Редагування Майотта

Перейти до навігації Перейти до пошуку

Увага! Ви не авторизувалися на сайті. Ваша IP-адреса буде публічно видима, якщо Ви будете вносити будь-які редагування. Якщо Ви увійдете або створите обліковий запис, редагування будуть натомість пов'язані з Вашим іменем користувача, а ще у Вас з'являться інші переваги.

Шпаргалка з форматування текстуДопомога у створенні нової статтіВимоги до стилю

Редагування може бути скасовано. Будь ласка, перевірте порівняння нижче, щоб впевнитись, що це те, що ви хочете зробити, а потім збережіть зміни, щоб закінчити скасування редагування.

Поточна версія Ваш текст
Рядок 79: Рядок 79:
 
У [[1503]] на Майотту висадилися португальські мандрівники, проте, так і не заснували тут колонію.
 
У [[1503]] на Майотту висадилися португальські мандрівники, проте, так і не заснували тут колонію.
   
У [[1832]] острови завойовані мадагаскарським королем; у [[1833]] завойовані сусіднім султанатом Мвалі; [[19 листопада]] [[1835]] перейшли під управління султанату [[Ндзувані]], але в [[1836]], на чолі з останнім місцевим султаном, знову здобули незалежність.
+
У [[1832]] острови завойовані мадагаскарським королем; у [[1833]] завойовані сусіднім султанатом Мвалі; [[19 листопада]] [[1835]] перейшли під управління султанату Ндзувані, але в [[1836]], на чолі з останнім місцевим султаном, знову здобули незалежність.
   
 
Майотта стала власністю Франції в [[1843]] разом з іншими Коморськими островами.
 
Майотта стала власністю Франції в [[1843]] разом з іншими Коморськими островами.

Зберігаючи свої зміни, Ви погоджуєтеся з Умовами використання, а також даєте невідкличну згоду на публікацію на умовах ліцензій CC BY-SA 3.0 та GFDL. Ви погоджуєтеся, що гіперпосилання або URL є достатнім зазначенням авторства згідно з ліцензією Creative Commons. Якщо Ви не бажаєте, щоб написане Вами безжалісно редагувалось і поширювалося за бажанням будь-кого, — не пишіть тут.

Ви також гарантуєте, що написане Вами або належить Вам, або взято з джерела, яке є суспільним надбанням чи подібним вільним джерелом.
НЕ ПУБЛІКУЙТЕ ТУТ БЕЗ ДОЗВОЛУ ТВОРИ, ЩО Є ОБ'ЄКТОМ АВТОРСЬКОГО ПРАВА, Й ЛІЦЕНЗІЯ ЯКИХ НЕ ДОЗВОЛЯЄ ПОДІБНОЇ ПУБЛІКАЦІЇ!

Скасувати Довідка про редагування (відкривається в новому вікні)

Сутності на Вікідані, що використовувались на цій сторінці

Шаблони, використані на цій сторінці: