Відмінності між версіями «Маслова Ольга Олександрівна»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[неперевірена версія][неперевірена версія]
(Вилучив файл Maslova_olga_picture_cr-282x300.jpg, оскільки він був вилучений з Wikimedia Commons користувачем Jcb. Причина: Copyright violation; see c:Commons:Licensing (F1).)
Рядок 6: Рядок 6:
 
{{Науковець
 
{{Науковець
 
| ім'я = Маслова Ольга
 
| ім'я = Маслова Ольга
| зображення = Maslova_olga_picture_cr-282x300.jpg
+
| зображення =
 
| зображення_розмір =
 
| зображення_розмір =
 
| зображення_підпис =
 
| зображення_підпис =

Версія за 22:46, 14 червня 2019

Будь ласка, не вставляйте шаблон {{Жінки у STEM}} прямо у статтю. Його слід вставляти на сторінку обговорення.


Будь ласка, не вставляйте шаблон {{Жінки у STEM/Українки}} прямо у статтю. Його слід вставляти на сторінку обговорення.


Маслова Ольга
Народився
Україна
Сфера інтересів Клітинна біологія
Заклад Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Маслова Ольга - кандидат біологічних наук, клітинний біолог, молодший науковий співробітник Інституту молекулярної біології та генетики, випускниця кафедри цитології, гістології та біології розвитку ННЦ «Інститут біології» Київського національного університету імені Тараса Шевченка, співзасновниця проектів AromaNeedorium та Nobilitet, популятизатор науки, блогер. Гостьовий викладач і науковий консультант інноваційних проектів.

Біографія

У 4 роки Ольга стала цікавитися біологією, прочитавши першу наукову книгу "Клінічна цитологія". У студентські роки одночасно навчалась в аспірантурі в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка та працювала в Інституті молекулярної біології і генетики.

Основні теми її наукових інтересів: стовбурові клітини, тканинна інженерія, регенеративні технології, хронобіологія (ритми організму). Працювала в галузі дослідження стовбурових клітин у державних і в комерційних установах. Автор численних статей та доповідей на тему тканинної інженерії, регенеративних технологій, хронобіології та нейрохімії. Співзасновниця науково-популярної ініціативи Nobilitet та аромапроекту AromaNeedorium, співавторка календаря для жінок Solomia Today[1] Зараз працює з біотехнологічними проектами як науковий консультант, з підлітками - в альтернативній школі, робить доповіді як запрошений лектор на різних заходах, пише науково-популярні статті, бере участь в проектах «Розсудливість» і «Школа довголіття », які спрямовані на популяризацію здорового способу життя.

Nobilitet

Ольга Маслова є співзасновницею Nobilitet(Нобілітет) - науково-популярної конференції, що проводиться в Києві напередодні вручення Нобелівської премії [2]

Посилання

Джерела

http://irbis-nbuv.gov.ua/cgi-bin/suak/corp.exe?&I21DBN=SAUA&P21DBN=SAUA&S21STN=1&S21REF=10&S21FMT=elib_all&C21COM=S&S21CNR=20&S21P01=0&S21P02=0&S21P03=ID=&S21COLORTERMS=0&S21STR=0066752

Примітки

  1. http://solomia.today
  2. https://nachasi.com/2017/12/06/nobilitet-soon/