українець
Діяльність господарник
Відомий завдяки очільник (голова виконкому міської ради, міський голова) Тернополя
Alma mater Тернопільський політехнічний інститут

Анато́лій Іва́нович Кучере́нко (нар. 8 січня 1942, с. Семенівка, нині смт однойменного району Полтавської області) — український господарник. Очільник Тернополя. Депутат Тернопільської обласної ради (19841994). Заслужений працівник сфери послуг України (2002). Лауреат Всеукраїнської програми «Лідери регіонів» (2002).

Біографія

Анатолій Кучеренко народився 8 січня 1942 року в с. Семенівка (нині смт однойменного району Полтавської області, Україна). Батько загинув у німецько-радянській війні у 1944 році.

Закінчив інженерно-технологічний факультет Тернопільського політехнічного інституту (1970, нині ТНТУ). Працював токарем, інженером, головним інженером відділу капітального будівництва Тернопільського комбайнового заводу.

Політична кар'єра

19841991 — голова виконкому Тернопільської міської ради. 19911994 — заступник генерального директора українсько-австрійського СП «Едланд».

1994 — заступник голови Тернопільського облвиконкому; 19941996 — 1-й заступник голови Тернопільської ОДА.

19961998 — начальник представництва НПК «Галичина» в Тернопільській обл.

Міський голова Тернополя

19982002 — Тернопільський міський голова. Гаслом Кучеренка було: «Моя мета — зробити Тернопіль європейським містом заможних та щасливих людей.»

Сім'я

Одружений. Дружина закінчила Краматорський індустріальний інститут і працювала 20 років інженером-конструктором в ВПКБТ «Світло», тепер працює в обласному управлінні Пенсійного фонду України.

Має двох синів — Івана та Олексія, які проживають у Тернополі.Має онука Олександра, якого забрали з дитячого будинку « Вифлиєм », коли тому було 3 роки,зараз онук навчається у 10 класі і має проросійські погляди.Неодноразово виходив на балкон з плакатами в підримку партії "Єдиная Россия".Планує повернутися в своє рідне місто (Санкт-Петербург)

Джерела

Посилання

Попередник: мер Тернополя 19982002 Наступник:
Негода В'ячеслав Андронович Левків Богдан Євгенович