Відмінності між версіями «Лео Бернетт»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[неперевірена версія][неперевірена версія]
м (→‎Компанія Leo Burnett: стильові правлення за допомогою AWB)
Рядок 19: Рядок 19:
   
 
"Штаб-квартира розташована за більш ніж тисячу миль від [[Манхеттен|Манхеттена]], чиказька Leo Burnett company створює унікальні рекламні кампанії засновані на традиційних американських цінностей і традицій. Більшість його клієнтів великі, корпорації, вони рекламують все, починаючи від фаст-фуду до сигарет та заморожених продуктів
 
"Штаб-квартира розташована за більш ніж тисячу миль від [[Манхеттен|Манхеттена]], чиказька Leo Burnett company створює унікальні рекламні кампанії засновані на традиційних американських цінностей і традицій. Більшість його клієнтів великі, корпорації, вони рекламують все, починаючи від фаст-фуду до сигарет та заморожених продуктів
До першого десятиліття відкриття своєї компанії Burnett було не тільки виставлено близько 1000000 Робіт підприємства, зроблених у перші кілька років. Грошовий обіг складав 10 мільйонів доларів на ірк, однак у 1950 зріс більш ніж у два рази до 22 мільйонів доларів і до 1954 року компанія отримувала 55 мільйонів доларів на рік. Компанія просто виросла з цієї точки через Річард Хіта, який купував у більших клієнтів. Завдяки ударному буму телевізійної реклами, в 1950-х роках компанія Бернетт тільки виграли від цього. До кінця 1950-х років, компанія Leo Burnett мала 100 мільйонів доларів щорічно.
+
До першого десятиліття відкриття своєї компанії Burnett було не тільки виставлено близько 1000000 Робіт підприємства, зроблених у перші кілька років. Грошовий обіг становив 10 мільйонів доларів на ірк, однак у 1950 зріс більш ніж у два рази до 22 мільйонів доларів і до 1954 року компанія отримувала 55 мільйонів доларів на рік. Компанія просто виросла з цієї точки через Річард Хіта, який купував у більших клієнтів. Завдяки ударному буму телевізійної реклами, в 1950-х роках компанія Бернетт тільки виграли від цього. До кінця 1950-х років, компанія Leo Burnett мала 100 мільйонів доларів щорічно.
   
 
=== Співробітники ===
 
=== Співробітники ===

Версія за 16:21, 1 березня 2014

Лео Бернет

(21 жовтня 1891 - 7 червня 1971) - рекламіст, один з найбільш креативних особистостей у рекламній індустрії, засновник однойменного рекламного агенства.

Біографія

19 століття визнавало силу значення друкованої реклами як для опису продуктів, так і для аргументів на користь придбання. Він відомий як учасник "Креативної революції" 60-х років, нарівні з іншими великими рекламістами, у цьому числі Девід Огілві, Уільям Бернбах, Мері Уельс. Журнал "Тайм" назвав Бернета одним зі 100 найвпливовіших людей століття. Народився в Сент-Джонсі, штат Мічиган у родині Нобеля та Рози Кларк Бернетт. Він мав благородних батьків, його тато керував галантерейним магазином і в молодості він працював у його нього. Зростаючи, спостерігав за тим, як батько проектує оголошення, що мали на меті просування бізнесі. Навчаючись у середній школі, він працював в якості кореспондента міської та сільської газети (влітку). Після закінчення школи він відправився вивчати журналістику в Університеті Мічигану і отримав ступінь бакалавра в 1914 році. Його перша робота була в якості репортера у Пеорії, штат Іллінойс. У свій вільний час він написав і опублікував ряд оповідань у період між 1915 і 1921 роками. Реалізувавши майбутні можливості зростання в рекламі, він переїхав в Детройт і в 1917 році отримав роботу редактора у видавничому домі для дилерів Cadillac Cadillac, займався копірайтингом.Він успішно йшов до того, щоб зайняти посаду директора з реклами.

Особисте життя

У 1918 році він одружився на Наомі Геддес, чий батько був газетяр. У шлюбі народилося троє дітей:Петро, Йосип і Фібі.

Післявоєнний період

Під час Першої світової війни він увійшов до складу флоту, де знаходився протягом шести місяців. Тим не менш, він ніколи не виходив в море, провів більшу частину свого часу у Великих озерах за будівництвом хвилеріза та транспортуванням цементу. Після служби у флоті, він повернувся в Cadillac протягом короткого часу. Саме тоді, коли кілька співробітників Cadillac створили компанію LaFayette Motors. Він переїхав в Індіанаполісі, штат Індіана, як менеджер з реклами для компанії. В суперечках з компанією, він вирішує прийняти пропозицію Гомера Маккі. Він залишає Лафайєт і зараховується на роботу в компанії Гомера Mckee в якості очільника творчих операції МакКі. Це була його перша робота в агентстві.

