Кінотеатр імені Островського (Шепетівка)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Версія від 05:09, 10 липня 2019, створена InternetArchiveBot (обговорення | внесок) (Виправлено джерел: 0; позначено як недійсні: 1. #IABot (v2.0beta15))
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Кінотеатр імені Островського
Кінотеатр Островського у Шепетівці.jpg
Кінотеатр імені Островського

Країна Україна Україна
Розташування Шепетівка

Кінотеатр імені Островського — центральний і найбільший кінотеатр у місті Шепетівці Хмельницької області, міський заклад культури і дозвілля.

Заклад носить ім'я російського радянського письменника Миколи Островського, чиє ім'я пов'язане з містом.

Кінотеатр розташований у самому середмісті Шепетівки — на головній вулиці міста — вулиці Героїв Небесної Сотні неподалік від перехрестя з вулицею Островського біля міського центрального парку у спеціально збудованій за СРСР будівлі за адресою:

вул. Героїв Небесної Сотні, буд. 50, м. Шепетівка—30400 (Хмельницька область, Україна); Тел.: 5-40-84.

У теперішній час шепетівський кінотеатр імені Островського має 2 зали — червону та голубу, розраховані на однакову кількість глядачів — по 409 осіб[1], однак одна із зал — у постійній строковій оренді і використовується як торговельні площі.

У кінотеатрі, що є широкоформатним, демонструються нові і старі фільми. У цілому заклад нині (кінець 2000-х років) потребує інвестування до приведення його у відповідність до стандартів, що висуваються до сучасних кінотеатрів, технічного оновлення, поліпшення комфорту тощо[2]. Тим не менше, кінотеатр імені Островського — значний осередок культури і дозвілля Шепетівки, — так, заходи, що в ньому проводяться, включаються до офіційних святкувань у місті, наприклад, з приводу Дня міста[3].

Виноски

Джерела та посилання