Михно Наталія Володимирівна

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Наталія Володимирівна Михно
Natalya Mykhno.JPG
Народилася 25 червня 1973(1973-06-25) (45 років)
Івано-Франківськ
Громадянство Україна Україна
Місце проживання Знесіння
Діяльність письменниця
Alma mater Тернопільський державний педагогічний інститут
Партія УДАР

Ната́лія Володи́мирівна Михно́ (нар. 25 червня 1973, Івано-Франківськ) — українська письменниця та публіцист.

Життєпис[ред. | ред. код]

Народилася 25 червня 1973 року в місті Івано-Франківську в родині вчителів. У 1990–1995 рр. навчалася у Тернопільському державному педагогічному університеті на філологічному факультеті. У 1994–2004 рр. працювала викладачем у Теребовлянській класичній гімназії, де в 2001–2004 рр. виступила засновником та редактором гімназійного часопису «Нове покоління».

Наталія Михно також займається політикою. Зараз вона на посаді голови виконкому Тернопільської обласної організації Політичної партії «УДАР»[1].

Творчість[ред. | ред. код]

У 2005 рік видає першу книгу «Марево духу», в якій поряд з історією справжнього кохання описує древню історію Теребовлі. Друга книга виходить в видавництві «Джура» у 2008 році під назвою «Аристократи духу»[2]. Того ж року разом із своїм чоловіком Володимиром виїздить у знищене дощенту у 1950-их роках загонами НКВС село Знесіння, поселяється там жити серед лісу і озер, виритих на місці знищеного села, у екологічно чистому дерев'яному будинку, збудованому руками свого чоловіка. Тут вона пише третю книгу трилогії «Сила духу». 2009 року Наталка Михно видає свою четверту книгу — «Звільнення»[3].

Започаткувала серію «Мандрівка Україною». На даний момент вже вийшло дві книги: «Скарби твого міста: Теребовля», «Скарби твого селища: Микулинці». Також готується до друку ще одна книга серії — «Скарби твого міста: Тернопіль»[4][5].

Регулярно висвітлюється в пресі, та представляє книги на книжкових форумах.[3][6]

Примітки[ред. | ред. код]

Джерела[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]

Nuvola apps kaboodle.svg Зовнішні відеофайли
Nuvola apps kaboodle.svg Logo YouTube por Hernando.svg Політика навиворіт. Наталка Михно // Телеканал ІНТБ. — 2014. — 8 грудня.
Nuvola apps kaboodle.svg Logo YouTube por Hernando.svg У книзі Наталки Михно «Звільнення» українські читачі отримали «оптимістичну терапію» // Телекомпанія TV-4. — 2016. — 10 серпня.
Nuvola apps kaboodle.svg Logo YouTube por Hernando.svg «Ті, хто вірить в Україну». Наталія Михно // Телеканал ІНТБ. — 2016. — 31 серпня.