Латиноамериканські танці

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Версія від 15:03, 11 квітня 2023, створена Рассилон (обговорення | внесок) (Відкинуто редагування 196.89.144.100 (обг.) до зробленого Хільда (39204431): незв'язний вміст)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Латиноамериканські танці — загальна назва бальних і народних танців, що сформувалися на території Латинської Америки. Подібно до того як Латинська Америка з'явилася в результаті іспано-португальської колонізації. Отже, і латиноамериканські танці в основі мали переважно іспанський вплив.  

 Танці хабанера і румба з'явилися на основі завезеного в XVIII столітті контрабанса, а бачата — на основі болеро. В бразильській самбі, колумбійській кумбії, кубинська мамба и румба крім європейських традицій протежуються і африканські, а в диабладі — індіанські. Унікальним латиноамериканським танцем визнано танго

До характерних рис латиноамериканських танців відносять енергійні, палкі запальні рухи і погойдування стегнами.

Сукні дам, як правило, короткі, дуже відкриті і облягаючі. Костюми кавалерів теж дуже облягаючі, часто (але не завжди) чорного кольору. Сенс таких костюмів — показати роботу м'язів спортсменів.  

 У XX столітті спостерігається розквіт латиноамериканських танців. З'являються такі нові види як сальса, ча-ча-ча і реггетон.

Наразі у програму латиноамериканських бальних танців входять 5 елементів:  

  1. Самба
  2. Ча-ча-ча
  3. Румба
  4. Пасодобль
  5. Джайв

Див. також[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]