Монфорте — Гуарда

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Версія для друку більше не підтримується і може мати помилки обробки. Будь ласка, оновіть свої закладки браузера, а також використовуйте натомість базову функцію друку у браузері.

Монфорте — Гуарда — газопровід на сході Португалії, котрий є східною мерідиональною частиною створеного в центральній частині країни газотранспортного кільця. Довжина трубопроводу 184 км, діаметр 300 мм. Починається в районі південного інтерконектору між Португалією та Іспанією, звідки у західному напрямку веде трубопровід Campo Maior — Leirio (довжина 220 км, діаметр 700 мм). Останній є зв'язуючою ланкою між іспанським Gasoducto Extremadura, через який надходить алжирський газ (до того доставлений по трубопроводу  Магриб — Європа), газопроводом Монфорте — Гуарда та пролягаючою по заходу Португалії системою Сетубал — Брага (становить західну мерідиональну частину зазначеного вище кільця). Монфорте — Гуарда слідує паралельно з останньою системою у північному напрямку та наприкінці маршруту через перемичку Mealhada — Viseu — Guarda (довжина 142 км) вдруге з'єднується з Сетубал — Брага.[1]

В перспективі планується прокласти від району Гуарда відгалуження, котре утворить третій інтерконектор між португальською та іспанською газотранспортними системами.

Примітки

  1. REN - Relatório & Contas 2012. relatorioecontas2012.ren.pt. Архів оригіналу за 3 березня 2017. Процитовано 5 січня 2017.