Провівши десять років працюючи в компанії Маккі, і продовжуючи роботу незважаючи на крах фондового ринку в 1929 році, він вирішує йти далі, оскільки він був ні до чого в рекламному бізнесі. У 1930 році він переїхав до Чикаго і був найнятий Erwin, Wasey & Company і працював в якості віце-президента і творчого керівника компанії . Він працював там на п'ять років, коли в 1935 році заснував Leo Burnett Company, Inc.

Смерть

7 червня 1971 у віці 79 років, він помер від серцевого нападу на своєму сімейному ранчо на Цюріхському озері, штат Іллінойс.

Компанія Leo Burnett

Його власна фірма, розташована в Чикаго, Leo Burnett, стала 10-м найбільшим рекламним агентством у світі, восьмою за величиною в США, і однією з небагатьох топ-десяти американських агентств не зі штаб-квартирою в Нью-Йорку.

Приватна компанія, створена в 1935 році і офіційно працює під назвою «Leo Burnett Company, Inc" , яка є дочірньою компанією Publicis Groupe. Компанія почала з восьми співробітників і трьох клієнтів. В даний час вона працює з 200 одиницями у всьому світі і компанія також включає в себе "різні спеціальні маркетингові послуги і 94 рекламні агенства повного комплексу послуг в 83 країнах світу».

"Штаб-квартира розташована за більш ніж тисячу миль від Манхеттена, чиказька Leo Burnett company створює унікальні рекламні кампанії засновані на традиційних американських цінностей і традицій. Більшість його клієнтів великі, корпорації, вони рекламують все, починаючи від фаст-фуду до сигарет та заморожених продуктів До першого десятиліття відкриття своєї компанії Burnett було не тільки виставлено близько 1000000 Робіт підприємства, зроблених у перші кілька років. Грошовий обіг становив 10 мільйонів доларів на ірк, однак у 1950 зріс більш ніж у два рази до 22 мільйонів доларів і до 1954 року компанія отримувала 55 мільйонів доларів на рік. Компанія просто виросла з цієї точки через Річард Хіта, який купував у більших клієнтів. Завдяки ударному буму телевізійної реклами, в 1950-х роках компанія Бернетт тільки виграли від цього. До кінця 1950-х років, компанія Leo Burnett мала 100 мільйонів доларів щорічно.

Співробітники

Рекламне агентство працевлаштувало близько 6950 і використовуючи таланти усіх цих працівників.Компанія Leo Burnett славиться своїм високим рівнем праці. Він має давню репутацію кампанії, що підтримує своїх співробітників у своїй компанії відповідно до девіза: " для підтримки співробітників в їх компанії і відповідно з керівником компанії "Нові співробітники призначені для свого першого рахунку « для життя »(new staffers are assigned to their first account "for life") . У компанії звільнення, дуже рідкісні.

Знакові символи компанії

Великі чорні олівці

Компанія Leo Burnett відома використанням великих чорних олівців, з думкою, що "великі ідеї приходять з великих олівців».

Яблука

Яблука стали символом для компанії Leo Burnett з тих пір, як Лео Бернет поставив миску яблук на ресепшн, коли він відкрив свої двері в середині Великої депресії. Відкриття в середині Великої депресії викликало багато розмов, і люди сказали, що пройде неагато часу, перш ніж Leo Burnett буде продавати яблука на вулиці. Яблука продовжують залишатися символом гостинності Leo Burnett і успіху протягом багатьох років.

Зірки

Зірки стали ще одним знаковим символом Leo Burnett філософії Лео Бернета: «Коли ви прагнете зірок ви можете не отримати жодної, але натомість, ви не повернетеся з жменю бруду ." Вони як і раніше представляють у цьому прагнення до величі у всіх своїх роботах.

Leo Burnett використовують елементи драматичного реалізму в рекламі, м'який підхід для створення бренду. Burnett вірив в пошуку притаманних для продуктів драм і представлення їх в рекламі за допомогою тепла, загальними емоціями і переживаннями. Вони використовують прості, сильні і інстинктивні образи, які розмовляли з людьми. Агенство також відоме за використання культурних архетипів, створення міфічних істот, які представляли американські цінності. Це видно по таких кампаніях як Jolly Green Giant, Тоні Тигр, ковбой Мальборо.

Шаблонна мова

Лео Бернет був відомий своєю звичкою зберігати папки в нижній лівий кут столу під назвою "Коріння мови». Він збирав слова, фрази, і аналогії, що вразили його як особливо підходящі для вираження ідеї. Це слова, фрази і аналогії, які передають відчуття чесності.

Творчий процес

Його творчий процес можна звести до трьох пунктів 1. Існує невід'ємна драма в кожному продукті. Наша робота № 1,відкопати це, і заробити на цьому. 2. Елемент нумерованого списку Коли ви прагнете до зірок, ви можете не отримати однієї, але точно не прийдете з жменькою або брудом. 3. Працюй над своєю темою, працюй як у пеклі, і кохай, , поважай і прислухайся з передчуттями.